Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOSTRZEZENIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Lukas1418048739
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SPOSTRZEZENIA
Hej. Chcialbym sie podzielic swoimi spostrzezeniami odnosnie treningu i diety ma przyrost masy.Zaczalem cwiczyc 3 miesiace temu.Przed wakacjami trenowalem 5 mies wiec nie potrzebowalem tak duzo czasu aby powrocic do pelnej sprawnosci.Zalealo mi tylko na obwodach i masie.Chcialem zeby ktorys z adminow mi ulozyl plan a le jakos tak wyszlo ze nie mieli czasu no i musialem sam , ale nie mam do nich o to pretensji.Uwiezcie mi ,daleko nie szukalem.Trening wzialem z podwieszonych postow i dostosowalem go intensywnoscia do siebie.Byla to metoda prob i bledow.Z dieta bylo juz trudniej.Opracowalem ja sam na podstawie artykulu juz nie pamietam kogo na kreatyna.pl.Chodzi tam wyliczanie dziennych racji ww. bialek itp. do tego znalazlem w necie tabele z 1500produktow ,co i ile ma, ulozylem z art. ktore osobiscie lubie.Niestety trudno jest sie trzymac diety. Trwalo to z 1,5mies. Teraz poprostu jem duzo ale tresciwie. z efektow jestem zadowolony.Jak ktos lubi liczby to tak sie przedstawia: 3mies temu wazylem 69 ( acha mam 176wzrostu ) teraz 78, klatka: bylo 102 jest 110 , biceps bylo 32 jest ok.38 , udo jest 58. Wiem ze nie jest to moze cos imponujacego ale czuje sie w tym opakowaniu dobrze.

Czytam czesto posty na tym forum i 60% to sa posty typu : Pomozcie bo musze przybrac na masie! Jaki plan treningowy? Super trening na brzuch itp.......

Z calym szacunkiem, ale wszystko jest podane jak na tacy!!!!!!!! Nie ma treningow cud, diet cut, i Bog wie co jeszcze.Czasem zeby oczywiste i proste sa najbardziej sprawdzone i skuteczne.

Idzcie do silowni, ciezko pracujcie a efekty same przyjda.Pozdrawiam.
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOSTRZEZENIA
bardzo niezle osiagi :brawo: :D
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOSTRZEZENIA
Czesc ty nie masz diety a mozesz powiedziec co takiego jesz w ciagu dnia?? Bo ja tez staram sie jesc ale nie chce mi przyjsc masy!! :|

[ Dodano: Pią 14 Sty, 2005 ]
Podoba mi sie twoje osiagniecie z bicepsem :brawo: :mrgreen:
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOSTRZEZENIA
likas wrzuc plan treningowa obczaje se z góry dzięki

[ Dodano: Pią 14 Sty, 2005 ]
sorki źle napisałem lukas
  • 0

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOSTRZEZENIA
No daj plan bo ja tez chcialbym go zobaczyc bo ja mam 36cm i juz nie chce rosnac!! :?
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOSTRZEZENIA
Lukas: nadzwyczajne efekty 6cm w łapce w 3 miesiące, 8cm w klacie. 9kg - ładne skoki.
Rozpisz swoją dietę i trening.
Pozdrawiam!

  • 0

Lukas1418048739
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOSTRZEZENIA
Chlopaki moge wszystko rozpisac dopiero za jakis czas bo jestem bardzo zajety.pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024