Skocz do zawartości


Zdjęcie

szyja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

beny1418048748
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

szyja
moze moje pytanie bedzie tendencyjne, ale chodzi mi o szyje.. mam dosc duzy obwod szyji.. nie podoba mi sie.. czy chudnac szyja tez zmniejszy swoje wymiary ? mozna tzw 2 brode zlikwidowac ??
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: szyja
a cos wiecej na temat swojej budowy
  • 0

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: szyja
Tak jak powiedzial wagraf bys musial powiedziec jaka masz budowe. Konkretniej jakie zatluszczenie. Ja moge Ci powiedziec o mojej osobie. Tez mialem tak zwana "podwojna brode" i troszke grubsza szyje. Pocwiczylem na silowni 2 miesiace i juz wszystko jest wporzadku. Jednak jesli chodzisz juz dluzej na silownie i nie masz zatluszczenia to prawdopodobnie wyrobiles sobie taka juz szyje...
  • 0

beny1418048748
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: szyja
jestem niski, gruby.. typowy endomorfik..
  • 0

Pogro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: szyja
To moze jakies aeoroby 3 razy w tygodniu. Jesli cienko jest z kasa a masz rower to pomykaj z 45-60minut. Sniegu nie ma ale jest niestety zimno. Jesli po miesiacu bedziesz widzial jakies efekty to rob to dalej. Jesli nic nie bedzie widac to niestety bedziesz musial kupic dodatkowo suple spalajace tkanke tluszczowa. No i musisz miec jakas dietke, bo inaczej ten trening aerobowy nic nie da. Diete znajdziesz w dziale Odzywianie w podwieszonym poscie. Tam wybierz sobie diete dla swojej wagi.
  • 0

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: szyja
skoro jestes otyły to nic dziwnego ze pojawila sie u ciebie druga broda,
ja proponuje ci przedewszystkim diete dzieki ktorej bbedziesz mogl zrzucic zbedne kilogramy tluszczyku i uzyskasz odpowiednia wage, dodatkowo do tego proponuje bieganie a jak znajdizesz jeszcze wolny czas to zaproponowal bym wizyte na silowni i trening oglnorozwojowy. z odzywkami typu spalacze tłuszczu itp jeszcze bym sie wstrzymal. musisz poznac swoj organizm zobaczyc jak reaguje na diete na trening itp.
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: szyja
Dokładnie:
dieta + trening aerobowy + trening ogólnorozwojowy:-)

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024