Skocz do zawartości


Zdjęcie

Małe spostrzeżenia..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe spostrzeżenia..

Dział ma tytuł ulica, jak Boga kocham, czasem jak widze jakie tematy są tu poruszany i jakie rady dają niektórzy użytkownicy, którzy z ulicą mieli tyle styczności co szczur z paralotnią to mi się serce kraja. Do tego widze liste masakrycznych tematów np. "Dres z Psem", brakuje : "Dres z Przeciwpancernym działem" "Dres z Miotaczem Ognia" "Dres zTygrysem Bengalskim" "Ciocia umarła w Ameryce, znowu te dresy". Ludzie ogarnięci totalną paranoją.

Po pierwsze.

Moim zdaniem forum nie jest do rozwiązywania problemów z którymi mamy styczność w świecie realnym. Nie uważam się za wielkiego mentora ale naprawde rad tutaj podawanych nie poleciłbym nikomu.

Po drugie.

Co to za paranoja? Dresy to dresy tamto. Ludzie, pod przykrywką stroju i subkultury szufladkujecie każdego? Wymyśliliście sobie wroga publicznego numer 1 przed którym potrzebujecie porad z pierwszej ręki jak sie bronić? Ja nie uznaje subkultur, dla mnie ktoś albo jest bandytą, albo porządnym człowiekiem , jest albo mądry albo głupi. Nieważne co nosi i do jakiej wyśnionej subkultury należy.

Po trzecie.

Na miejscu ludzi którzy proszą tutaj o rade, nie liczyłbym na waszym miejscu na żadne porady, rzeczywistość to co innego, życie pisze różne scenariusze i z kiepskim rozeznaniem sytuacji i "klimatów" przeciętny forumowicz albo osoba posiadająca duże dośw. (nie kwestionuje że tu takowe są) nie do konca może ocenić wszystko obiektywnie i z perspektywy ofiary.



Właściwie to tyle, ale myśle że jeszcze coś skrobne.


Jak znalazłeś temat "dres z Przeciwpancernym działem" to podaj link... Jak masz jakiś link do któregokolwiek z podanych przez ciebie tematów, to też podaj... najlepiej moderatorą chociaz tu tez mozesz wkleic...

Nie prowokujesz ? "Rad tutaj podanych nie poleciłbyś nikomu"

Znaczy sie jak mam to rozumieć? Jak dla mnie to wychodzi na to, że głupoty gadam w innych tematach. Logitech jak piszesz, że głupoty są pisane, a sam się nie uważasz za mentora to przeczysz sam sobie.

Zauważ: jak ktoś palnie głupote to odrazu jest odzew... Nie wierzysz przeczytaj ten temat... Mała podpowiedź: pierwszy post w tym temacie to głupota, a następne to odzew... Tak to działa.

***
Subkultura to pewne wspólne cechy => mówimy subkultura zamiast "grupa ludzi o podobnym sposobie bycia często spotykanym w różnych miejscach". Przez sposób bycia możemy rozumieć wszystko od słuchanej muzyki az po poziom agresji.
***

Ad 3 (po trzecie)
Osoby piszące najczęściej piszą z doświadczenia, które jakoś udało im się zdobyć najczęściej będąc ofiarą. Więc jednak umieją ocenić to z perspektywy ofiary, a jak ktos palnie głupote... no już wiesz... ;)

Pozdrawiam i pamiętaj: nie liczy się ilość postów tylko ich sens.
  • 0

budo_logitech
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe spostrzeżenia..
Dres z przeciwpancernym etc. - widzisz, tam jest napisane że brakuje takiego tematu.

2 Z perspektywy ofiary, miałem na myśłi z perspektywy piszącego. Bo jak Ci napisze "pobili mnie na osiedlu" to niby co sie tutaj da poradzić? Pewnie można uderzyć kilkoma uniwersalnymi tekstami w stylu "zadzwoń na policje", ale do końca nie znając ofiary, jej stylu bycia nie da sie tu poradzić niczego szczególnego.


A co do wpisu o radach których nie poleciłbym nikomu to nie trzeba wykręcać kota ogonem bo oboje doskonale wiemy o jakie i czyje rady tutaj chodzi.
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe spostrzeżenia..
Zaczne od tego, że nie dąże, aby ta dyskusja się przerodziła w wojne. Co nie znaczy, że sie nieuciesze :twisted:

Cytuje siebie:

Jak znalazłeś temat "dres z Przeciwpancernym działem" to podaj link... Jak masz jakiś link do któregokolwiek z podanych przez ciebie tematów, to też podaj... najlepiej moderatorom chociaz tu tez mozesz wkleic... - widzisz, tam jest napisane "któregokolwiek" ;)

2 Ja spotkałem temat "co ja mam zrobic" i kolesie nie bili tylko sie rzucali, bo "ofiara" nie jest z ich osiedla... Styl nie ma nic do rzeczy. I fakt nie bardzo da się coś poradzić, ale jak widzisz padło kilka porad, mniej lub bardziej słusznych. Temat został słusznie zamknięty, zauwazono, ze nie jest zbyt rozwijający...

Nie mam pojęcia o czyje rady chodzi... Serio. Jeśli chodzi o moje to zapraszam do polemiki w odpowiednim temacie/tematach... Jak nie o moje to również zapraszam do polemiki z człowiekiem, który je napisał...
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe spostrzeżenia..
Nieczęsto zaglądam do działu "Ulica", ale sądząc po ilości znajdujących sie tu tematów i postów - jest on komuś potrzebny, no choćby tym "leszczom" po 14 lat, o których ktoś wcześniej pisał. Nie chcę oceniać poziomu dyskusjii toczących się w wielu tematach, ale regulamin Forum najczęściej nie jest naruszany. Ci, co piszą, mają do tego prawo. Nie odmawiajmy im uczestniczenia w naszym Forum. Przecież nikt nam nie każe tam wchodzić i przyłączać się do dyskusji, pisać postów. I to oczywiste, że jeśli "Ulicę" zamkniemy, to wszystkie te problemy trafią do działów tematycznych. Ja, na przykład, nie chcę tego. Poza tym, gdyby "Ulica" nie była komuś potrzebna, to by umarła "naturalną" śmiercią, nikt by tu nic nie pisał.
Logitech ma prawo do swojego zdania i szanuję je, ale tylko tyle. Można z nim dyskutować, jesli ktoś chce. Ja nie chcę.
  • 0

budo_adwokat
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe spostrzeżenia..
Bo jak widzę takie bzdety to :X to zapominam o ortografi
  • 0

budo_logitech
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe spostrzeżenia..
sneferu - Są po prostu posty, które naprawde przerażają, bo ja nie potrafie czytać rad internetowych teoretyków,mało tego takie rady raczej krzywdzą niż pomagają -nie mówie że Twoje, nie wskazuje konkretnych nicków bo ich po prostu nie pamiętam.


Adwokat- Ładnie sie odgryzłeś, myślałem że jesteś bardziej elokwentny powiesz mi jeszcze coś mądrego Napoleonie tekstu pisanego?
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Małe spostrzeżenia..

A co do wpisu o radach których nie poleciłbym nikomu to nie trzeba wykręcać kota ogonem bo oboje doskonale wiemy o jakie i czyje rady tutaj chodzi.


sneferu - Są po prostu posty, które naprawde przerażają, bo ja nie potrafie czytać rad internetowych teoretyków,mało tego takie rady raczej krzywdzą niż pomagają -nie mówie że Twoje, nie wskazuje konkretnych nicków bo ich po prostu nie pamiętam.


....mam nadzieje, że załapałeś, iż przeczysz sam sobie....

Co do rad teoretyków... Są praktycznie odrazu prostowane.

I wszystkich innych piszących głupoty od razu się 'ustawia'. Argument patrz reakcja userów i moderatora w tym topicu autorstwa nie jakiego 'jacoo' (dres, który potrafi pisać... zdumiewające)
"Czego oczekujecie wychodząc późno na ulicę czy do baru? "
http://www.forum-kul...showtopic=80246

(odpowiedź jest taka późna, bo z jakiś przyczyn nie dostałem powiadomienia o odpowiedzi)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024