Skocz do zawartości


Prosze o podpowiedz w treningu na mase


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Sadun_*

Guest_Sadun_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Prosze o podpowiedz w treningu na mase
Witam wszystkim,jestem nowym uzytkownikiem, chcilem prosic doswiadczone grono o pomoc w treningu na mase.
Mam 19 lat, waze 54 kg(troche malo co?) i mam 170 cm wzrostu i z tego co sie orientuje to mam szybka przemiane materii.moge wcinac "tonami" i wogule tego na mnie nie widac,ostatnio zamiast tyc to zaczynam chudnac.
Prosze o podpowiedz jesli chodzi o trening i diete,moze jakies odzywki?.

[ Dodano: 12-01-2005, 9:46 ]
dopowiadam jeszcze wg. schematu podanego przez WBD:
1) kiedys tranowalem przez miesiac na silowni,codzienny trening dosc ciezki,masa poszla mi wtedy w gore moze 0,5 kg. mialem pewnie zla diete(nie za duzo jadlem) i za malo odpoczynku
2)aktulanie nie trenuje ale chcialbym zaczac z jakims sensownym planem
3)cel masa
4)sprzet do dyspozycji?:moglbym zapisac sie na silownie miejska
5)jesli chodzi o diete to: nie jem sniadan przed 10:00 czasami wcale,obiad spozniony i jak czasem uda sie to kolacje jakims fukcjem w ciagu dnia zjem;>,miedzy czasie uzupelniam starty energetyczne slodyczami lub szybkimi przekaskami ale one niewiele daja,moj zoladek przestal reagowac na glod,wiem ze ejstem glodny ale nie czuje ssania w zoladku ani glodu w postaci fizycznej ingerencji (np bol brzucha)
6) mam 19 lat, nie wiem czy mala skolioza jest przeciwskazaniem

jeszcze raz prosze o pomoc.dziekuje z gory wszystkim

wirus1418048742
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o podpowiedz w treningu na mase
Oj to ty chory pewmie jusz jesteś jak głodu nie czujesz.Zacznij jadać śniadanie i obiady
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o podpowiedz w treningu na mase
jesli nie zaczniej regularnie jesc i to tak 5-6 posilkow to raczej nie masz szans na nabranie masy...
trening ACT przez 6-8tyg bo napisales ze kiedys trenowales wiec od ogolnego mozesz zaczac nie zaszkodzi a moze uchronic przed kontuzja
potem dopiero trening na mase
  • 0
Be free.

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o podpowiedz w treningu na mase
musisz jeśc dużo wiecej +dużo wody (nawet do 5 litrów) ,pozatym musisz duzo jesc, nie zapomni tez o tym zeby porzadnie szamać ,aha i bym zapomniał:jedz duzo!!

PS: smacznego

Ps:tak na poważnie przeczytaj podwieszone na forum arty- jestes ektomorfikiem i przeczytaj co bedzie dla Ciebie odpowiednie
Pozdro :D
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

GośćGuest_Sadun_*

Guest_Sadun_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o podpowiedz w treningu na mase
dzieki za rady;) wiem ze musze zaczac jesc ale sek w tym, ze nie potrafie sie zmusic,teraz jestem po 16 h pracy i nie chce mi sie ani spac ani jesc. mam wrazenie ze rozregulowal mi sie nie tylko zoladek ale zegar biologiczny takze.postaram sie teraz cos zjesc ale poprostu nie czuje glodu.postaram sie przeczytac pozostale tematy na forum i pozadawac pytania jezeli czegos nie bede wiedzial.czekam tak ze na jakas podpowiedz odnosnie odzywek.czy powinienem zaczac je stosowac jak zaczne ogolnorozwojowke czy moze pozniej w typowym treningu na mase?

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o podpowiedz w treningu na mase
Witaj Sadun!
Po pierwsze odżywki możesz sobie darować, dopóki nie będziesz jadał regularnie 5-6 posiłków to one muszą pozostać w "marzeniach".
Po drugie: miałem przez parenaście ostatnich dni - coś podobnego do Ciebie z tym, że spać mi się nie chciało itd, a sporo godzin na nogach jestem też do ok. 16... nie kiedy 22... i funkcjonuje - jednak. Sęk w tym by spać około 8 godzin - organizm musi wypoczywać.
Po trzecie: skup się na diecie, treningu - a potem odżywkach :-)
Ps. Chudniesz bo mało jadasz, a dużo spalasz...

  • 0

GośćGuest_Sadun_*

Guest_Sadun_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosze o podpowiedz w treningu na mase
postaram sie wiecej jesc,ale z wypoczynkiem bede mial male problemy;>.zobacze czy mi sie uda odpoczac i przygotowac sie jakos do rozpoczecia treningu.narazie malo czasu.dziekuje za odpowiedz



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024