Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatkujacy - Kreatyna + HMB + Gainer - jak brac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Pawelec1418048748
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-Ń

Napisano Ponad rok temu

Poczatkujacy - Kreatyna + HMB + Gainer - jak brac?
Mam 19 lat, jestem bardzo chudy, 65 kilo przy 177 cm. Ogolnie mam problemy z przytyciem, co zjem to zaraz spalam. Chcialbym troche przybrac na masie, nie musza to byc koniecznie miesnie, moze byc troche tluszczyku. Staram sie stosowac diete, choc nie bardzo mi to wychodzi poniewaz przeszkadzaja mi w tym studia. Raz w tygodniu w sobote chodze na silownie, na tygodniu robie pompki i podciagam sie na drazku. Mam dostep do Kreatyny Olimp Creapture Monohydrate 600g, HMB Olimp 600 kaps. i Gainera MCT Olimp. Chcialbym wiedziec jak to stosowac, wszystko naraz czy moze cos najpierw Gainer a po pewnym czasie Kreatyne z HMB? Czy to jest zdrowe? Nie ma zadnych przeciwskazan? Co oznacza skrot MCT na Gainerze? Wiem ze nie da sie tego zbyt dokladnie wytlumaczyc na forum, bo kazdy przypadek jest inny, ale w miare mozliwosci prosze o odpowiedzi.
  • 0

master1418048748
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy - Kreatyna + HMB + Gainer - jak brac?
zacznij od ulozenia diety...tez mam studia i po prostu biore gigantyczna walowe na uczelnie. mozesz tez brac sobie gainerka. jesli chodzi i kretke to poczekaj z pol roku bo i tak efekty beda. hmb przy twojej wadze tez raczej nie bedziesz narazie potrzebowal
pozdrawiam
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy - Kreatyna + HMB + Gainer - jak brac?
jak chcesz tylko przytyc to musisz zwiekszyc kalorycznosc w diecie, jedz ok 6 razy dziennie i zobaczysz ze nawet bez treningu przytyjesz :-)
Bo jak chcesz nabrac miesni to jednak raz w tyg na silke to troche za malo..
a suple nie beda Ci potrzebne...najwazniejsza dieta..... :-)
  • 0
Be free.

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poczatkujacy - Kreatyna + HMB + Gainer - jak brac?
zwiekszenie kalorycznosci owszem najwazniejsze, dokup do tego tylko gainera(albo gainer mct albo mass xxl, jest Ci teraz najbardziej potrzebny(najlepiej jego duza ilosc)

MCT oznacza srednio i krotkolancuchowe kwasy tluszczowe
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024