Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Sliderps
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
Witam!

Wiek : 20
Waga : 63 kg
Wzrost : 186 cm

Zalezy mi glownie na w miare szybkim i trwalym jak to mozliwe wzroscie masy ciała,jakiej odżywki w rozsadnej cenie najlepiej użyc ( Węglowodanowo - białkowej ) ? Abym mogl osiagnac porzadany efekt - rozumiem doskonale ze odzywka to tylko uzupelnienie scisle przestrzeganej diety + trening.
Czytalem aby nabrac na wadze w gre wchodzi raczej białkowo - węglowodanow i kreatyna - no wlasnie czy mozna tego uzywac jednoczesnie ?? aby wzbogacic odzywke.
Jezeli chodzi o diete to wiem , co do treningów czy wystarczy 3 razy w tyg, ??
Zastanawiam sie nad doborem produktu - co i w jakiej ilosci kupic ??
No i co najwazniejsze - po jakim czasie mozna zauwazyc konkretny efekt przybrania na wadze??

prosze o rady
pozdr.




  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
a staz jakki masz??
jak zaczynasz dopiero to proponuje trening ogolny a potem dopiero na mase.....
do ogolnego nie potrzebujesz jeszcze gainera potem mozesz sobie kupic(np mass xxl), a kreatyne tez nie polecam Ci narazie, witaminy i gainer starcza
3 treningi w tyg wystarcza

O efektach trudno powiedziec..
  • 0
Be free.

Sliderps
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
Staż praktycznie zerowy - kiedys cwiczylem ale bardzo rzadko.
Teraz od 2 tyg. dopiero zaczalem chodzic na silownie - Faktycznie wlasnie zastanawialem sie z poczatku nad tym Gainerem - ale niewiem czy to niejest za slabe , jezeli bym to wspomogl jeszcze kreatyna sadze ze efekt napewno byl by lepszy i chyba szybszy...
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
jak ulozysz sobie dobra diete i przylozysz sie do cwiczen to sam sie przekonasz ze na poczatku sa porzadne przyrosty......bez zadnych dopalaczy ktore nie sa potrzebne na poczatku....

z dobra dieta i treningiem na poczatku mozna bez problemu przytyc ok 4-6kg w ciagu cyklu 6-8 tygodniowego...

a kreatyna bez stazu nie da Ci tyle ile moze Ci dac pozniej jak bedziesz mial zastoj...
  • 0
Be free.

Sliderps
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
A jeszcze jedno: O czym zapomnialem wspomniec - pale od 5 lat :roll: - czy to , co mozna juz nazwac nalogiem w znacznym stopniu przeszkadza w przybraniu na wadze ?? czy przez palenie bedzie mi to sprawialo wiece trudu ?? bo kondycji niemam zlej - kiedys biegalem ;-)

[ Dodano: 02-01-2005, 10:48 ]
A jeszcze jedno - dobrałem sobie diete , rzuccie okiem czy dieta jest porzadna bo mi sie wydaje ze zamalo w niej weglów i białka ?? chyba ze ktos moze mi ulozyc lepsza :)

1 posiłek
Mleko 0,5% - 500g
Płatki owsiane – 100g

2 posiłek
Chleb żytni
azowy – 150g
Margaryna roślinna – 15g
Tuńczyk – 75g

3 posiłek
Ryż – 150g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek 15g

4 posiłek(potreningowy)
Carboglukoza – 100g
Tuńczyk – 75g(30-45min po treningu)

5 posiłek
Makaron – 100g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek – 15g

6 posiłek
Odżywka wysokobiałkowa – 35g


Wartości odżywcze:
Białko – 166g
Węglowodany – 410g
Tłuszcz – 53g
Kalorie – 2781 kcal

[ Dodano: 02-01-2005, 10:56 ]
A jeszcze jedno - dobrałem sobie diete , rzuccie okiem czy dieta jest porzadna bo mi sie wydaje ze zamalo w niej weglów i białka ?? chyba ze ktos moze mi ulozyc lepsza :)

1 posiłek
Mleko 0,5% - 500g
Płatki owsiane – 100g

2 posiłek
Chleb żytni\razowy – 150g
Margaryna roślinna – 15g
Tuńczyk – 75g

3 posiłek
Ryż – 150g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek 15g

4 posiłek(potreningowy)
Carbo\glukoza – 100g
Tuńczyk – 75g(30-45min po treningu)

5 posiłek
Makaron – 100g
Pierś z kurczaka – 100g
Oliwa z oliwek – 15g

6 posiłek
Odżywka wysokobiałkowa – 35g


Wartości odżywcze:
Białko – 166g
Węglowodany – 410g
Tłuszcz – 53g
Kalorie – 2781 kcal
  • 0

speedway1250862
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
Troszke za dozo bialka jak na twoja wage za malo wegli i to stanowczo!!! wiecej minimum 150 wegli jeszcze no i troszche tluszczu jeszcze dodac mozesz
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
hmmmm tluszczu jest za mało..zwieksz troche kalorycznosc tych posiłku!! białko oki...hmm wegle...byc moze oki!!! ale nie obliczlem i nie przygladalem siem temu dokladniej !!! ;>
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Sliderps
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej

Troszke za dozo bialka jak na twoja wage za malo wegli i to stanowczo!!! wiecej minimum 150 wegli jeszcze no i troszche tluszczu jeszcze dodac mozesz


Witam ponownie!!
Co do tej dietki co podaje wyzej - czy musze sie jej kurczowo trzymać , stanowczo przestrzegac co jem i ile tego jem ??
Nie czesto mam pod ręka akurat te produkty ktore sa wyszczegolnione w diecie - niepowiem bo jem co okolo 3 godz. - rano zawsze mleko + platki kukurydza,musli itd.
Ryż , Bułki razowe - zwykłe z tunczykiem - rzadziej makaron ,oliwe z oliwek a piers z kurczaka to juz bardzo rzadko dlatego zastepuje to innymi w diecie - jedzac w dzien czesto to samo. :) - mozna powiedziec ze 3mam sie tej dietki w duzym stopniu,od dzis biore miedzyposilkami ( 50 g MASS XXL - niezasmaczne to ):/ i jem tak aby sie porzadnie najesc. No i wlasnie teraz pytanie - CZY PRAWIE CALKOWITY BRAK TAKICH PRODUKTOW JAK WYMIENILEM WYZEJ - MA ZNACZNY WPLYW NA EFEKTY PRZYTYCIA ???? Wszystko uzupelniam odzywka - jednak niejestem pewien...

pozdro!

[ Dodano: 05-01-2005, 6:59 ]
Witam ponownie!!
Co do tej dietki co podaje wyzej - czy musze sie jej kurczowo trzymać , stanowczo przestrzegac co jem i ile tego jem ??
Nie czesto mam pod ręka akurat te produkty ktore sa wyszczegolnione w diecie - niepowiem bo jem co okolo 3 godz. - rano zawsze mleko + platki kukurydza,musli itd.
Ryż , Bułki razowe - zwykłe z tunczykiem - rzadziej makaron ,oliwe z oliwek a piers z kurczaka to juz bardzo rzadko dlatego zastepuje to innymi w diecie - jedzac w dzien czesto to samo. :) - mozna powiedziec ze 3mam sie tej dietki w duzym stopniu,od dzis biore miedzyposilkami ( 50 g MASS XXL - niezasmaczne to ):/ i jem tak aby sie porzadnie najesc. No i wlasnie teraz pytanie - CZY PRAWIE CALKOWITY BRAK TAKICH PRODUKTOW JAK WYMIENILEM WYZEJ - MA ZNACZNY WPLYW NA EFEKTY PRZYTYCIA ???? Wszystko uzupelniam odzywka - jednak niejestem pewien...

pozdro!
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
sluchaj szefie jak chcesz siem wziac porfesjonalnie za ten sport...to diete trzeba przestrzegac ..to podsatawa ..ale..mozesz jej przestrzegac tak w 70%...oczywiscie najwazniejsze sa tunczyk..piers z kuraczka..itp zawieraj duzo białka!...a co do gainera..to sa dobra zlaezy jaki smak masz..pij z mlekiem!! jak niemozesz nic zjesc to pij gainera...jak nie to miedzy posiałkam i !!! cos jeszcze?
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Sliderps
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna rada experta - przyrost masy własciwej
No mysle ze raczej wszystko wodzu - a czy profesionalnie to niejestem pewien , staram sie jak moge - w koncu pracuje na siebie.70% dietki napewno mam osiągniete - z tym ze tak jak mowie - ja czegos niemam to jem to samo co wczesniej, no i jak zalecasz musze wprowadzic wiecej piersi :) Odnosnie gainera to smak truskawka jak dlamnie jest totalnie h****! Ale po zatkaniu nosa bezproblemu ;) A odnosnie picia - zalecaja 3-4 litry wody dziennie - troche duzo - ja normalnie to ponad 1L pije - a co dopiero 3 ,4 ?? Ma to duzy wplyw na diete ???

pozdro
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024