Skocz do zawartości


Zdjęcie

beztlooszczowa masa miesniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

beztlooszczowa masa miesniowa
co najlepsze na beztlooszczowa mase miesniowa , jestem juz w ciagu po 5 cyklach kreatynowych (zawsze je przerywalem jeden tylko trwal 4tyg ... reszta 2tyg i mniej ...)
krety niebiore juz pol roku , teraz chce przybyczyc ale oczywiscie nie chce zatlooscic sie jakie suple sa najlepsze?? ( nie prosze o diete tylko o suple ) :)
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: beztlooszczowa masa miesniowa
kreatyna

hmmm, ale przeciez to zalezy od diety, mozesz probowac wspomagac sie CLA, ale to jest kosztowne
  • 0
Pozdrawiam Strong

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: beztlooszczowa masa miesniowa
mysle tez by cwiczyc 2x na dzien te same partie miesni o 7 00 i o 19 00 ? to dobry pomysl? diete by tez sie qrewska walnelo tak zeby w tlooszcz mi ni poszlo tylko ( chociaz taki trening to raczej na sile :P ) a te cla jest naprawde dobre na mase?
  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: beztlooszczowa masa miesniowa
z tymi treningami to chyba przesada. Dwa razy dziennie? Ja bym nie polecal, mozesz popalic miesnie
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: beztlooszczowa masa miesniowa
a gdyby byl to trening rano taki bardziej na rzezbe ( niewielki ciezar i 15-20pow ) a wieczorem juz typowy na mase 10powt? biore teraz Trec Nutrition Whey Protein Cocncentrat 1500 g by wzbogacic bialkowo diete , biore go w czasie gdy jestem w szkole , ale nie wiem czy nie walnac go przed albo po silowni ( wpc zawiera aminokwasy rozgalezione leucyne , waline i izoleucyne , wyczytalem ze to powinno sie brac przed albo po treningu , jak wy mi radzicie?
  • 0

fiodi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:judo

Napisano Ponad rok temu

Re: beztlooszczowa masa miesniowa
uwazam ze stosowanie tej odzywki zalezy od twojego harmonogramu dnia.Uwazam ze powinienes pic jesli w szkole masz duza odleglosc miedzy posilkami,mozesz dopic odzywke kiedy masz slaby posilek.jesli odzywiasz sie dobrze pij przed i po treningu oraz na noc
  • 0
byc wielki chcę

tomek85mazury
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: beztlooszczowa masa miesniowa
zostaje jeszcze hmb ... wiem ze nie na wszystkich to dziala ( ale dziala napewno!!2 kumpli bralo i mialo efekty w postaci wrzyezbienia jeden zrobil sobie kostke na brzuchu a diete mial hujowa tzn doozo ww , a droogi w kilka dni przeswietnie wyrzezbil sobie bicepsy , wygladaja jak u prawdziwego kulturysty dodatkowo bierze jeszcze krete )traz za 300 tab hmb placi sie 99 zl , cwicze juz2 tydzien po dlooogiej przerwie ponad pool roku ( na wakacjach machalem ale to tylkosztangielkami i na redookcje niewielkim ciezarem ) teraz mysle tak jak kiedys strong chyba mowil ze to jest dobry moment ( jeden z niewielu poktorych hmb jest zaoowarzalne ) do zarzycia hmb
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024