Skocz do zawartości


Zdjęcie

areoby kontra masa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

koskow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

areoby kontra masa
Witajcie, otwarłem oczy miesiąc temu jak się z jedną rozstałem, niestety przy siedzącym trybie pracy i piwku czasami brzuszek sobie rósł. Teraz ogólnie jestem bardzo szczupły mam 182 i 69 kg a na brzuchu dużą oponę.
3 tygodnie temu zacząłem chodzić na basen 5 razy w tygodniu, no i tak powolutku jak by to topniało. Za miesiąc mam dostać kartę benefita i wtedy zacznę siłke. Moje pytanie jest takie: czy zredukować pływanie? dorzucić bieganie, czy w ogóle zrezygnować z areobów i ćwiczyć na masę? żeby zrzucić ten brzuch? bo jak na siebie patrze to sie przerażam, prosty chudy z odstajacym brzuchem i boczkami. Mam do tego masówke xxl mass pije to rano raz dziennie po przebudzeniu i dzisiaj jeszcze białko kupiłem na noc. Drugie pytanie czy lepiej tu ćwiczyć 6 weidera czy abs2 ?

Użytkownik koskow edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa
2-3 aero 1-2 basen, odstaw xxl
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

empe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 507 postów
  • Pomógł: 0
50
Dobra
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:-rozwój indywidualny, - nowinki ze świata, - aktywny tryb życia, - książki (gł. literatura patologiczna)
  • Staż [miesiące]:od 2008 z przerwami (duuużymi jak i małymi)
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa
Po pierwsze ograniczyc to możesz piwo :P z tym basenem to ja bym chodził - każdy ruch jest zdrowy, tylko nie wiem, czy aby 5 razy w tyg :) Bieganie tez możesz dodać rano - na czczo. Jeśli masz tyle czasu to może jakiś trening FBW?
A co do brzucha to abs2 ( nie robilem, ale 6ka jest kijowa :D -> najlepszy trening na brzuch jaki stosowałem pochodził z książki Kurt'a Brungardt'a " ABS czyli mięśnie brzucha".

Użytkownik empe edytował ten post Ponad rok temu

  • 1
- nie potrzebuje plusów, dla mnie liczy się to że pomogłem ;)
Systematycznie i z pasją koksuje sobie w domowym zaciszu.

NAJlepsze ćwiczenia na brzuch (wg. mnie):
http://forum-kult...iesnie-brzucha/

koskow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa

2-3 aero 1-2 basen, odstaw xxl


browary odstawiłem całkowicie, w ogóle alko, i odżywiam się innaczej, teraz tak co to jest areo? chyba nie areobik? a końcu nie jestem dziewczyną, dlaczego odstawić xxl?

na basen to ja bym chodził i codzinnie bo mam na przeciwko pracy i bardzo lubię pływać ale podobno nie ma wtedy szans na zbudowanie mięśni, więc jak już tak trzeba to ok 2 razy powiedzmy. Z FBW zaciekawiłes mnie, własnie chyba to spróbuje i
empe

dzięki za rade z ABS, też miałem takie przeczucie, po jednym dniu ABS nie mogłem chodzić na drugi dzien, weider robię już trochę i jakoś mało to czuje.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa
aero=aeroby=trening aerobowy=wysiłek tlenowy=wisiłek fizyczny przy którym energia zostaje pobierania z utleniania tłuszczu.

Jeżeli chcesz zrzucić bęben to nie pije się gainera bo to jest na robienie masy, a robienie masy to także robienie pewnej ilości tłuszczu, a ty chcesz go stracić. Pobiegaj poodżywiaj się normalnie to brzuch spadnie
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

koskow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa

aero=aeroby=trening aerobowy=wysiłek tlenowy=wisiłek fizyczny przy którym energia zostaje pobierania z utleniania tłuszczu.

Jeżeli chcesz zrzucić bęben to nie pije się gainera bo to jest na robienie masy, a robienie masy to także robienie pewnej ilości tłuszczu, a ty chcesz go stracić. Pobiegaj poodżywiaj się normalnie to brzuch spadnie


no wlaśnie i tutaj pojawia się moje nie zdecydowanie, bo ja chce zrzucić brzuch ale chce zrobić masę mięsniową, dlatego się spytałem czy olac areoby i chodzić tylko na siłkę i wtedy brzuch sam spadnie, stosujac mimo wszytko diete na masę a nie rzezbe czy redukcyjną.
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa
Nic nie spadnie zapomnij

AEROBY muszą być pisali ci już wcześniej chłopaki
  • 1

koskow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa

Nic nie spadnie zapomnij

AEROBY muszą być pisali ci już wcześniej chłopaki


1.)jeszcze takie pytanie: czy białko dwie te łyżki plastikowe mogę rozrobić z 500 ml wody? bo jak mam jeść ten budyń to się parę razy bym już porzygał

2.) czy można jeść tylko ryby i zapomnieć o kuraku chyba że w weekendy? ja bardzo lubię ryby i na każdy obiad jem mirunę albo solę.

3.) czy jak ktoś jak ja nie nawidzi płatków owsianych to lepiej żeby jadł te kukurydziane corn flakes z mlekiem i cacao czy lepije już chleb ciemny z jakąś wędliną? To prawdą żę zwiększą się metabolizm już na godzine przed obudzeniem?

4.)Skoro jednak mi zależy żeby zrzucić brzuch ale i robić mase to jednak co? mam jeść te xxl i białko wieczorem, 3 razy siłka i 2 basen ?
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa
1. jakie masz białko? ile go sypiesz że wychodzi budyń? ja mieszam 32g białka ze 150-200ml wody i żaden budyń, wsyzstko ładnie wymieszane, tylko nie mów że ostrowia.
2. można ryby też są dobre zwłaszcza te zimnomorskie czy jak sie tam zwą, mają dużo zdrowych tłuszczy i sporo białka, ale w diecie przecietnego zawodnika mięso czy ryba występuje w 3 posiłkach
3. ciemny chleb razowy. jak nienawidzisz płątków to zmiel je w proch wsyp do szejkera i wymieszaj z woda i kako, w 10s wypijasz płatki.
4. siłka+2 aeroby +2 basen skoro tak ci zależy ale xxl bym odstawił a skupił się na normalnych posiłkach, xxl ewentualnie tylko po treningu na siłowni
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

koskow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa
to białko [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mowię Ci jak rozrobię 2 porcje ze szklanką wody to jest gęstsze niż budyń.
Więc rozrabiam z pół litrem wody tylko nie wiem czy tak można.

Co do ryb zimnomorskich, mógłbys podac mi jakis przykład takiej ryby do kupienia w Polsce?

I czemu tak negatywne zdanie macie o płatkach kukurydzianych jak one maja prawie tyle samo węgla co owsiane tyle ze troche wyższy ideks glikemniczny
ale to tak samo jak byście porównali ryż i ziemniaki ale ziemniaków już nikt tak strasznie nie pałuje. Poreszta jak wiecie im wyższy indeks tym szybciej
cukier udeża do glowy to można przecież jest w mniejszych ilościach ale częsciej.

co do tego planu to nie bardzo rozumiem ? siłka+2 aeroby +2 basen , basen już jest areobem, to 4 areoby i raz siłka?
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: areoby kontra masa
Można z 500ml
Bo corn flakes sa mocno przerobione do tego dochodzi indeks jak podałeś
Co do ryb poszukaj sobie jakie to są ryby i potem poszukaj takowych w sklepie
Ziemniaki sie je rzadko lub w ogole, chyba że mowa o słodkich ziemniakach tutaj sprawa nieco inna
tak, 2 razy np bieganie i 2 razy basen który sam w sobie już wyrabia mięśnie. siłownia FBW 2-3 razy w tyg
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024