Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy typowego nastolatka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Mist
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problemy typowego nastolatka
Witam. Potrzebuje odpowiedzi na pare pytan dotyczacych pakerowania ;) Mam 17 lat, 185cm wzrostu i waze 85kg. Zaczalem cwiczyc w te wakacje, chodzilem troche na silownie z qmplem, teraz cwicze w domu (mam laweczke i hantle). Cwicze glownie zeby dobrze wygladac i dobrze sie czuc i byc nietykalnym (ostatnio czesto wchodze w bojki, chociaz bije sie dobrze, nie lubie agresji i wole je omijac) Przedtem bylem troche 'suchy' i gruby, teraz nabylem miesni ale i tak jestem suchy ;) Cwicze miesnie brzucha (brzuszki, unoszenie nog, nozyce) klate, biceps, triceps i ramiona hantlami. Pare miesiecy temu zaczalem brac HMB, ale przynioslo to widoczny efekt tylko na poczatku. Zastanawiam sie nad kupnem czegos innego, z tego co tutaj przeczytalem i slyszalem dobra rzecza jest kreatyna, ale chyba moglbym sobie tylko zaszkodzic w takim wieku. Cwicze dosc nieregularnie, czasami 3 razy w tygodniu, czasami raz albo w ogole. Dobrze rozwinely mi sie miesnie gornych partii ciala, jednak brzuch jest nadal miekki. Cwicze go intensywnie, jednak nic nie moge z nim zrobic. Mam slabosc do slodyczy..I nie przezwycieze jej, probowalem setki razy :P ale ograniczam sie do jakiegos batona i danio dziennie :P Moze spowodowane jest to tym, ze duzo pije? Nie cwicze nigdy w tym samym dniu, w ktorym pije, ale pije ok 2 razy tygodniowo i dosc duzo ;) Myslalem nad cyklem kreatynowym i odlozeniu alkoholu do wakacji i potem powroceniu do stanu obecnego. Jakie cwiczenia polecicie mi (glownie na rzezbe) na dolne partie klaty, brzuch (tez dolne miesnie) i ogolnie, zeby wygladac na pakera? ;) Nie znam sie na cwiczeniach i ogolnie na pakowaniu :( Aha i jakie suplementy byscie mi polecili zeby spalic ten tluszczyk i przy okazji nabral miesni? I czy sa jakies uboczne skutki, np. kreatyny.
  • 0

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy typowego nastolatka
ogranicz picie zastosoj diete i kup gainera to bedzie dobrze a co do treningu to do dzilu trenig zapraszam pozdro
  • 0
"Użytkownik" pozdro

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy typowego nastolatka

Mam 17 lat, 185cm wzrostu i waze 85kg

kup gainera to bedzie dobrze

will czytaj uwaznie... gainera przy jego gabarytach?? to jest endo- lub gorna granica mezo-

Mist na razie tylko tyle powiem (bo nie mam czasu :P ;)) zebys ograniczyl picie bo brzuszk jest od tego + alk. odwadnia kom. & scina bialko :(
vodka jest bardzo kaloryczna :cfaniak:
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy typowego nastolatka
Witaj!
Jak interesuje cię rzeźba musisz przejść na diete redukcyjną (ze zmniejszoną liczbą kalorii), oraz zastosować trening aerobowy (np. jazda na rowerze 3x tygodniu po 20-60minut). Dodatkowo - alkohol musisz odstawić.
To tak w skrócie...
Pozdrawiam!
  • 0

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy typowego nastolatka
o sory faktycznie zle przeczytalem w takim razie nie gainera ale cos na rzezbe i jak ja bede cwiczył rzebe to chocby swiat mial sie zwalic to bede brał jakis odtluszczacz wiec i tobie polecam :D
  • 0
"Użytkownik" pozdro



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024