Skocz do zawartości


Zdjęcie

co o tym sadzicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Ceber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Sw

Napisano Ponad rok temu

co o tym sadzicie
Witam znalazlem gdzie trening na mase czy cos takiego ale nie wiem czy to bedzie dobre dla mnie Prosze o pomoc , rade
Tutaj zamieszcze ten znaleziony przezemnie trening:

Poniedziałek
• Barki
o Siedząc, wyciskanie sztangi w średnim uchwycie z klatki piersiowej 3x 6 - 12
o Stojąc, unoszenie sztangielek bokiem w górę 4x 6- 12
o Stojąc, unoszenie sztangi przodem w górę w szerokim uchwycie 3x 6- 12
o Unoszenie sztangielki bokiem w górę (jednorącz) w podporze tułowia o ławkę poziomą 4x 6- 12
• Plecy
o Stojąc w opadzie tułowia w przód, wiosłowanie ze sztangą trzymaną szerokim podchwytem 4x 6- 12
o Podciąganie sztangielki do boku klatki (wiosłowanie) w podporze tułowia o ławkę poziomą 3x 6- 12
o Stojąc, podciąganie sztangi w wąskim uchwycie do brody 3x 6- 12
o Stojąc skłony "dzień dobry" ze sztangą trzymaną na górnej części mięśnia czworobocznego 3x 6- 12
• Biceps
o Stojąc, uginanie przedramion ze sztangą trzymaną w wąskim uchwycie (podchwyt) 2x 6- 12
o Stojąc, uginanie przedramion ze sztangielkami w pozycji ramiona w bok 2x 6- 12
o Siedząc, naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2x 6- 12
Wtorek
• Klatka
o Wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce poziomej 4x 6- 12
o Przenoszenie sztangielek za głowę - leżąc na ławce poziomej 3x 6- 12
o Wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 45 stopni) 4x 6- 12
o Rozpiętki ze sztangielkami - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 30 stopni) 3x 6- 12
• Triceps
o Siedząc, francuskie wyciskanie sztangi zza głowy (podchwytem) 2x 6- 12
o Prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką, w podporze tułowia o ławkę poziomą 2x 6- 12
o Leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 2x 6- 12
Czwartek
• Barki
o Siedząc, wyciskanie sztangi w średnim uchwycie z klatki piersiowej 2x 6 - 12
o Stojąc, unoszenie sztangielek bokiem w górę 3x 6- 12
o Stojąc, unoszenie sztangi przodem w górę w szerokim uchwycie 2x 6- 12
o Unoszenie sztangielki bokiem w górę (jednorącz) w podporze tułowia o ławkę poziomą 3x 6- 12
• Plecy
o Stojąc w opadzie tułowia wiosłowanie głownią trzymaną oburącz 3x 6- 12
o Podciąganie sztangielki do boku klatki (wiosłowanie) w podporze tułowia o ławkę poziomą 2x 6- 12
o Stojąc, podciąganie sztangi w wąskim uchwycie do brody 2x 6- 12
o Stojąc skłony "dzień dobry" ze sztangą trzymaną na górnej części mięśnia czworobocznego 2x 6- 12
• Biceps
o Stojąc, uginanie przedramion ze sztangą trzymaną w wąskim uchwycie (podchwyt) 3x 6- 12
o Stojąc, uginanie przedramion ze sztangielkami w pozycji ramiona w bok 3x 6- 12
o Siedząc, naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3x 6- 12


Piątek
• Klatka
o Wyciskanie sztangi w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce poziomej 3x 6- 12
o Leżąc na ławce poziomej przenoszenie sztangi za głowę trzymanej średnim nachwytem 2x 6- 12
o Wyciskanie sztangi na w szerokim uchwycie (nachwyt) - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 30 stopni) 3x 6- 12
o Rozpiętki ze sztangielkami - leżąc na ławce skośnej głową w górę (kąt 45 stopni) 2x 6- 12
• Triceps
o Leżąc na ławce poziomej francuskie wyciskanie sztangi trzymanej podchwytem do czoła 3x 6- 12
o Prostowanie przedramienia w tył ze sztangielką, w podporze tułowia o ławkę poziomą 3x 6- 12
o Leżąc na ławce poziomej wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 3x 6- 12

Jak juz wyzej pisalem moim celem jest nabranie masy a szczegolnie to ramion bo dalej sa chyde jak nie wiem .
Bardzo prosze o pomoc rady i ewentualne poprawki co do tego treningu .
Pozdrawiam
  • 0
Zycie jest zbyt krotkie zeby je marnowac na ...

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sadzicie
podaj dane o sobie staz treningu wzrost mase diete rozmiar buta i wzrost Moniki Dydek
  • 0
"Użytkownik" pozdro

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sadzicie
z tym butem i wzrostem Moniki Dydek żartowalem :D :P
  • 0
"Użytkownik" pozdro

Ceber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ostrowiec Sw

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sadzicie
Witam
Cwicze od okolo roku ale pol roku tak sie juz wziolem za to pozadnie tzn inetensywnie cwicze pol roku
Mam prawie 18 lat ( brakuje kilku miesiecy ) mam 183 cm wzrostu
waze 70 kg w klatce mam jakies 105 cm w szyji mam kolo 42 cm
w lapie mam blisko 32 cm ( no i wlasnie chodzi mi zeby mi lapki urosly )
dieta nie jest zbytnio ulozona a to z tego wzgledu iz nie mam az na tyle czasu i mozliwosci czasowych a zeby jej dokladnie przestrzegac staram sie jest jak najwiecej ryzu , makaronu jajek , przetworow mlecznych piesi z kurczaka itp.
Oddzywi mam takie
Whey Gayner 4000 z Olimpu 4,5 kg
Kreatyna Hi-Tec 500g
Tauryna z Olimpy 100 kaps
Dextroza 500g Trec Nutrion
  • 0
Zycie jest zbyt krotkie zeby je marnowac na ...

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: co o tym sadzicie

waze 70 kg w klatce mam jakies 105 cm
w lapie mam blisko 32 cm

:o :boje: :o duuuuuza dysproporcja.... (sorki, ale na pewno masz tyle w klacie?? - przy tej wadze i takiej lapie... nie wyobrazam sobie...)

Cwicze od okolo roku ale pol roku tak sie juz wziolem za to pozadnie tzn inetensywnie cwicze pol roku

Oddzywi mam takie
Whey Gayner 4000 z Olimpu 4,5 kg
Kreatyna Hi-Tec 500g
Tauryna z Olimpy 100 kaps
Dextroza 500g Trec Nutrion

wiec co so supli to powiem tyle:
kreta - za wczesnie odstaw na jakies 3miechy
dekstroza - 500g to zdecydowanie za malo do 500g krety (na 5gkrety powinno byc 30-50g dekstrozy) + dekstroza jest do d***; lepsze carbo jako transport pod krete
================
taurynka - oki
gainer - oki
==================to mozesz juz brac + polecam dokupic zma (np.trec'a); i carbo (trec/olimp)


dieta nie jest zbytnio ulozona

to za to siem porzadnie wez!!! Za diete to podstawa!!!


teraz co do treningu:
rzucilem okiem tylko (a nawet nie wiem ile bym siedzial to i tak WBD lepiej powie :D - on tu jest modem), ale co mi siem rzucilo w oczy:
- chcesz na mase cwicz 1partia miesni na tydzien
-

chodzi mi zeby mi lapki urosly

na lapska chcesz ostro cwiczyc - to (1/tyg. of korz) kluczem do tego jest odpowiednia izolacja wiec cwicz np. na modlitewniku, w oparciu o udo itp. cwiczenia (choc wystarcza te 2 po 4serie mozesz zasteosowac progresje 15-8, przy pierwszym jaki bedziesz stosowal; drugie w powtorzeniach np. 10-12)

i dziwny ten Twoj plan....
tak jakby powtorzenia ma jak na mase (choc nie do konca bo schodzi do 6powt.); a 2xtyg. niektore partie miesnie (tak to siem na sile cwiczy)....
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024