Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_mckinzie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gejowo
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!
Ostatnio jak pisałem z nim na GG, Mistyk zwierzył mi się, że kiedyś dotykano go w dzieciństwie w miejscu, gdzie nosimy kostium kąpielowy. Jak myślicie, co zrobić, by go podeprzeć na duchu? Chcę, by chłopak odzyskał wiarę w to, że życie jest piękne, mimo wszystko... Poradźcie, co robić, jak wesprzeć duchowo przyjaciela :!:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!
Kolega McKenzie ma bana?
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!

… karate nie nadaje się do prawdziwej walki… nie powiem przeciwnikowi "Tylko pamiętaj! Nie wolno uderzać pięściami w twarz, stosować chwytów, sprowadzać do parteru, robić dźwigni, duszeń… Karate jest kompletnie nieprzydatne w realnej walce, bo treningi są strasznie ubogie…uważam, że karate jest dla ciot, dzieci i dziewczyn, ewentualnie staych dziadów…


Odpowiem tu na Twoje pytanie z innego tematu bo w tamtym nie zdążyłem.
Już pierwsze Twoje zdanie o tym, że karate jest nieskuteczne i nie nadaje się do prawdziwej walki to bzdura! Piszesz coś o tym, że jest za dużo ograniczeń: czy Ty w ogóle znasz jakiś inny styl oprócz kyoka? Polecam przyjrzeć się np. karate shidokan i ciekaw jestem czy nie zmienisz zdania co do skuteczności karate. To, że miałeś strasznie ubogie treningi to wina trenera a nie stylu! Jak będziesz miał pecha to trafisz do sekcji najbardziej wszechstronnego SW i też będziesz miał nudne treningi. A Twoje podsumowanie, że karate jest dla ciot, dzieci, i dziewczyn było tak bezsensowne, że aż nie chce mi się tego komentować. Znam paru karateków i wierz mi, że na pewno nie są to cioty i na 100% nie powiedziałbyś im tego prosto w oczy.
  • 0

budo_mckinzie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gejowo
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!
No cóż, skoro rozmawiamy, to na poziomie...
OK, co do stylów walki to widziałem w akcji WSZYSTKIE style poza sambo, jet kune do i combat 65. A trenera na karate mam najlepszego w mieście :wink: . Lipność karate mogę udowodnić, pooglądaj sobie filmiki na You Tube, co brazylijskie jiu-jitsu i wiele innych styli robi z karate :D . A co do mówienia prosto w twarz, to z tym akurat nie mam problemów, ja zawsze mówię wszystko wprost :-)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!
Mówiąc karate myślisz kyokushin, czy ogólnie?

edit: jak coś to combat 56 :wink:
  • 0

budo_patkle
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!
No to nie ma wyjścia... Jeżeli żaden styl cię nie satysfakcjonuje musisz sobie stworzyć nowy super zabójczy i skuteczny na ulicy i sobie go trenować.... A jeżeli chcesz się lać na ulicy to kup sobie nóż, miecz, albo katane
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!

pooglądaj sobie filmiki na You Tube, co brazylijskie jiu-jitsu i wiele innych styli robi z karate


gdybys zaczął od tego w jakich regulach interesuje cię walka - byloby prościej.

BTW: widzialem na youtubie jak koles z 5 metrów siła ki rozwalał innych, Może to byloby dla Ciebie :lol:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolega Mistyk ma problemy egzystencjonalne!
McKinzie dostaje ostrzeżenie za obrażanie innego użytkownika.
Temat zamykam, o skuteczności sobie poszukajcie starych tematów (tak jak ktoś poradził przez google), o karate też.

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024