Skocz do zawartości


Moja dieta, czy dobra?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_motyl_fx_*

Guest_motyl_fx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Moja dieta, czy dobra?
Witam

Wlasnie skonczylem ukladac swoja diete, rozlozylem ja na 5 posilkow (studia i zajecia w roznych godzinach, bylby klopot z 7 posilkami), i bez odzywek (fundusze , zycie studenckie pochlania wiekszosc ;-))
Moje dane to:
21 lat
187 wzrost
85 kg wagi
jestem raczej szczuplej budowy choc mam tendencje do chwytania tluszczyku na brzuchu

1 posilek :
Platki Nesqik - 100 g
Mleko 2 % - 500 g
1 banan 200 g ( podobno gdzies tyle wazy)

2, 3 posilek( waga produktow laczne dla tych dwoch posilkow)
6 kromek chleba zwyklego - 180 g
Maslo 30 g
Filet z indyka 100 g
Banan 200 g

4posilek
Ryz - 200 g
Piers z kurczaka 200 g
Oliwa z Oliwek 10g

5 posilek
Tunczyk w oleju 130 g
chleb zwykly 90 g

Prosze bardzo o pomoc w skorygowaniu mojej diety (wiem ze na pewno brakuje tu pewnych rzeczy i prosilbym o rade jakich), z gory dzieki, Pozdrawiam

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja dieta, czy dobra?
1pos.
zamiast nesqika daj platki owsiane - zdrowsze, lepsze, tansze (gorsze w smaku, ale zycie tez nie jest kolorowe ;))
banan wazy 100-150g srednio/ do 200g raczej nie dochodza (chodzi mi o obranego z odkrojonymi koncowkami - lamblie); przed chwila wazylem :D %-)

2pos
pieczywo zw. czyli chleb bialy???
zastap razowym
na 6kanapek 100g fileta???????? - sprawdzales to w praktyce? bedzie wiecej fileta choc polecam tu tunczyka (jak juz do kanapek) zmniejszyc gdzies do 3 kanapek

3pos. (przedtr.)
inny nie laczony - np. wrzucilbym tu 4pos. jezeli istnieje taka mozliwosc - odpisz ale ni ch*** nie zmiescisz na raz 200gryzu i 200g piersi - nieprobowales jesio prawda??? + to bedzie za duzo bialka na raz i ci siem nie przyswoi
15min. przed tr. 2-3banany

4pos. (potr.)
bezposrednio carbo (jak wyrobisz finansowo, ale carbo jest tanie stosunkowo i w ogolnym rozrachunku bardziej siem oplaca)
za 30min np. 3jogurty i 80g platkow owsianych

5pos.
np.makaron dwujajeczny 80-100g z serem bialym80-100g (ze 2h przed snem zeby nie dac ci na sen zbyt duzo wegli)/ 2-3xtyg. jajka 3-5 (zalezy od wielkosci) z chlebem razowym

zrobilem to na szybko bo nie mam juz teraz czasu jesio pozniej sprawdze (zrobilem to na oko bez przeliczania) wiec mozliwe ze zawiera bledy...
narka
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_motyl_Fx_*

Guest_motyl_Fx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja dieta, czy dobra?
DZieki , za rade

Jesli chodzi o wrzucenie 4 posilku to sie postaram go upchnac miedzy zajeciami.
Mam jeszcze pytanie jaka ilosc tej odzywki mialbym stosowac??

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja dieta, czy dobra?
a ja wlasnie czytalem w neewsweku ze tunczyk zawiera duze stezenie rteci i jest rakotworczy :P
wiecj ja go w diecie nie stosuje :]
  • 0
...

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja dieta, czy dobra?
pierdoly i tyle, owszem tuna ma duzo rtęcie, od dawna o tym moowilem, ale nie rakotwoorcze, niedloogo w newsweekoo napiszą ze kreatyna jest rakotwórcza %-), wedloog mnie gloopoty
  • 0
Pozdrawiam Strong

fragment życia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja dieta, czy dobra?
doładnie...ale każda ryba z morza bałtyckiego zawiera dużo metali ciężkich ja polecam ryby z innych m,órz lub z jezior..uczyłem się o tym
  • 0

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja dieta, czy dobra?
niestety ryby puszkowe maja duzo konserwantow... :(

ja po wakacjach zrywam z tunczykiem z puszek :D ;)

doładnie...ale każda ryba z morza bałtyckiego zawiera dużo metali ciężkich ja polecam ryby z innych m,órz lub z jezior..uczyłem się o tym

frag. - ucz siem ucz... bo nauka to potegi klucz :D :D :D :mrgreen: :D :D :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024