Skocz do zawartości


maly problem z dieta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Bart_*

Guest_Bart_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

maly problem z dieta
Czesc

Mam taki problem

Kupilem odrzywke weglowodanowo bialkaowa i nia uzupelniam swoja marna diete, i teraz mam problem bo w sumie w robocie siedze jakies 12h i w ciagu tego czasu nie mam jak wziasc odrzywki. Wiec biore ja rano po sniadaniu nastepnaporcja po objedzie i ostatnia porcaja po 22.

Ma to sens wogole???nie marnuje sie tej odrzywki zaduzo jak biore ja po jedzieniu??Jezeli tak to co mam zrobic w takiej sytuacji???

Dzieki wielkie!!

Ps. ma ktos moze profesjonalny program komputerowy wspomagajacy obliczenia Kalkulator optymalny ?? jak tak to prosze o kontakt!

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta

weglowodanowo bialkaowa

to jest gainer z tego co ja wiem i bierzesz go 3 razy dziennie?? wez sobie do butelki albo cos i masz po problemie z braniem bo butle mozesz miec w pracy i wystarczy jak raz dziennie sobie wezmiesz
  • 0
"Użytkownik" pozdro

GośćGuest_bart_*

Guest_bart_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta
jak pisalem uzupelanim tym diete wiec wole brac 3 razy dziennie
co do pomyslu z butelka to myslalem nad tym tez do momentu jak przeczytalem gdzies ze powinno sie to sporzywac zaraz po przygotowaniu!!
Czy to jest prawda

willemid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta
ja tak spozywam znalazlem rade ze mozna do szkoly w butli wiec do pracy chyba tez i widocznie nie trzeba zaraz po spozyciu
  • 0
"Użytkownik" pozdro

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta
powinno sie spozyc do 3,5h po przygotowaniu, przechowuj w zimnych warunkach, jezeli odzywke bierzesz zaraz po sniadaniu(ktoore jest obfite w wszystki skladniki pokarmowe to suplementacja nie ma sensu)
  • 0
Pozdrawiam Strong

idol pudziana

    Ekspert

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z policji:P

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta
W pracy też możesz zrobić sobie gaina
Bierzesz jakieś małe opakowanie do którego wchodzi 50-70g odżywki, butelkę z mlekiem, mieszasz w pracy i walisz na miejscu
Mi za sheakera(nie wiem czy dobrze napisałem :P ) służy butelka po 0,7 kubusia.
I powinieneś gainerka właśnie w pracy brać bo organizm nie powinien mieć 12h przerw z żarciem :shock:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
6302037

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta

nastepnaporcja po objedzie i ostatnia porcaja po 22.

gainerka bierz miedzy posilkami, a nie po (to nie ma sensu... np. nie przyswojony nadmiar bialka w jednym posilku bedzie po prostu wydalany...), wg. mnie dobrym rozwiazaniem byloby 1gaina zrobic w domu do butelki i do roboty (wypic po ok.3h pracy), nastepnie masz pewnie jakas przerwe na lunch, ale oprocz tego proponuje puszke tunczyka po kryjomu zjesc (jezeli Ci naprawde zalezy na budowaniu masy miesniowej) np. w WC (w pracy jest na pewno schludne :P ;)), i jesio 1 gainerka na 2-3h przed wyjsciem z pracy (zrobic go sobie tak jak to mowi idol), a po powrocie oczywiscie jakis b. odywczy posilek.

Ps. ma ktos moze profesjonalny program komputerowy wspomagajacy obliczenia Kalkulator optymalny ?? jak tak to prosze o kontakt!

profesjonalny to on nie jest %-) ale mam taki jeden programik ktory moze Ci siem przydac... To ja prosze o kontakt (podaj maila czy co...)

acha i pamietaj ze biorac na noc gainera istnieje uzasadnione ryzyko otluszczenia siem wiec Ci to odradzam postaraj siem wziasc wczesniej

i jesio jedna rada:

uzupelniam swoja marna diete

to zrob wsio co mozesz by nie byla taka marna bo prawde mowiac to odzywki tez niewiele dadza (to tylko dodatki do "racjonalnej" diety)
Postaraj siem aby twoj lunch byl jak najbardziej odzywczy (z tym ze w twoim przypadku odradzam dania na ryzu bo jest on zbyt dobrze przyswajalny i szybko moszesz poczuc glod :P)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta
acha, a gainerka to najlepiej bierz na ok. 0,5l mleka :P
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_BB_*

Guest_BB_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: maly problem z dieta
Dzieki za odpowidzi !!!
z ta dieta to naprawde problem jest zwalszcza jak sie tyle pracuje, ale postaram sie cos z tym zrobic z glowa. Druga sprawa troche mi sie niepodabo tendencja do pokazywania mozliwosci jedzenia tunczyka w WC!, prawde mowiac to jak bede chcial zjesc puszke ryby na hali to mi ani nikt nie przeszkodzi albo co gorsza nie wysmieje. Nie interesuje mnie to co inni ludzie mysla o mnie.Moga mi naskoczys :))


Avanger to moj mail jak bys mog podeslac ten programik to wielkie dzieki bart78@pocztafm.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024