Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy są tu rowerzyści?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

czy są tu rowerzyści?
Czy jest tu ktoś któ uwielbia jazdę na rowerze?
Jakie macie rowerki? Mój to: schwinn (twórca mtb) 8)
Moab A1 aluminium
osprzęt: deore XTR, XT, LX
Amortyzator: Rock Shock Judy XC
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
Ja mam 5cio letniego Gianta, ale dobrze sie sprawuje. Nie jedno już razem przeżyliśmy :D -złamany obojczyk, łokieć. TO nie zmienia faktu, że jak ruszam na miasto to ludzie na chodnikach mają przej..ane :) żarcik.
Kiedyś mnie i kumplów radiowóz gonił bo z belwederskiej zjechaliśmy na czerwonym. Daliśmy dzide w podwórka później do parku. Długo nie dawali za wygraną ale im zwialiśmy :) Ahh kocham rowerek. Ostatnio jeżdże prawie codziennie wieczorem.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
Ja bardzo lubię jeździć na moim gracie (nie mylić z Gracie :wink: ).
Szczególnie lubię wyprawy po lesie i podobnych bezdrożach, unikam szosy. Piasek, błotko, przeprawy przez wodę, szumiące drzewa - to jest to!
Długość trasy - w zależności od nastroju i formy oraz ilości wolnego czasu. Od 10 do ~100 km - z tym, że to drugie raczej w formie wycieczki krajoznawczej na cały dzień.

Jak ktoś chce, to mogę opisać parę moich przygód :D
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
Ja mam GIANTA...
Często wycinam na różne trasy... długie i krótkie... w tym roku może w jeden dzień przejadę 200km... to mój plan... później przejdę w stan spoczynku :)
Ulubiona trasa: Piaseczno -> Konstancin -> G.Kalwaria -> Grójec -> Magdalenka -> Piaseczno...... na niej dopiero czuje się smak spalin...

PERUN
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
pisz, pisz chętnie posłucham :D
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
Ja obecnie mam rowerek który wygrałem w promocji piwa BROK (dobre jest ) Zgadłem ile kapsli on ważył (gdzieś koło 7250 kapsli) nio i rowerek byl mój. Tylko na niego wsiadłem a już pedaly pękły :shocked!: . Pozatym musialem go troszku podrasować nio i tak w[pompowałemw niego kolo 500 zł

Latem staram sie robić dziennie okolo 40-50 km. Trasa Koszalin - Mielno/łazy (na plaże uderzam jak jest pogoda - a w Mielnie plaża jaki laski cudowna :) :) :) ) Pozatymjest kilka ciekawych wzniesien koło koszalina można sobie poszaleć typowo górsko.
W nastepnym roku przywiozę rowerek do Gdańska to popędze na Hel
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?

Mój to: schwinn (twórca mtb) 8)


Uuuuu, a nie Gary Fisher????

Ja mam Mongoose Crossway 850, rama alu, osprzęt Shimano Nexave. To rowerek trekkingowy, koła 28". Jeździłem 100km tygodniowo (głównie na treningi). Teraz odpoczywa.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
No to opowiadam.

Wybrałem się na wycieczkę dookoła miasta. Zaplanowałem sobie na mapie trasę i jadę. Przy wjeździe do lasu jest tabliczka, narysowane szlaki, pięknie... no to patrzę. Zielony i niebieski szlak do końca jeziora, potem będzie mi pasował niebieski, więc trzymam się niebieskiego. Jadę sobie, zielony odbił w bok pod górę. Myślę sobie "nie będę się tak wspinał, za stromo jest", jadę dalej wzdłuż jeziora.

W pewnym momencie zaczelo robic sie błotko, ale jadę dalej. W końcu zacząłem grzęznąć w błocie i dalej trzeba było rower prowadzić. Ale myślę sobie "To pewnie tylko parę metrów". No to idę skacząc po gałęziach położonych w tym bagienku (bo z błotka zrobiło się bagienko), ślizgam się po gliniastym stoku (bo z prawej strony był stromy stok wzgórza), taplam się w błocie....

W końcu jakoś przebrnąłem przez jakieś 200m bagna - zajęło mi to chyba z 20 minut. Ufff... cały spocony i ubłocony. Patrzę w prawo... a tu z góry schodzi zielony szlak, którym wcześniej nie chciałem jechać. Ręce mi opadły... Zrobiłem sobie przerwę oganiając się w międzyczasie od komarów i muszek.

Potem pojechałem dalej w międzyczasie gubiąc z oczu znaki tego niebieskiego szlaku - tak to jest jak się pędzi po lesie. :)
No to trzeba było jechać "na czuja". Busola i mapa w rękę i trudny wybór - rozjazd w 3 strony, którą wybrać? Przejechałem się kawałek każdą z nich, ostatecznie wybrałem tę w środku, jako że mi najbardziej pasowała. Potem okazało się, że to był słuszny wybór. No to jadę dalej, wjeżdzam pod górę, zjeżdzam w dół, zakopuję się w piasku. Droga zaczęła skręcać na zachód, a miałem jechać na północ, więc znów na wyczucie wybrałem drogę i skręciłem. Znów dobrze! :D

W lesie całkowita pustka, żadnego człowieka, tylko 2 dzikie łabędzie na małym jeziorku w środku lasu, sarny i jastrzębie. Pomykam sobie dalej i w końcu wyjechałem w miejscu, w którym zaplanowałem. Mimo, że zjechałem ze szlaku, to intuicja mnie nie zawiodła i wylądowałem 200 m od wylotu niebieskiego szlaku.

Potem był kawałek asfaltu przez las, ale droga praktycznie nieuczęszczana, więc był spokój. Następnie znów wjazd w las, trochę wertepów.... nawet więcej niż trochę, bo skręciłem o 1 przesiekę za wcześnie i wpakowałem się w jakieś wykroty, dziury zrobione chyba przez ryjące dziki. Trzeba było kawałek rower poprowadzić. A potem już prostą drogą wzdłuż rzeki aż do miasta.

Po przyjeździe całe ubranie nadawało się tylko do prania (błoto wszędzie) a rower do myjni. :-)

Ciąg dalszy w następnym odcinku.
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
3 lata temu postanowiliśmy z 3 kolegami zrobić wypadzik: 24 godziny z Poznania na Góralach nad morze do Dziwnowa, około 330km. Do dzisiaj na samo wspomnienie dupa mnie boli ale dojechaliśmy!!!
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
nie mam pojecia jaki mam rowerek ale moge powiedziec jedno uwielbiam na nim jezdzic ale najbardziej podobalo mi sie jak bylam rowerkiem w bieszczadach mowie wam to dopiero bylo cos :)
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
Marta : nawet nie wiesh jaki mash rower...:)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?

No to opowiadam.

Wybrałem się na wycieczkę dookoła miasta. Zaplanowałem sobie na mapie trasę i jadę. Przy wjeździe do lasu jest tabliczka, narysowane szlaki, pięknie...

Ja przejechalem??? szlak Czarnej Hanczy (teraz nie wolno, ale to nie moja wina :oops: ) Wczesniej bylismy w Ciechocinku, gdzie trasy sa pod kuracjuszy ustawiane i przejedziesz kazdy szlak. Nad Hancza szlak byl sredniej trudnosci dla pieszych, to pewnie przejedziemy :D
A szlak prowadzi zboczem wawązu, przez pastwiska. Nad ogrodzeniami (drut kolczasty) takie drabinki zbite z żerdzi. Przez kazda dwa razy (swój i zony) przenosilem rowery, po wycieczce mialem sine ramiona a nie d...
  • 0

GośćGuest_budo_Gość_*

Guest_budo_Gość_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
Robaq wiesz jak ci tak bardzo zalezy to moge isc sprawdzic :P

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
hmm to bylam ja :)
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
no to sprawdź :)
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
nie moge ide na trening :!: :)
  • 0

budo_a-michael
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
schwinn (twórca mtb) 8)

twórca mtb nie jest shwim tylko niejaki Stasiek Rzyć-Gąsienica, goral z nowego targu, ktory jako pierwszy czlowiek zjechal na swojej ukrainie z giewontu w 1948 roku.....

hey
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?
Cwaniak :)
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?

Czy jest tu ktoś któ uwielbia jazdę na rowerze?
Jakie macie rowerki? Mój to: schwinn (twórca mtb) 8)
Moab A1 aluminium
osprzęt: deore XTR, XT, LX
Amortyzator: Rock Shock Judy XC


Ja kocham rower, chociaz moim gracikiem nie moge sie pochwalic, a do tego jest tak jakby pożyczony. Ale chodzi o samą przsyjemnosc z jazdy a nie czy ktos ma dobry rower!


''Kimkolwiek jestes,cokolwiek robisz, jesli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to, że owo pragnienie zrodziło się w Duszy Wszechświata. I spełnienie tego pragnienia, to Twoja misja na ziemi.''
  • 0

budo_brand
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy są tu rowerzyści?

Ja kocham rower, chociaz moim gracikiem nie moge sie pochwalic, a do tego jest tak jakby pożyczony. Ale chodzi o samą przsyjemnosc z jazdy a nie czy ktos ma dobry rower!
''


dobry rower=przyjemność z jazdy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024