Skocz do zawartości


Mała pomoc przy odżywianiu...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Decadurabolin_*

Guest_Decadurabolin_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Mała pomoc przy odżywianiu...
Mam 18 lat , na siłke chodze jakies 10 miechow.Ostatnio zaczlem regularnie brac kreatyne tzn teraz rozpoczynam 3 cykl.Po 1 cyklu rezulatay byly nawet nawet , po 2 rezultatow wogole nie bylo i teraz jesem w trakcie 3 cyklu.Czy podczas brania kreatyny potrzebna jest jakas odpowiednia dieta?? Mam 182cm i 74kg

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pomoc przy odżywianiu...
Jedna rada - odloz kreatyne.

po 10miechach porzadnego, przemyslanego treningu to moglbys siem skusic na krete, a nie na 3 cyklu jechac!!!!
przerwy powinny byc 4-6miechow najlepiej

oczywiscie, ze do krety potrzebna jest dieta i to solidna. Bez diety nic (niewiele) osiagniesz, ale jak zaznaczylem na wstepie spier*** sprawe prawie najgorzej jak siem da - ratuj siem - zostaw krete w spokoju na jakies 8miechow!!!!!!

Po 1 cyklu rezulatay byly nawet nawet

zjeb*** swoj najlepszy/ najsilniejszy cykl kreatynowy nie majac pojecia co robic podczas tego cyklu... byl on na pewno zdecydowanie za wczesnie. - brak odpow. adaptacji wysilkowej itp.

po 2 rezultatow wogole nie bylo

bez diety to siem nie dziwie... org. tez pewnie siem jeszcze nie do konca oczyscil....

PO 3 TEZ NIE BEDZIE NA RAZIE wiec zostaw ja!!!!!! :evil:
(a diety nie polecimy do krety zeby Cie nie kusilo - normalne diety na mase masz w podwieszonym linku)

PS. Nie siegaj po to co masz w nick'u (tak na marginesie...)
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

GośćGuest_Decadurabolin_*

Guest_Decadurabolin_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pomoc przy odżywianiu...
Hm....czyli najlepiej wziac teraz ta kreatyne za 8 miechow ?? tak na marginesie teraz mam ten zestaw kreatyna + tauryna + dextrose.I poki co biore dopiero 3 dzien wiec moze jest jeszcze jakis ratunek :cry: I co teraz moge zaczac brac zeby doszlo troche masy?? czy oplaca sie kupic HMB ??Po tym 1 cyklu doszlo mi 5 kg .. wiec moze nie byl taki zly ale ten drugi faktycznie byl fatalny ... i troche sie sfrajerzylem , chociaz na pudle mowia zeby robic przerwe 4 tygodnie :/.A co do deca to spoko :wink:

avanger
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kobiety %-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mała pomoc przy odżywianiu...
dokladnie - odloz

co teraz moge zaczac brac zeby doszlo troche masy??


troche siem zagalopowalem z tamta wypowiedzia bo glebiej wszedlem w suple :arrow: odsylam do forum suplementacja tam Ci doradzimy.

A ze jestesmy na forum odzywianie to pamietaj, ze dieta to podstawa a suple to niejako dodatki - ale najwazniejsza jest racjonajna dieta!!! Dlatego wybiez sobie jakas z tych co to stronguś wypocil :D
  • 0
nawet najtwardsi maja chwile kiedy potrzebuja kleknac...
Daj mi, Panie, mestwo, abym chcial zmienic to, co mozliwe. Daj mi cierpliwosc, abym potrafil zniesc to, czego zmienic nie moge. Daj mi tez rozum, abym umial odroznic jedno od drugiego.

dla wlasnego dobra czytajcie regulamin !! nieznajomosc nie usprawiedliwia wykroczen;
regulamin forum odzywianie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024