Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolana....POMOCY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

wymiatacz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gliwice
  • Zainteresowania:sporty

Napisano Ponad rok temu

Kolana....POMOCY
......przez długi okres czasu uprawiałem aerobik, który przerwałem ze względu na wyjazd za granicę..w tym czasie zauwazyłem, że zaczynają boleć mnie kolana - to taki tepyból jakby ktoś mnie stukał młotkiem ... stwierdziłem, ze mogłem przeziebić kolana albo, że to z powodu braku ruchu, więc spwrotem zacząłem uprawiać sport. Okazało się, że kolana bolą nadal, szczególnie podczas wykonywania cwiczeń takich jak "wyrzucanie" nogi do tyłu. Nie wiem co mam robić, byłem juz u kilku lekarzy ale nikt mi nie może pomóc, gdyz kazdy twierdzi że "nic nie widzi", raz 1 z lekarzy swierdził, że mam taka sktrukturę kości czy cos takiego i że to są jakieś zwyrodnienia i że nic się z tym nie da zrobić, tylko dallczego ten problem nie pojawił się wcześniej . Kolana bolą mnie najbardziej gdy długo siedze i mam je ciągle zgiete - jest to ból odczuwalny nad rzepką albo po bokach. Nadal uprawiam spotr ale staram się nie nadwyrężać kolan, niewiele to pomaga ale nie mam zamiaru całkowicie przestać się ruszać, ponieważ i tak prowadzę razcej siedzący tryb zycia........................................

..................Czy możecie mi coś doradzić??? Czy są na to jakieś ćwiczenia czy też odzywki, albo czego powinienem unikac , bo naprawdę nie wiem co ztym zrobić a kolejna wizyta u lekarza na pewno znowu skończy się fiaskiem
  • 0

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
pbjawy masz podobne do moich... tez uprawialem "skaczacy" sport ( koszykowka). najprawdopodobnije masz brak mazi w kolanie ktora "smaruje" stawy, mozesz miec tez pekniete panewki badz tez rzepke jak i mozesz miec przeziebione(naderwane) wiadadla. Jak bedziesz u lekarza popros o skierowanie na artroskopie kolan(zabieg chirurgiczny majacy na celu zobaczenia kolana[ewentualnej naprawy] od srodka). Mozesz sobie zakupic glukozamine to troche zniweluje ona bol.


ps. polecam lekarza w szpitalu im Rydygiera w Krakowie(ordynator) zajebisty lekarz powie doradzi etc no i WYLECZY(dr Mierniczek). jak masz czas i chec to sie pofatyguj do kraka. pozdro
  • 0


WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
Byłeś u 'zwykłych' lekarzy, czy u sportowych?
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
glukozamina pomoże stawom - zakup ją, na zmiany zwyrodnieniowe jest bdb
  • 0
Pozdrawiam Strong

wymiatacz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gliwice
  • Zainteresowania:sporty

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
do gg
.....................czesc na czym polega ten zabieg artroskopia kolan,........i na jakiej ul. w krakowie mieści sie ten szpital...?????????????????
  • 0

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
artorskopia polega na: jest to zabieg chirurgiczny nie trwa dlugo, jest bezbolesny(uspiony jestes). Lekarz ykonuje na kolanie 3 naciecia dlugosci okolo 1; 1,5 cm przez ktore to wprowadzane sa: lampka, kamera, nazedzie do "pracy" wewnatrz kolana. Polega na sprawdzeniu i ewentualnym usunieciu, "naprawie" roznych niedogodnosci, nieprawidlowosci zachodzacych w kolanach.

Szpital miesci sie na os Zlota Jesien w Nowej Hucie(Krakow), badz tez mozna tegoz lekaza co wyzej napisalem zastac w prywatnej klinice( nie ma kolejki do niego) na ulicu Grzegurzeckiej przy rondzie Grzegurzeckim(numerow niepamietam).
  • 0


gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
jak chcesz pogadac o tym to: 2553062
  • 0


kkk1418048738
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kreatyna.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
Poza wizyta u lekarza, proponuje wyprobować glukozamine. W dawce 1,5-2,5 g dziennie. Okres stosowanie 8-12 tyg.
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
dokladnie - glukozamina to swietny srodek na stawy :)
  • 0
[you]
pozdro :P

gg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
Jednakze glukozamina tez nie jest w stanie zalagodzic wszystkiego. Sprobuj sobie zaczac jesc produkty z zelatyna(galaretki(salceson etc) kisiele etc)
  • 0


Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kolana....POMOCY
glukozamina jest naprawde dobra, jezeli chcesz mozesz dodatkowo dac np: kolagen OLIMPu,
w zelatyne nie ma co sie bawic
  • 0
Pozdrawiam Strong


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024