Skocz do zawartości


jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
Za 2 miesiące kończe 17 lat. Dopiero od niedawna zaczołem ćwiczyć . Nie wiem co jeść żeby sie fajnie napakować i poszło dużo w sile ? Moge przeznaczyć na jakieś dopalacze 100 zł miesięcznie (oczywiście nie interesują mnie sterydy). Miałbym prośbe aby ktoś mi napisał co najlepiej jeść (coś dobrego do 100zł) i rozpisał trening tygodniowy jak ćwiczyć i na co żeby mi to coś wogóle dało ! :D Za odpowiedzi z góry dziękuję :lol:

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
Zaczełeś ćwiczyć niedawno, więc zrób trening ACT by przygotować mięśnie do długotrwałych i męczących treningów. Odzywianie ułóż diete musi być bogata w białko i węglowodany jesli chcesz przybrać na masie. Wzrost siły na treningach możesz odczuć biorąc przed treningiem witaminę B12 i Tauryne która Cię "pobudzi", oczywiście kreatyna też jest wskazana lecz ja bym ją zostawił na później
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_mateusz_*

Guest_mateusz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
dzięki :D
Mam jeszcze jedno pytanko bo mój kumpel który już pakuje od roku i już zarąbiście wygląda powiedział mi żebym se kupił TRIBUSTEROL firmy OLIMP bo to więcej daje niż kreatyna ????? Jest to prawda ???
A co ty byś mi poleał ?????

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
tribusteron jest dla osób powyżej 24 roku życia, gdy spada poziom testosteronu on powoduje jego wzrost. Według mnie kreatyna jest najmocniejszym suplementem.
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
a odnośnie tej kreatyny jaka była by najlepsza bo mam 100 zł na miesiąc do przeznaczenia na suplementy ? A jak to sie wogóle dawkuje (ile razy dziennie ?)

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
Kreatyne się bierze (ja polecam) bez fazy nasycania czyli
w dni treningowe 5 g rano i 5 g po treningu
w dni nietreningowe 5 g rano i 5 g po południu

kreatynę sie bierze na pusty zołądek i po jej wzięciu nalezy odczekac 0,5h by suplement się wchłoną

do tego kup carbo i mozesz białko albo antykatabolik
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
a jaką kreatyne i jakie białko ???
moge przeznaczyć na to na miesiąc 100 zł a tak wogóle starczy to na miesiąc ????

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
BIAŁKO NP MATRIX OLIMPU, KREATYNĘ TRECA ALBO OLIMPU (MONOHYDRANT), ALE TY ZACZEŁEŚ ĆWICZYĆ NIE BIERZ SIĘ ZA TO!! MOŻESZ KUPIĆ BIAŁKO ALE KREATYNĘ ZOSTAW W SPOKOJU NARAZIE

100 ZL POWINNO STARCZYĆ
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
a czemu odradzasz mi kreatyne ??????
to wg. ciebie kiedy powinnem ją brać ??????
mi mówili żebym ją od razu kupił !!!!
ja chcę kupić kreatynę Olimpu 1000 podobno jest dobra ???????
z fazą nasycenia starczy ona na miech ???????

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
czemu odradzam kreatyny ? bo ona daje naprawdę duże efekty i zastosowanie jej na początku nie ma najmniejszego sensu gdyż organizm nie przyzwyczaił sie jeszcze do wysiłku

wg mnie kreatynę brać po około 1,5-2 latach po rozpoczęciu treningów(pierwszy cykl)

widocznie ten kto Ci mówił żeby ją kupić nie zna się na kulturystyce, ja bym Ci radził go nie słuchać skoro doradza osobie która dopiero niedawno zaczęla ćwiczyć kreatynę

Lepsza jest creapure monohydrante,

nie bierze się z fazą nasycania gdzyż badania wykazały, że większość kreatyny zamiast wchłaniać się do mięśni jest usuwana przez organizm(komórki mięśniowe są już nią wysycone) - czyli lepiej brać bez nasycania albo stale
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
mam jeszcze jedno pytanko .
Bo nie wiem co kupić (co będzie lepsze) OLIMP KREATYNA 1000 + SCITEC HMB ULTRA 180g czy OLIMP KREATYNA 1000 + OLIMP TAURYNE ?
Który zestaw jest lepszy i bardziej wpływa na znaczny przyrost masy mięśniowej i znaczne zwiększenie siły ???????????????????? :?:

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
zależy trzeba eksperymentować na jednego lepiej działa z hmb, ja osobiscie radze z tauryną i glutaminą (i na noc jakies białeczko sprzydałoby się)
  • 0
Pozdrawiam Strong

kkk1418048738
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kreatyna.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
Kreatyna to bez wątpienia najskuteczniejszy suplement
Nie bez powodu sklep znajduje sie pod adresem kreatyna.pl :-D

Co do kreatyny,
Polecam dowolna Creapure w proszku. Proszek wychodzi najtaniej.

250g przy odpoiwednim dawkowniu wystarczy na jeden dwa cykle.
Dzienna dawka 5g w zupleności wystarczy

Z zastosowaniem kreatyny lepiej poczekac minimum 6 miesiecy,
wcześniej nie ma sensu.

Początkującym kulturystom polecam odzywki-węglowodanowow białkowe oraz białkowe. Podstawa.
Jeśli masz 100zł miesięcznie do przeznaczenie, to warto zastanowić się nad 1,5kg opakowaniem odżywki białkowej. Wystarczy Ci na miesiąc.
  • 0

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
Jak zaczne wcześnie jeść kreatyne (nie po pół roku ćwiczeń ) i do tego HMB to mi to wogóle nic nie da ???????????????????????
a jak bym chciał ją jeść to mam jeść z fazą nasycenia czy nie bo sie w tym nie orientuje ???????????

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
Da CI ale trzeba często eksperymentować co najlepiej działa akurat na Twój organizm

Najlepiej brać bez fazy nasycanie, gdyż po kilku dniach(w przypadku fazy nasycania) komórki nie przyjmują już kreatyny do mięśni, bo one są nią wysycone, w przypadku przyjmowania kreatyny bez fazy nasycania będzie długi i równomierny przyrost
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
kupiłem se już kreatynke 1000 z OLIMPU 200 tabl. ! Jutro zacznę ją brać ! ty mi proponujesz bez fazy nasycenia ale ja mam pytanko czy jak bym jadł przez 5 pierwszych dni 20tabl (faza nasycenia) a póżniej 3tyg. po 5tabl. dziennie to to wyjdzie na to samo jakbym jadł przez miesiąc 7tabl. dziennie(bez fazy nasycenia ) ???????????????????????????? :?:
a czy jak bede jadł samą kreatynke bez dodatkowych suplemuntów to to też chyba powinno coś dać ???????????????????????????????????????? :?:

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
Jak zrobisz cykl z fazą nasycania efekty będą dużo mniejsze niż gdybyś zastosował przyjmowanie kreatyny bez fazy nasycania

Dodatkowe suplementy zwiększają i maksymalizują efekty suplementacji kreatyny(według mnie pasowałoby coś kupic)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
dzięki :)
to więc jak byś mi radził zarzywać tą kreatynke ile razy dziennie i wogóle żeby te 200 tabl starczyło mi na miecha albo na 3tyg. (nie wiem ile się to bierze) a potem zrobić 2 tyb. przerwy ?
co byś mi proponował dokupić tak do 50 zl i co na 100% można dostać lub zamówić w aptece a nie w internecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:

kkk1418048738
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kreatyna.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
W aptece ceny sa wysokie, pozatym OLIMPU 200 tabl to nie jest zbyt dobry wybor.

Polecam kreatyne w proszku lub kapsulkach.
  • 0

GośćGuest_mate_*

Guest_mate_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: jak sie mocno zbudować i żeby poszło dużo w sile ???
już kupiłem se kreatynke OLIMPU 1000 200 tabl
to więc jak byś mi radził zarzywać tą kreatynke ile razy dziennie i wogóle żeby te 200 tabl starczyło mi na miecha albo na 3tyg. (nie wiem ile się to bierze) a potem zrobić 2 tyb. przerwy ?
co byś mi proponował dokupić tak do 50 zl i co na 100% można dostać lub zamówić w aptece a nie w internecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024