Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak dobrze urosnąć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

spiryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Jak dobrze urosnąć
Mam 17lat ćwicze od 3miesięcy i mam mały problemik z przybieraniem na masie.Chciałbym zeby mi ktoś poradził co jest dobre na przybranie masy.Oczywiście sterydy mnie nie nie interesuja. :D Jak ktos cos moze doradzic to niech napisze :D narka[/b]
  • 0
zapraszam na stronke oraz forum....od kosciana do Pudziana

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
Dobrze jeść dobrze ćwiczyć :lol: Niewiem zamów jakiś Gainer to powinno pomóc odżywka białkowo-węglowodanowa :wink:

GośćGuest_Apacz_*

Guest_Apacz_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
Ja bym Ci poradził cos z gainerów moze być np mass xxl sam go uzywałem i do tego kreatynka i duzo ćwiczenia oraz duzo jeść.

spiryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
ale jak teraz kupie ten gainer to jakiej firmy :?: :?: i czy po tym urosnie mi lapka :?: :?: narka :D
  • 0
zapraszam na stronke oraz forum....od kosciana do Pudziana

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
z tego co widze jestes ektomorfikiem wiec najlepszym wyjsciem jest gainer ale pamientaj ze odzywki to uzupelnienie diety uloz sobie diete bialko2,5g\na 1kg masy ciala
węglowodany6g\na kilogram masy ciala
tłuszcz1g\kilo masy ciala

z odzywek najbardziej polecam mass xxl treca tani i dobry równiez tani jest mass gain hi teca lecz w nim bialko jest pomieszane serwatkowe z pszeniczym co obniza wartosc biologiczną bv

a mass xxl ma czyste bialko serwatkowe wiec ma wyzszą wartosc biologiczną i je polecam

a co do łapki to kazdy ma indywidualne predyspozycje i moze urosnąc moze nie ale naprawde ona jest ci potrzebna bo masz małą mase wiec powodzenia
  • 0
Pozdrawiam Strong

spiryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
oki jest dobrze kupilem sobie ProStara firmy Megabol to nawet działa jem tego maksymalne dawki i do tego staram się jesc 5 posilkow dziennie no jeszcze mleko w proszku rozrabiane w mleku a nie w wodzie.i to naprawde działa. :o czekam na jakies odpowiedzi :D narka :)
  • 0
zapraszam na stronke oraz forum....od kosciana do Pudziana

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
ja bym Ci radził jednak żebyś sobie diete zrobił wtedy efekty będą większe takiego typu jedzenie moze wprowadzic cię w katabolizm gdyż nie wiesz ile dany produkt ma białka(a może się okazać że ma go bardzo mało) i wtedy rozpada się tak trudno uzyskana masa mięsniowa

więc rozplanuj sobie dietę
  • 0
Pozdrawiam Strong

spiryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
No dobra a jakby tak np. do tego HMB ono zatrzymuje rozpad biłka w organizmie, do tego moja odrzywka :?: co ty na to :?: aha i co myślisz o wszelkich treningach na mase myslisz ze one daja cos wiecej od zwykłego trenigu :?:
______________________

Aha i jeszcze jedno tak wogule to ja mam 17 lat i waże 85kg przy 190!
jest to troszke duzy wzrost :( niestety

teraz cwicze takim planem 2-1-2-2 (2 dni treningu, 1 odpoczynku, 2 treningu, 2 odpoczynku)

1.klata, naramienne
2.plecy, biceps, triceps, przedramie
3.nogi (całe)
:lol: :lol: :lol:
___________________

dzieki za wszelkie porady z twojej strony :D bedziemy w kontakcie :o narka :)
  • 0
zapraszam na stronke oraz forum....od kosciana do Pudziana

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
zaczniemy jeśli chcesz preparat o dobrym działaniu antykatabolicznym polecam Ci L-glutamine jeśli masz fundusze radze tak(hmb jest nieekonomiczne):

Rano 5-10g l- glutaminy
po treningu 10g l-glutaminy
przed snem 5-10g PEPTYDU GLUTAMINY

twojego gainera mozesz brac tak porcja 50 g

1 porcja między 1 a 2 posiłkiem
1 porcja 1godzine przed treningiem
1 porcja 30 minut po treningu

w dni nietreningowe między posiłkami


plan na mase polecam 3 dniowy może być np tak rozplanowany
pn klatka+triceps
wt wolne
śr plecy+biceps+przedramię
cz wolne
pt nogi+barki+brzuch

pozdrawiam
  • 0
Pozdrawiam Strong

spiryt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n
  • Zainteresowania:kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
oki powoli rosne :D ale chcialbym sie cos spytac czy picie piwa w okresie gdy sie trenuje jest zabronione i ma jakies przeciwwskazania :?: :?
  • 0
zapraszam na stronke oraz forum....od kosciana do Pudziana

GośćGuest_Maraxus_*

Guest_Maraxus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
chciałbym wiedziec jakie odrzywki można wziąsc by przybrać na masie i zeby poszło w sile

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
spiryt nie zaleca się picia alkoholu niektórzy mówią 1 puszka piwa=stracony mięsiąc treningu. Według mnie ogranicz do jak najmniejszej ilości


Maraxus stawiasz mnie w trudnej sytuacjii bo nie wiem nic o twoim stażu diecie treningu ? Jak chcesz dużo siły spróbuj kreatyne do tego BCAA i ewentualnie coś na pobudzenie przed treningiem(kofeina, tauryna,i na ochronę stawów przy ciężkim treningu glucosamine)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Moose in SPACE
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
JA mam takie pytanko ciagle slysze ze nie powinno sie pic alkoholu podczas cwiczen poniewaz powodyje to utrate tego co juz wycwiczylem. Ale niech ktos mi powie w jaki sposob dziala alkohol i jakie powoduje straty.
  • 0
Reach for PEACE!!!

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
1 Biorąc go razem z kreatyną dzieje się tzw. efekt jojo kreatyna nawadnia komórki mięśniowe a alkohol je odwadnia
2 spozycie alkoholu powoduje zaprzestanie synetezy bialek w komorkach
3 jak pijemy alkohol to odwadniają się komórki mięśniowe (maleją obwody, wzmozony katabolizm)
  • 0
Pozdrawiam Strong

GośćGuest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
Witam ! Mam pewien duży problem z przybraniem masy :(
czy mógłby pan polecić mi jakieś odżywki które by to ułatwiły
(oraz podać ich cene i majlepiej sposób dawkowania) mam 15 lat warze tylko 61-62kg i przy moim wzroście (prawie 180) to
może pan sobie wyobrazić moją posture. Bradzo mi zależy żeby przybrać tej masy :)
PrZdOr !!!

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak dobrze urosnąć
Najważniejsza jest dieta w Twoim przypadku powinna ona zawierać dużo węglowodanów i białka. Braki możesz uzupełniać gainerem. Najbardziej polecam gainery Olimpu i Treca
mass xxl dawkowanie: 100 g dziennie , podzielic na 2 porcje na chudym mleku robić, 2 kg po 59 złotych

super whey gainer 4000 tak samo około 100 g dzienie z tym że cena jest wyzsza 4,5 kg kosztuje 155 zł, 3 kg109 zł, 1 kg 45zł


oba gainery zrobione są na bazie białka serwatkowego i węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym
  • 0
Pozdrawiam Strong



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024