Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak zacząć trening oyama karate?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
Słuchaj młody człowieku na tym forum jest ograniczona liczba szalonych młodacianych pseudo karateków.Przeważnie mamy tutaj doczynienia z doświadczonymi instruktorami nie żadko posiadającymi stopnie sensei i shihan,więc prosze Cię nie wprowadzaj tutaj zwyczjów z innych forum gdzie króluja szczeniaki jako pseudo moderatorzy,którzy tylko osmieszaja całe forum, a szkoda. :(
  • 0

budo_etiopczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
Aloha
Ja bym uważał na tego Karatekę1, moją uwagę przykuł mały szczegół.
Spójrzcie, który to jest jego post, to powinno wam dać do myślenia :wink:
Pozdrawiam Etiopczyk
  • 0

budo_slam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
No i tak tutaj dyskusja się toczy ża aż nudno.
Jak posty shichanów i sensi mają wyglądać tak jak karateki
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
Fajne to super :)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
Slam-gratuluję znajomości tematu-nie ma to jak dobry "shichan" :lol:
A może tu chodzi o chana krymskiego :?: :wink: :)
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
Osu!!!

Karateka1 napisz kto z 6 kyu dostał w Oyama Karate dan znam Wszystkich instruktorów ze względu na to iż działam w tej organizacji od początku. Bardzo proszę o nazwisko tego sensei.Ja nie ukrywan się pod ksywką jak Ty pozdrawiam sensei Paweł Sępek 3 dan Oyama Karate
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
my tez Ciebie Pawle pamietamy, zreszta razem kurs instruktorski robilismy na Kosciuszki, miales wtedy 2 kyu w KK, gratuluje Twojego 3 dana od Jana ;-)
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
My greenbelt ? to znaczy kto bo brzmi bardzo tajemniczo :cry:
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
A propo mojego 3 dana nie dostałem go od Jana a od Shigeru Oyama i nie dostałem a zdałem na niego egzamin. Nie obrażaj mnie jak robi to notorycznie karateka 1.
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?

A propo mojego 3 dana nie dostałem go od Jana a od Shigeru Oyama i nie dostałem a zdałem na niego egzamin. Nie obrażaj mnie jak robi to notorycznie karateka 1.


Przepraszam, jak Cie urazilem. Uwazam Cie za prawdziwego pasjonata sztuk walki i podziwiam za robote, ktora robisz. Dla Mnie masz 2 kyu w KK i 3 dana od Shigeu w Oyama. Janek ma szczescie, ze jestes w jego organizacji, gdyz masz kupe zdolnosci organizacyjnych i charyzme. Jak widze Janka Bierowca uczacego po kilka godzin dziennie dzieci na Kurdwanowie, stara krzykliwa metoda kyokusin , robcie pompki i jumping, to widze ogromna roznice w postepach, najlepszych uczniow ze os Stalowego od Janka
greenbelt
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
nie ma sprawy zapraszam Cię i Twoich znajomych na "V Cobra-kai Cup" do Kazimierzy Wielkiej 11.06.2005. Chcę zrobić fajny turniej knock-down będą moi uczniowie i zawodnicy Ashihara Karate i Oyama z Warszawy oraz Shinai-do z Krakowa jak masz kogoś kto chce powalczyć to nie napisze do mnie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ja wyślę mu przepisy i wagi. Pozdrawiam
  • 0

budo_oyama666
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
:twisted: witam :twisted:
Jakby to rzec? Zastanawia mnie jedno czy Ty czasem greenbelt nie masz jakiś problemów ze sobą? a skoro mnie to zastanawia to napewno masz :) . Może w pewien sposób czujesz sie nie doceniony ze swojego "Mistrzostwa" bo podejrzewam że już taki stopień posiadasz skoro kurs instruktorski kończyłeś za czasów KK. Proszę przeanalizuj swoje tzw. "Mistrzostwo" i w pewien sposób połącz je z osobowoscią którą reprezentujesz tutaj na forum a zapewniam Cię że dalej będziesz pod kreską, aczkolwiek w swojej subiektywnej ocenie pewnie jesteś ponad wszystkimi trenujacymi karate jak i tymi podążającymi karate-do. W moim mniemaniu skoro jesteś taki super to pewnie masz też super uczniów , bo jakże by nie ,prawda z prawdy - Ktoś kiedyś powiedział. Znając życie nie zjawisz się u sensei Pawła na turnieju , dlaczego ? może dlatego że jesteś tak zalatany za poszukiwaniem szkół on-line, że już nie starcza Ci czasu na wyjście z ślepej uliczki w którą trafiłeś jako człowiek. Czemu napisałem tego posta? może dlatego że nie lubie idiotyzmu, przepraszam "idiotyzmu" - jak to przyjołęm określać w cudzysłowiu skrajności czy też skrajne przeciwieństwa. Pozdrawiam OSU
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?

:twisted: witam :twisted:
Jakby to rzec? Zastanawia mnie jedno czy Ty czasem greenbelt nie masz jakiś problemów ze sobą? a skoro mnie to zastanawia to napewno masz :) . Może w pewien sposób czujesz sie nie doceniony ze swojego "Mistrzostwa" bo podejrzewam że już taki stopień posiadasz skoro kurs instruktorski kończyłeś za czasów KK. Proszę przeanalizuj swoje tzw. "Mistrzostwo" i w pewien sposób połącz je z osobowoscią którą reprezentujesz tutaj na forum a zapewniam Cię że dalej będziesz pod kreską, aczkolwiek w swojej subiektywnej ocenie pewnie jesteś ponad wszystkimi trenujacymi karate jak i tymi podążającymi karate-do. W moim mniemaniu skoro jesteś taki super to pewnie masz też super uczniów , bo jakże by nie ,prawda z prawdy - Ktoś kiedyś powiedział. Znając życie nie zjawisz się u sensei Pawła na turnieju , dlaczego ? może dlatego że jesteś tak zalatany za poszukiwaniem szkół on-line, że już nie starcza Ci czasu na wyjście z ślepej uliczki w którą trafiłeś jako człowiek. Czemu napisałem tego posta? może dlatego że nie lubie idiotyzmu, przepraszam "idiotyzmu" - jak to przyjołęm określać w cudzysłowiu skrajności czy też skrajne przeciwieństwa. Pozdrawiam OSU




doprawdy nie wiem co rzec, zupelnie nie na temat napisales, po co trolisz na liscie ? 8O
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
Ludzie dajcie juz spokoj z tymi ciaglymi klotniami.
Nie lepiej bylo by pogadac na jakis rzeczowy temat, ale tu juz chyba nie ma m szans na to na tym forum.
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?
Osu !!!

Karate_koks masz rację by już się nie kłucić zapraszam do Kazimierzy Wielkiej to około 50 km od Krakowa w stronę Kielc z Nowej Huty jadą tam busy. 11.06. na turniej knock-down karate zainteresowanych proszę o kontakt na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] prześlę im e-mail z przepisami i wagami
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: jak zacząć trening oyama karate?

Osu !!!

Karate_koks masz rację by już się nie kłucić zapraszam do Kazimierzy Wielkiej to około 50 km od Krakowa w stronę Kielc z Nowej Huty jadą tam busy. 11.06. na turniej knock-down karate zainteresowanych proszę o kontakt na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] prześlę im e-mail z przepisami i wagami


Jedna sprawa, ze to na drugim koncu polski :?

A druga, ze ja nie wlacze w tej formule :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024