Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka moz ebyc tego przyczyna ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

neeew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
Nie wiem dlaczego mam taki problem ze zawsze po treningu rak spada mi obietosc bicepsajak mierze nastepnego dnia o jakies 0,5 cm .wogole amma wahania obietosci reki o jakies 1 cm raz jak juz wspomnialem na dzien po treningu rak mam 43.5 cm innym razem jak mierze mam 43 a np po treningu plecow jak mierze nastepnego dnia mam 44.
Rece cw raz w tygodniu 3 cw po 3 serie 810 powtorzen jednak czasem robie na dobicie mniejszym ciezarem na osttnia serie .
Co ja robie zle ?
  • 0

neeew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
zapomnialem dodac ze mam 23 lata waze 100 kg chodze na silownie 4 razy za kazdym razem robie inna partie .Kazdy trening staram sie robic inaczej tzn inna kolejnosc cw i staram sie robic rozne cw za kazdym razem ale jakos pomyslow i wiedzy mi brak :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
ten tekst to chyba jakas prowokacja...majac ponad 43 cm w bicepsie Twoj staz napewno wynosi ponad rok...a kazdy poczatkujacy wie ze na treningu miesien sie pompuje przez co jest wiekszy...wiec to logiczne ze po treningu bica jest on wiekszy a na nastepny dzien juz mniejszy gdy pompa spadnie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


neeew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
no wiem, ze po terningu lapa rosnie i po treningu mam prawie 45cm ale mi chodzi o to ze nastepnego dnia mam 43.5 potem 43 a innym razem 44 to jakas paranoja jest
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
widze jedno logiczne wyjasnienie :], cwiczac rozne partie miesnie pompuja sie inaczej...np po plecach mamy rowniez spompowany biceps, po klacie czy barkach znow lekko triceps dlatego Twoje wyniki w mierzeniu sa zawsze inne...bo za kazdym razem cwiczysz inna partie :) mi np lepiej pompuje sie triceps i po treningu klatki mam wieksze wymiary niz po bicepsie na odzielnym treningu. jak chcesz znac prawdziwy rozmiar to zmierz reke np w niedziele w dzien nietreningowy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


neeew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
no ja zawsze sie mierze przed treningiem i w dni nietreningowe tez mam wahania wczoraj mialem 44 dzisiaj mam 43,5 a zarowno wczoraj jak i dzisiaj nie trenowalem
  • 0

lucas667
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport,muza,gala

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
to moze tez zalezec od tego co jesz! np. u mnie jak zjem jedengo dnia wiecej wegli,niz zazwyczaj to lapy mam spuchniete,niz na drugi dzien zjadajac ich mniej-wtedy lapa juz nie taka! wiec te roznice moga byc spowodowane rowniez i tym!
chodz jesli sie mierzysz z rana na czczo to to przeczy mojej tezie ;)
  • 0
...i nim w sen zapadne ostatnia rzecz wykonam Panie dzieki za wszystko,misja zakonczona,Amen...!!
--
Powrot

neeew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaka moz ebyc tego przyczyna ?
no niestety z rana sie mierze ;(
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024