Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Majseter
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta

Witam wszystkich. 
Mam 17 lat
Wzrostu 178 cm
Waga 104 kg
Nie pierwszy raz mam taką wagę, Gdyż w zeszłym na początku zeszłego roku miałem 103 kilogramy. Lecz w ciągu paru msc udało mi się zrzucić do 91kg. Jednak przestałem się stosować diet treningów i z powrotem się rozrosłem. 
poszukuje diety + jakiś trening. Lecz moje plany dziennie wyglądają trochę tragicznie.
Poniedziałek oraz Wtorek
Pobudka o godzinie 6 rano 
poranna toaleta ubiór szybkie śniadanie na autobus i do pracy. W pracy jestem około 7:40 wiec mam 20 minut by coś jeszcze przekąsić. Przerwę mam w godzinach 12:00-12:30. Kończę o 18-19 max 20 i mniej więcej w tych godzinach jestem w domu. 
Środa/Czwartek zaczyna się już o 5:40 i tak samo poranna toaleta ubiór szybkie śniadanie i na autobus do szkoły. Lekcje do 13:15 w domu jestem zazwyczaj około godziny 15 
Piątek zaczyna się tak samo jak poprzednie dwa dni tyle że lekcje do 15 wiec w domu około 17.
Weekend
Sobota zaczyna się o godzinie 6:50 to samo co każdego innego poranka w pracy od 8:00 do 15-17 Przerwa  o 12:00-12:30
Niedziela pobudka o godzinie 8 czasami troszke szybciej poranna toaleta ubiór do kościółka około po 10 śniadanie o 13 obiad o 17 kolacja. Niedziela ogólnie cała wolna. Moją redukcje chce połączyć trochę z rzeźbą poradzono mi także [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ten produkt iż niby jest bardzo dobry. Ale teraz czekam na wasze opinie.
A dokładnie chodzi mi by podać mi godziny w jakich mniej więcej powinienem jeść co jeść i ile. Oraz dodatkowe ćwiczenia


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta

- Redukcja to rzeźba rzeźba to redukcja to jest to samo nie ma co łączyć.

- Jesz wtedy kiedy możesz jeść to czy będa to stałe pory czy nie to czy będzie to 6 posiłków czy 4 nie ma znaczenia ważne jest przestrzeganie makroskładników z danego dnia + bilansu dziennego. Wiadomo że jak masz 4 posiłki to rozkładasz w miarę po równo.

- musisz sporządzić dietę z ujemnym bilansem kalorycznym bo bez tego nie schudniesz ani o grama.

- trening proponuje typowo siłowe FBW 3x w tygodniu + trening aerobowy powiedzmy narazie 2x w tygodniu

- oblicz swoje zapotrzebowanie korzystając z tego tematu: http://forum-kultury...-na-kcal/page-2

- ustal makroskładniki i w oparciu o te dane ułóż dietę która wkleisz do oceny a my ją poprawimy

- o trening pytaj w dziale trening

- Thermo Speed nie jest zły ale przyda ci sie pod koniec redukcji gdzie smalcu będzie niewiele na obecna chwilę branie go nie ma najmniejszego sensu i nic ci nie da.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024