Skocz do zawartości


Zdjęcie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

isxis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak bede cwiczyc na silownii bez diety to wyjda mi choc troche miesnie?
Sprawa ma sie tak chce zaczac cwiczyc bo jestem chudy i drobny i chce nabrac troche sily i masy (przedewszystkim chcialbym miec takiego bica aby rekawek od koszulki byl na nim obcisly choc troche) chodze na silke z kumplami i mam plan treningowy ale diety nie mam bo rodzice gadaja ze wystarczy cwiczyc i nie bd mi kupowac jakis innych zarc a sam nie kupie bo sie ucze jeszcze.
A tak wgl ile kosztuja taka najtansza dieta?
  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak bede cwiczyc na silownii bez diety to wyjda mi choc troche miesnie?

 Na początku bez problemu będziesz się rozwijał, ale potem to juz bedzie za mało. 

Mięśnie potrzebują budulca by rosnąć czyli odpowiedniejgo odżywiania.

 

Ważne jest żródło białka czyli róznego rodzaja mięsa, ryby, nabiał. Do tego żródło węglowodany czyli makarony, ryż, pieczywo, ziemniaki. I trzeba pamiętać o tłuszczach (orzechy, słonecznik, olej z oliwy). Ale to wszystko znajdziesz w dziale dieta


  • 0

TKWM


isxis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak bede cwiczyc na silownii bez diety to wyjda mi choc troche miesnie?
Czyli chciales powiedziec ze biceps mi urosnie np do lata ze moze bd mial troche z tego ze chce miec obcislego na rekawku a potem bd musial miec diete aby to jeszcze bardziej rozwijac i wyrzezbic?
  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak bede cwiczyc na silownii bez diety to wyjda mi choc troche miesnie?

Na wyniki trzeba cierpliwie czekać, do lata to bardzo mało czasu.W tym sporcie to czasem trzeba ćwiczyć kilka lat by było coś widać.

I powtarzam mięśnie nie urosną tylko przez powietrze - trzeba się odpowiednio odżywiać


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024