Skocz do zawartości


Zdjęcie

System dietetyczny Reverse Diet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

System dietetyczny Reverse Diet

9qzkew.jpg


Co to jest Reverse Diet

Reverse Diet polega na systematycznym i stopniowym dodawaniu kalorii tygodniowo. Czyli kończąc redukcję na 2000 kcal zaczynasz Reverse Diet z dodatnim bilansem kalorycznym +100 kcal każdego tygodnia. Jeżeli zauważysz różnicę w wadzę ok. 1-2 kg to dalej możesz podbijać ale stale kontrolować wagę i obserwować otłuszczenie swojego ciała.

Reverse Diet wynaleziono, aby doprowadzić metabolizm do stanu regeneracji, gdzie został on spowolniony i w pewnym sensie uszkodzony z racji częstych i mało kalorycznych diet.


Dla kogo jest Reverse Diet?

- Dla kogoś, kto utrzymywał dietę o niskiej zawartości kalorii i gdzie utknął w martwym punkcie, ponieważ ciało nie notuję takiej utraty tkanki tłuszczowej jak wcześniej.
- Kogo metabolizm jest rozbity do punktu, gdzie ilość obcięcia kalorii nie wywoła żadnej redukcyjnej odpowiedzi na tkankę tłuszczową ciała.
- Kogoś kto chcę uniknąć efektu "jojo" po redukcji.


Uwagi na temat Reverse Diet

Na pewno należy wziąć pod uwagę to na jakim poziomie redukcji kończycie. Czy przebrnęliście przez dietę trwającą 3 miesiące obniżając swój poziom tkanki tłuszczowej z 30% do 10% to na pewno warto taką dietę zastosować.
Jeżeli osiągnęliście odpowiednio mocny poziom odtłuszczenia i przy tym stosowaliście cardio/aeroby/interwały warto wtedy bardzo wysoko podbić kaloryczność i zakumulować tyle glikogenu w mięśniach i wątrobie jak to tylko możliwe - wykorzystując przy tym efekt anaboliczny nawodnionych komórek.


Główne zadanie diety

Głównym zadaniem i celem stosowania Reverse Diet jest kontrolowane przejście z redukcji na masę przy jak najmniejszym "utraceniu" formy.


Podsumowanie

Dieta Reverse Diet to najlepszy sposób aby kontrolować swoje zatłuszczenie organizmu. Pozwala przejść z redukcji na masę bez uszczerbków formy. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przez pierwsze 3-6 tyg. stosowania tej diety waga jeszcze cały czas lekko spada przy tygodniowym zwiększaniu kalorii.
Śmiało można co tydzień dodawać nawet 200-300kcal (zależne od genetyki organizmu).
Dietę zaleca się stosować do momentu osiągnięcia pułapu "bilansu zerowego" (może również służyć jako dieta masowa)


Efekty Reverse Diet

30u4eir.jpg

Górne zdjęcia waga ok. 100kg, na dole +11kg.


 


  • 4

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: System dietetyczny Reverse Diet

Krótko zwięźle i na temat, oby teraz ludzie wiedzieli jak wyjść najprościej z niskich kalorii.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024