Skocz do zawartości


Zdjęcie

Egzamin na strazaka. System cwiczen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

sam84
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Egzamin na strazaka. System cwiczen
Witam serdecznie.

Pisze poniewaz chcialbym sie dowiedzic jak nalezy trenowac i jakie cwiczenia wykonywac aby poprawic swoje dotyczhczasowe mozliwosci i wyciagnac maksimum ze swojego organizmu aby zdac egzamin na strazaka.

Sklada sie on z 3 cwiczen a ich wymagania podane sa na nizej wymienionej stronie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

lub tez:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Prosze o rozpisanie mi serii, powtorzen oraz przede wszstkim cwiczen ktore moge / musze wykonywac aby bez problemu zdac ten egz.

Obecnie moja waga wynosi 86kg przy zwroscie 181cm, zakladam, ze bedzie ona nizsza po nowym roku o ok 2 - 4kg.

Co do moich obecnych mozliwosci to:

bieg na 1000 metrów pokonuje w od 3 min 11 sek. do 3 min. 15 sek,
bieg na 50 metrów pokonuje w od 7,11 sek. do 7,15 sek
podciąganie na drążku (dowolny uchwyt) idzie mi najgorzej bo tylko 6 potworzen.

Proszeo pomoc co do spraw biegu oraz samego podciagania.

Czekam z niecierpliwoscia na pomoc z Waszej strony i pozdrawiam serdecznie.
  • 0

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin na strazaka. System cwiczen
Jak dla mnie to tak, mozesz sobie duzo biegac, dosyc szybkim tempem, potem np na biezni biegac odcinki np 100m spintem potem wrocic na poczatek (idac) i znowu 100m albo troche mniej. A co do podciagania, jesli masz np drazek w domu to za kazdym wyjsciem albo wejsciem do/z pokoju sprobuj sie podciagnac raz lub 2 razy. A gdy juz wybierzesz sie na silownie jesli chodzi o plecy to cwiczenia na wyciagu powinny ci pomoc a plany treningowe masz w podwieszonych tematach ;] Mysle ze chociarz w najmniejszym procecie ci pomoglem ;] pozdro
  • 0

sam84
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin na strazaka. System cwiczen
Witam ponownie i dziekuje za odpowiedz jednoczesnie czekam na kolejne sugestie / propozycje / porady.
Moze znajdzie sie ktos kto ow egzamin przechodzil i domowymi sposobami ulepszal swoje wytrzymalosciowe zdolnosci.

Wyczekuje kolejnych postow i zycze udanego weekendu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024