Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na masę + dieta + wspomagacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

an0nim1
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:kilka miesięcy (rok temu)
  • Wzrost [cm]:180
  • Waga [kg]:74

Napisano Ponad rok temu

Trening na masę + dieta + wspomagacze

Witam wszystkich sportowców. Może na początek dla rozluźnienia relacji opowiem coś o sobie.. Mam 21 lat, 180cm wzrostu i ważę 74kg. Jestem z tych mniejszych, nie mam super budowy ciała ale nie przeszkadzała mi ona w ogóle (i nie przeszkadza). Nie zważałem co jadłem, jadłem normalnie + do tego słodycze, cola i mimo to nie mam problemu z brzuchem (no z zębami troszkę już.. :D ). Ponad rok temu ćwiczyłem na siłowni rekreacyjne kilka miesięcy, ponad 2-3 lata temu ćwiczyłem jiu jitsu z elementami mma. Od dawnych lat moją myśl przysłaniała idea aby zostać mundurowym i to zaczyna się spełniać. DLATEGO muszę oraz chcę zacząć ćwiczyć aby nie pójść na szkółkę (gdzies za pół roku) bez kondycji i takim zwykłym ponurym człowiekem będąc. Biorę się ostro za trening! Naczytałem się trochę i wykombinowałem sobie takie coś, taki plan na 3 dniowy trening.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Oprócz tego treningu, tak samo ważnym jak samo ćwiczenie jest dobranie diety i tutaj również poszperałem w internecie i znalazłem taką rozpisaną dokładnie..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

A dodając jeszcze na koniec, naczytałem również jak to tutaj na forum pytają o odżywki itd, widziałem odradzają niektórzy jednak pytania zadają 14-17 letni chłopacy, a tutaj mam prawie 22 lata już i potrzebuję wyrobić się w przeciągu kilku miesięcy.. Nie myślę oczywiście o niczym innym jak np białko, BCAA, HMB czy kreatyna.

Chciałbym się Was - doświadczonych sportowców zapytać czy mam dobry plan.

Pozdrawiam serdecznie :)

 

edit: sorry, że napisałem kilka takich samych tematów moderatorze, jednak jak wcisnąłem przycisk "napisz temat" wyświetlał mi się błąd strony"


Użytkownik an0nim1 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024