Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak osiągnąć podobne rezultaty?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Aguszka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak osiągnąć podobne rezultaty?

Witam, jestem tu nowa, a tematyką fitness interesuję się od jakiegoś czasu, mianowicie od kiedy wzięłam się za siebie , przeszłam na dietę i zaczęłam chodzić na siłownie, efekty oczywiście sie szybko pojawiły ,i mam zamiar już zawsze to kontynuować, ostatnio pomyślałam , że fajnie było by wyrzeźbić swoje ciało, wiem ,że to nie takie proste, dlatego chciałabym prosić o chociaż małe nakierowanie, wstawiam tu link ze zdjęciami które mniej więcej obrazują co chociaż w połowie chciałabym osiągnąć kiedyś . Wiem że dużo zależy od budowy, narazie wykonuję ćwiczenia siłowe na maszynach, ale zastanawiam się tak naprawdę na jakim obciążeniu i jaką ilość powtórzeń i serii powinnam wykonywać ,żeby mięśnie się rzeźbiły? robię też przysiady, na razie 100 w domu, a na siłowni z obciążeniem, akurat moje pośladki już z natury mają kształt jabłka i są uniesione i wystające, ale chciałabym jeszcze je uwydatnić, ujędrnić itd.. u kobiet na zdjęciach najbardziej podoba mi się to wcięcie w talii, tzn takie fajne zejście z brzucha na biodra i pośladki. I ważne pytanie, jak często chodzić na siłownie i ile czasu powinien zajmować trening ? i po jakim czasie uzyskuje się widoczne i ładne efekty?

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak osiągnąć podobne rezultaty?

Droga koleżanko potrzeba do tego celu nabycia wiedzy z dziedziny treningu i odżywiania + kilku lat ciężkich treningów i trzymania określonej diety ukierunkowanej na odpowiedni cel.


Mateusz Pawlak ;)


Aguszka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak osiągnąć podobne rezultaty?

Drogi Kolego jestem tu po to by zasięgnąć choć odrobiny tej wiedzy więc jeśli posiadasz takie doświadczenie to z chęcią się czegoś dowiem  :flowers:


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak osiągnąć podobne rezultaty?

Obierz konkretny cel ułóż konkretną dietę a my skorygujemy ocenimy poprawimy doradzimy.

 

bo skąd mamy wiedzieć czy teraz chcesz nabrac masy czy dociąć sylwetkę jaka masz diete zapotrzebowanie treningi rozkład makroskładników itp

 

Nic nie wiemy droga panno :)


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


Maravia
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 2603 postów
  • Pomógł: 3
98
Dobra
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:53

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak osiągnąć podobne rezultaty?

Do wiadomości...ta babeczka...wstawiła sobie implanty...kiedyś przyznała się do tego :)


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak osiągnąć podobne rezultaty?

A to już nawet nie chodzi o konkretną fitnesskę tylko o to aby koleżanka ogarnęła wszystko jak należy i sie nie poddawała a co do celów zawsze trzeba mieć większy niż można osiągnąć co by ciągle do niego dążyć.

 

takie moje skromne zdanie ;)


Mateusz Pawlak ;)


Aguszka
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak osiągnąć podobne rezultaty?

Moja dieta chyba jest ok, staram się jeść niewiele ,ale średnio co 3 godziny, nie jem nic z biała mąką, czyli pieczywa, makaronów itd, ryż tylko brązowy , nie jem słodyczy, kawa tylko rano z mlekiem sojowym, tak samo owsianka tylko na sojowym, nie jadam jajecznic, tylko gotowane jaja, ale nie za często, nie używam masła, oleju a jedynie oliwę, dużo warzyw w rożnej postaci, unikam owoców, czasami jabłka bądź sezonowe, drób bez skórki, 2 razy dziennie, z ryb łosoś i tuńczyk czasami dorszowate, nie jem ziemniaków, czasami mięso czerwone, jakiś grilowany stek z sałatką... siłownia 4 -5 razy w tygodniu, 45 minut bieżnia na przemian bieg z szybkim marszem pod górę, tętno srednio 145 , lub orbitrek, potem maszyny, np 5 serii po 20 powtórzeń ale to zależy na jaką partię mięśni, tzn chodzi o obciążenie..średnio ok 2, 2-5 godziny na siłowni.


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak osiągnąć podobne rezultaty?

Chyba jest ok = na pewno nie jest taka jak powinna. Widać wszystko jest w chaosie i bez planu = daleko sie na tym nie dojedzie.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024