Witam
Mam 19 lat chciałbym zgubić zbędne kg i poprawić sobie sylwetke, waże około 103 kg przy 195 cm wzrostu.
Nie mogę biegać ponieważ kolano nie pozwala, pływanie też odpada.
Potrzebowałbym jakiejś diety oraz kilku ćwiczeń.
Napisano Ponad rok temu
Witam
Mam 19 lat chciałbym zgubić zbędne kg i poprawić sobie sylwetke, waże około 103 kg przy 195 cm wzrostu.
Nie mogę biegać ponieważ kolano nie pozwala, pływanie też odpada.
Potrzebowałbym jakiejś diety oraz kilku ćwiczeń.
Napisano Ponad rok temu
poczytaj tematy podwieszone , ułóż i daj do sprawdzenia , tutaj gotowca nie dostaniesz
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Stack przedtreningowy - pomoc w wyborze |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Nowy planprosze o poprawe |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Pomoc z matmy... |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Trening pomocy |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Problem Po Cyklu Błagam O Pomoc ! |
Sterydy i Prohormony |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBookGuest_Kost3r_* - Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu