Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta beztłuszczowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Krystoferek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta beztłuszczowa

Witam

 

Mam krótkie pytanie.Czy ma ktoś jakiś gotowy plan dietety beztłuszczowej?Muszę spalić nadmiar sporej tkanki tłusczowej.Zwłaszcza chodzi o brzuch bo przez ponad 3 lata nic nie robiłem i spory się uchodował ;/

 

Od 3 miesięcy bardzo aktywnie ćwicze jeśli chodzi o siłownie.Od miesiąca biegam.Wiem że same treningi nie wystarcza i muszę skutecznie pozbyć sie tkanki tłusczowej spalając Ją  lecz nie posiadam żadnego skutecznego planu dietetycznego na cały dzień.

Czy byłby ktoś tak dobry i postarał sie pomóc?

 

Z góry dziękuje

 

 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta beztłuszczowa

Czytaj tematy podwieszone w dziale DIETA tam jest wszystko co powinieneś wiedzieć.


Mateusz Pawlak ;)


Janusz Nowak
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta beztłuszczowa

ja juz od roku stosuje beztluszczowa i jest rewelacja ,ogl pije mleko jem nabial tylko odtluszczone, chude mieso itp itd 
nie dosc ze sie dobrze czuje to jeszcze uwazam ze pomaga to w treningu ,bo na normalnych tluszczach mialem dlugo zastopowanie, a od tego roku ciagly progres, mysle ,ze nizsze tluszcze powoduja, ze wiecej jedzenia wykorzystujemy w miesnie i dlatego taki progres. jest zreszta wiele badan na ten temat ...


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta beztłuszczowa

Na każdego działa co innego ;) Jeden będzie miał high fat--low carb , drugi będzie preferował high carb--low fat. Nie ma znaczenia. Dieta powinna być dostosowana pod kogoś a nie ktoś pod dietę. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta beztłuszczowa

Generalnie można przyjąć zasadę, że stosowanie diet niskowęglowodanowych, które są zasobne w tłuszcze (w tym zwierzęce) jest zdrowsze niż stosowanie diet wysokowęglowodanowych, które są ubogie w tłuszcze (w tym zwierzęce).

Tłuszcz jest organizmowi człowieka potrzebny i to nie tylko na diecie LCHF, ale również na diecie zbilansowanej, a nawet na diecie HCLF.

Pewne ilości tłuszczów (w tym również zwierzęcych) i cholesterolu potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania nawet na diecie niskotłuszczowej.

Nie ma co więc unikać za wszelką cenę tłuszczów.

Polecam przeczytać to:

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024