Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa, masa i jeszcze raz masa. POMOCY!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Chodak41
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Masa, masa i jeszcze raz masa. POMOCY!
Witam. Ćwicze od około 4 miesięcy i przytyłem 10 kg na diecie (rano 7.00 chleb razowy z szynką z indyka, drugie śniadanie 10.00 - 12.00 owoce najczęściej jabłka + kanapka z polędwicą i serem, przed treningiem ryż najczęściej z jogurtem, a po treningu makaron lub ryż z duuużą ilością miesa, przed snem owoce i serek wiejski).

Prosiłbym o zrobienie dla mnie jakieść rozpiski bo ta którą stosuje nie jest zbyt dobra. Proponuję rozpiske na 5 dni. Moge ćwiczyć około 14 - 15 po południu. Mam do dyspozycji ławeczke, atlas i sztangi. I chciałbym 2 razy w tygodniu klatke (nie wiem czy to nie za dużo, jeśli zbyt dużo to wystarczy raz). Chciałbym wiedzieć jak mam ćwiczyć, jednym ciężarem czy zwiększać cieżar bądź zmniejszać po każdej serii. W tej chwili max. wyciskam 80 kg. Robię po 4 serie i staram sie zwiększać liczbę powtórzeń do max = ok 7-8 powt. w seri 1-3, a w czwartej 8-10. Czy na koniec treningu powinienem "zajechać" mięśnie do końca robiąc np. 40 kg obciążeniem 40 powtórzeń?- to pytania odnośnie ćwiczenia na klatke. Mam 15 lat 185 cm. wzrostu waże 78 - 80 kg. Bardzo zależy mi na masie. Prosiłbym również o poprawienie mojej diety którą przedstawiłem wyżej i dodanie jakieść suplementacji (tylko zależy mi na tym żeby nie brać zbyt dużo odrzywek). Narazie biore tylko gainera przed treningiem po treningu i po kolacji. Z góry dzięki za pomoc.
  • 0

Chodak41
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa, masa i jeszcze raz masa. POMOCY!
Jeszcze zamieszcze mój pln treningowy:

Poniedziałek - Klatka:
- wyciskanie na ławeczce prostej (7,7,8,8 powt.)
- wyciskanie na ławeczce skośnej (10,10,12,15 powt.)
- ropiętki

Wtorek - Biceps + Triceps
- uginanie ramion ze sztangą
*podchwytem (4 serie 10,10,12,15)
*nachwytem (4 serie 10,10,12,15)
- prostowanie drążka wyciągu górnego
- pompki w podporze tyłem

Środa - Wolne

Czwartek - Klatka
-to samo co w poniedziałek

Piątek - Plecy
-Przyciąganie do brzucha drążku wyciągu dolnego
-zciąganie do pleców drążka wyciągu górnego
-wioślarz
-zciąganie drążka górnego do brzucha podchwytem siedząc

Sobota - Barki
-wyciskanie gryfa łamanego zza głowy (12,12,12,15)
-wyciskanie gryfa łamanego przodem (12,12,12,15)



Proszę o poprawki. Mogę ćwiczyć nawet siedem razy w tygodniu ponieważ zależy mi na szybkim przyroście masy. Jak już napisałem mile widziana suplementacja (ale cos dla 15-sto latka :). Z góry dzięki. Pozdrawiam
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa, masa i jeszcze raz masa. POMOCY!
za duzo dni trenujesz wiec miesnie nie rosna i ciezko z waga moim zdaniem nie przybierzesz na masie takim treningiem polacz np bary plecy klata tric nogi brzuch i bic mysle ze moglbys pojechac 3x razy w tyg narazie mozesz zwiekszyc do 4 razy ale jak bedziesz cwiczyl 6-7 razy w tyg to ci powiem meczysz miesnie i gowno z tego bedziesz mial tylko zakwasy i za pol roku napiszesz czemu mi bic nie roznie jak to sie zdarzylo juz pare razy na tym forum
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa, masa i jeszcze raz masa. POMOCY!
nie cwicz klatki 2x tyg. raz spokojnie starczy ;]
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

carlos_waw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa, masa i jeszcze raz masa. POMOCY!
nie lacz bica z tricem. klata+ bic , plecy + tric
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024