Skocz do zawartości


Zdjęcie

Macie dietke dla mnie?;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

wojtoo18
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Macie dietke dla mnie?;p
Witam!!!
Na początku opisze po krótku swoją osobę.
W listopadzie koncze 18 lat.Waga 86kg wzrost cos ok 187-188. Staż treningowy-1 rok. Aktualnie nie ćwicze od polowy czerwca(są wakacje i wyjeżdżalem a teraz pracuje).Od września mam zamiar brac sie powaznie za silownie-bo ten rok to bylo takie lizniecie silki;p Wycisnelem na klate 100kg(choc mysle ze te pare kilo moglem wiecec-ale mialem kontuzje barku).Cwiczylem bez szczegolnej diety(jadlem wszystko co popadnie).Robilem treningholistyczny w zimie,armageddon na olbrzymie ramiona i 6 weidera.Rozmiar bicepsa-38,7 .Teraz wiadoma rzecz ze troszeczke mniejszy-schudlem przez wakacje itp-pracuje fizycznie ale 38 nadal jest;D
Przechodze do sedna sprawy.
Otoz w tym roku chcialbym osiagnac cos wiecej.Po pierwsze chcialbym nabrac masy(mam zamiar kupic mutant mass albo mega mass 4000) no jakas creatynke do tego lub cm3-jabłczan kreatyny.Oczywiscie nie bede tego bral od razu.Planuje1 tydzien zaczac cwiczyc na lacjcie-zrobic sobie takie stecyjki.A pozniej powoli przez miesiac wracac do formy a na poczatku pazdiernika zaczac swoj cykl.W calym roku szkolnym planuje przynajmniej 3 cykle(ale o tym napisze jeszcze w innych postach).Wiem ze dieta jest podstawa ale nie chcialbym sobie robic jakiejs wygorowanej-mysle o domowej polaczonej zo dodatkami ze sklepu typui oliwa no i odzywki.
A teraz to po co do Was pisze;p Chcialbym sie zapytac czy taka dietka jest dobra przynajmniej na poczatek:
1.Śniadanie ok. 6:15 (caly czas pisze o diecie podczas roku szkolnego)
-owsianka na mleku
-kanapki z chleba razowego z serkiem białym i odrobiną oliwy
-2 jaja
2.śniadanie- wszkole ok godz 9:15
2-3kanapki z twarogime i oliwa i jakis owoc-(ze wzgledu na miejsce jedzenia)
3.śniadanie-takie same jak drugie-dwie kanapki
4.obiad(to co mamusia zrobi-ewentualnie zamiana zimniakow oda czasu do czasu na kasze gryczana mieso i surowka
5.po treningu
-odrobina miodu lub dżemu
-woreczek ryżu
-orzechy włoskie
6.posilek antykataboliczny przed snem}
-plasterki twarogu posypane kakao(ewentualnie zrobione z tym kanapki)
-szklanka mleka
Jeśli byście mileli troche czsu i checi bardzo bym byl wdzieczny jesli ktos chcialby ustalic ile gramow mam tego wszystkiego jesc i wogole co o tym wszystkim sadzicie
Pozdrawiam:D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024