Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

cwikson
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

Witam

Na wstępie - zrzuciłem zbędny fat, waga jest na zadowalającym mnie poziomie. Chciałbym jeszcze tylko spalić uporczywy tłuszcz z brzucha i bioderek - wiadomo, akcja plaża się zbliża heheh. Poczytałem o PNI Thermadex i juz miałem go zamówic, ale zauważyłem dużo tańszą SNS Yohimbine. I teraz do sedna: czy inwestowac w PNI T-dex (same pozytywne opinie), czy poprzestać na samej Yoho (oszczedność około 100 zł) ? Dodam, że zalezy mi tylko na ostatecznym dorzeźbieniu brzucha przez spalenie uporczywego fatu.


  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

Wszystkie te kwestie masz dokładnie opisane w rankingu najlepszych spalaczy tłuszczu generalnie johmbina sprawdza się przy niskim poziomie tłuszczu.



cwikson
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

A moze na spalenie tłuszczu brzusznego (fajnie brzmi :) lepszy bedzie ten specyfik - Swanson Fucoxanthin ? Cena wyższa od Yoho ale skutecznosc tez się liczy :)


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

Z tym że to akurat Yoha "spala" smalec miejscowo a w spalaczach jest jej tyle co nic dlatego lepiej wypada yoha solo z dawka dostosowana indywidualnie do tolerancji organizmu


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


gumis2315
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

witam interesuje mnie ten suplement Swanson Fucoxanthin ale tez znalazłwm ten sam suplement firmy 

Scitec Fucoxanthin czy to ten sam produkt bo cenowo jest dużo tanszy


  • 0

cwikson
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

Z tym że to akurat Yoha "spala" smalec miejscowo a w spalaczach jest jej tyle co nic dlatego lepiej wypada yoha solo z dawka dostosowana indywidualnie do tolerancji organizmu

 

A co to znaczy "dawka dostosowana indywidualnie do tolerancji organizmu" ? Mógłbys rozwinąć.

 

W rankingu spalaczy na tym forum w kategori spalaczy tzw. miejscowych ten Swanson Fucox jest na pierwszym miejscu z takim dopiskiem : "Swanson Fucoxanthin zawiera największą dawkę fukoksantyny na rynku. Jest to skoncentrowana forma alkaloidu, która najskuteczniej pośród wszelkich znanych obecnie substancji spala uporczywy tłuszcz z brzucha i bioder". To jak to jest: lepsza do odsłoniecia kaloryferka będzie yoha czy fukoksantyna?


  • 0

gumis2315
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

dobre pytanie czy ma ktos wiedze który srodek jest lepszy bo w internecie jest bardzo mało informacji


  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na uporczywy tłusz - T-dex czy Yoho?

Ciężko stwierdzić który jest lepszy bo ile osób tyle opinii, niestety fucoxantyna jest trudniej dostępna niż była kiedyś. Ta fucoxantyna Sciteca jest niedostępna i niestety wygląda na to, ze nie wróci prędko do oferty. Yohimbina HCL natomiast jest dostępna i działa bardzo ładnie o ile jest dobrze stosowana i nie ma przeciwwskazań do jej stosowania (np. nerwica).





Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024