Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy oplaca sie brac kreatyne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
Ja juz jestem po karierze... I nie znam ani jednego, powtarzam ani jednego z moich kumpli aktualnych i bylych sportowcow, ktorzy by nie narzekali na dolegliwosci, ktorych sie dorobili na matach, ringach etc.
K_P
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
Sport to zdrowie? Z jednej strony tak serce itp działa o wiele lepiej, z drugiej strony ciągłe przeciążenia organizmu,kontuzje....Jak gdzieś słyszałem pewnego lekarza"sport to to co ja robię po pracy ,to co widzimy w tv to igrzyska".Wracając do tematu w Twoim wieku organizm to worek hormonów,siłka raczej zaszkodzi niż pomoże,lepiej robić ćwiczenia ogólnorozwojowe pompki,podciągania na drążku itp.Pozatym kreatyna nie działa od razu musisz najpierw trochę poćwiczyć by organizm potrafił ją wykorzystać,ale w tym wieku kreatyna i tak jest zbędna.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
Ależ wy starzy jesteście samolubni :P my też chcemy ładnie wyglądać na plaży (tak jak wspomniał pytający o rzeźbę).
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
w pelni sie zgadzam. Mam kumpli ktorzy w wieku 15-16 wzieli sobie kreatynke i przy nich niejeden staly bywalec silki wyglada miekko... :-)
no oczywiscie ja postanowielm narazie sie wstrzymac z suplematami.

pozdro i dzieki za odpowiedzi
  • 0

budo_boss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
Eeeeeeeee tam czesc tego to raczej nie jest prawda... Np. przy stwierdzeniu sport to zdrowie to jest calkowita prawda. Jezeli np. grasz w kosza, boxujesz itp to masz lepsza kondycje, jestes silniejszy, wieksza pojemosc pluc i wogole czlowiek czuje sie lepiej.


Natomiast 2 strona medalu :( jezli ktos cwiczy na silce w wieku 15 lat i nie ma dosc duzej wiezy o tym co robi to nie jest to najlepszy pomysl. To jest rodzaj sportu gdzie w celu powiekszenia swoich wynikow zaczyna sie siegac po odrzywki. Nie koniecznie zalezy to od wlasnej woli, czesto to inni wymuszaja swoja postawa... np. jakis kozak wpierdol... sobie mete i przyjebie na klate nastepnego dnia 2 razy wiecej to zazwyczaj nikt nie chce byc gorszy od sowjego kolegi to tez sobie kupi.... Pozniej sa wiadome skutki....


A propo odrzywek... to moje zdanie jest takie ze sa spoko ( o ile sie je prawidlowo sporzywa a nie ile wlezie w celu blednego przyspieszenia...)
Jezli ktos wie jak brac i sie do tego stosuje i oczywiscie odpowiednia dietka to takto jest loozik :-)

Ale ja wierze ze wytrwacie i bedziecie na czysto trenowac :wink:
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne

w pelni sie zgadzam. Mam kumpli ktorzy w wieku 15-16 wzieli sobie kreatynke i przy nich niejeden staly bywalec silki wyglada miekko... :-)


No no..popatrz pan... A widziałeś jaka jest różnica pomiędzy termoforem z wodą i bez wody? Prawda, że robi wrażenie? :)

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
tyle ze jak tak patrze to chyba przy tych odzywkach strasznie bary rosna i wogole... w sumie to nie chcialbym wygladac jak kwadrat... lepsze mniejsze miesnie ale ladniej zarysowane... moje zdanie :P ...
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
...tylko mi chodziło oto, że kreatyna zatrzymuje wodę w mięśniach :)
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne

...tylko mi chodziło oto, że kreatyna zatrzymuje wodę w mięśniach :)


nie odpowiadalem na twoja wypowiedz - bylo to moje zdanie wyrwane z kontekstu :D...
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne

Byłem właśnie w Twoim wieku gdy rozpoczynałem przygode z siłownią. Za wcześnie na siłownie i na suplementy.

pozdro

A tak zapytam dlaczego za wczsnie na silownie i suple?
Ja rowniez mialem 15 lat jak zaczolem chodzic na silownie i wydaje mi sie ze jest to najodpowiedniejszy wiek na rozpoczencie treningu silowego.


Bez urazy, ale takich - za przeproszeniem - gówniarzy to powinno się kopniakami pędzić z siłowni... Kurwa biegać, pompki robić, brzuszki, rower, pływanie... A nie siłownia, w dupę Wasza kopana mać :evil:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
A dlaczego nie stosowac kreatyny ? Poczytaj co nieco w gazetach typu
"Muscle" , "Kulturystyka i Fitnnes" , dowiedz sie wiecej jak stosować , ja nie widze zadnych przeciwskazań
Fiodor , suplementy to nie to samo co koksy, wiec nie mozna ich wrzucac do jednego worka.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne

Fiodor , suplementy to nie to samo co koksy, wiec nie mozna ich wrzucac do jednego worka.


to było w kontekście tego iż koleś ma *dopiero* 15 lat !!
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy oplaca sie brac kreatyne
a tak w ogóle to chwilkę temu był temat "dlaczego kreatyna w niektórych krajach jest zakazana" może by tam naszego młodego kolegę przelinkować...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024