Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wzrost masy mięśniowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

valdas
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wzrost masy mięśniowej

Witam, od około 2 miesięcy regularnie chodzę na siłownię, od 2 tygodni staram się trzymać dietę, postanowiłem zakupić jakieś suplementy, ale nie za bardzo wiem co jest okej, trochę poczytałem, ale wiadomo że lepiej jak spojrzy na to osoba trzecia. To suplementy którymi jestem zainteresowany, oczywiście jestem otwarty na zmiany i dodatki, byle nie wychodziły ponad 280zł :

- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Liczę na szybką pomoc, pozdrówki ;]

 


  • 0

lezu
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 4945 postów
  • Pomógł: 65
381
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:78
  • Martwy ciąg [kg]:4x170
  • Waga [kg]:91,5 1.06.14

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost masy mięśniowej

Ja pierdole... :co: od dwóch tygodni masz dietę i już Cie na odżywki ciągnie? Z takim stażem to na samej diecie się rośnie jak na koksie. Przez pierwszy rok najlepsze efekty są jeśli masz dobrą dięte i się nie opierdzielasz na treningach. A w ogóle to nie podałeś wagi, wzrostu ani wieku...musisz jeść 5000kcal dziennie i nie masz z czego nabić że chcesz gainera kupić?


  • 0

Dołączona grafika
"Mogę zaakceptować swoją porażkę, ale nie zaakceptuje tego, że nie próbowałem"
~ Michael Jordan


valdas
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost masy mięśniowej

lat mam praktycznie 18, wzrost 180, waga 67, 5000 kcal to nie jem, ale też będzie ciężko do tego dobić, nie mam aż takich możliwości, ale nie tu jest moje pytanie, ciągnie mnie na odżywki ciągnie, bo zanim nie ułożyłem diety chodziłem na siłownię można powiedzieć że z nudów, aż sobie powiedziałem że na poważnie się za to biorę, i sprzedawałem wszystko co popadnie żeby uzbierać na jakieś suplementy, dziś jest ten dzień kiedy skończyłem ową wyprzedaż, nie mówię że od razu będę to brał, myślę że jeszcze z miesiąc polecę na samej diecie , ale niestety w moich rękach pieniądze szybko znikają, więc wolę to kupić i już niech tylko czeka, więc taki zestaw byłby okej, coś dodać, zmienić ?


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost masy mięśniowej

5000 zrobie w 3 posiłkach i nadal będe głodny nie dobijasz bo nie umiesz tego robić, zacznij jeść a nie supelki ci w głowie.


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024