Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nabieranie masy miesniowej przy czestym ruchu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Nabieranie masy miesniowej przy czestym ruchu
Moze zaczne od warunkow fizycznych - 185cm, 81kg wagi. Zaczalem cwiczyc na silowni juz od poczatku roku z tym, ze przez pierwsze 3miesiace intensywnie(na silowni ze tak powiem profesjonalnej) i skoczylem z 74 na 80kg a od kwietnia troche mniej ambitnie, szkoda bylo kasy na karnety to chodzilem i nadal chodze do kuzyna na prowizoryczna silownie. Bardzo czesto srednio 4/5 razy w tygodniu gram w kosza, czasem w noge i czasem w siatke. Moim celem jest nabranie fajnej sportowej sylwetki przy niskim % tkanki tłuszczowej a na silowni radza ze jak sie chce nabrac to sie chyba nazywa suchej masy dobrze jest poprostu zrezygnowac z takich sportow, dopiero nabrac masy miesniowej i potem zaczac spadac tłuszcz. Jestem troche zielony w temacie dlatego pytam o rady co w takim wypadku robic ? Kupiłem sobie BCAA, ktore biore okolo 10g (plaska lyzke stolowa) przed kazdym wysilkiem fizycznym i przed kazda silownia ale czy to wystarczy ?

Moze podam przyklad zawodnika NBA - Nate Robinson. Z pewnoscia przy budowaniu takiej sylwetki gral w basket a jednak do czegos takiego doszedł. Tez chciałbym byc choc troche podobny ;)

Dołączona grafika

Użytkownik Jumpman23 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

paragraf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1430 postów
  • Pomógł: 2
119
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy miesniowej przy czestym ruchu
Przy tak dużej aktywności łatwo nie będzie. Będziesz miał bardzo duże zapotrzebowanie na kalorie więc musiałbyś jeść piekielnie dużo. Możesz spróbować z ekstremalną dietą, albo po prostu stosować dietę i do tego gainery ewentualnie pić carbo po każdym wysiłku.
Ja chcę budować masę nawet w lecie pracując na budowie, wszystko się da ale bez gainerków będzie ciężko, bo wąpię abyś pomieścił wystarczająco dużo węgli.
  • 1
Dołączona grafika

miklosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy miesniowej przy czestym ruchu
nie mozesz sugerowacd si ejakims kolesiem bo on moze byc "zaje... genatycznie" a Ty nie,np nie bo nei wie jak jest,jesli hccesz nabierac masy dobrej jakosci to musisz spozywac wiecej dobrej jakosci kalorii niz bedziesz spalal a przy Twoim harmonogramie to bedzie trudne zadanie.jakpomysle ze miliony ludzi chcialoby byc na Twoim miejscu to mi sie morda smieje.ale ok,zrezygnuj z czego mozesz z tych dodatkowych zajesc i licz kalorie i spozywaj ich wiecej ale pamietaj-tylko dobre kalorie a nie jakies badziewie typu mac czy kfc.
  • 1

Jumpman23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Koszykówka
  • Staż [miesiące]:od 01.2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:95
  • Pas [cm]:91
  • Wyciskanie [kg]:75x1
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Nabieranie masy miesniowej przy czestym ruchu
Ok dzieki za rade, lecą +. Ogranicze sie do 2 moze 3 jakis gier w kosza czy w siatke i powaznie pomysle o diecie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024