Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer czy białko???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

blacktop
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer czy białko???

Witam 
Od dwóch miesięcy ćwiczę na siłowni. Mam 190 cm wzrostu i 86 kg wagi. Generalnie jestem mega chudy (w klatce to jakieś 105 cm może), ale mam brzuszek (studenckie zaszłości), z którym ostro walczę... :) Chciałbym przybrać masy w górnych partiach ciała ale zastanawiam się co będzie lepsze? Gainer, po którym może mnie wylać i czego najbardziej się obawiam (tak czytałem) czy może typowa odżywka białkowa. Jem dość sporo choć nieregularnie (kasza, ryż, kuskus, mięso, warzywa, twaróg, ciemny chleb) rano małe śniadanie, w pracy kanapki, a w domu jako ostatni posiełek potężny obiad, praca siedząca, trening zazwyczaj porą wieczorową. Proszę poradźcie czym mam się kierować przy wyborze i co będzie najlepsze wg wyżej wskazanych uwarunkowań, tak aby pozbyć się brzucha. 
Pozdrawiam 


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer czy białko???

Od 2 miesięcy ćwiczę na siłowni, diety nie posiadam żadnej a chce w siebie ładować proch.....

 

 

Nie no ręce opadają jak czytam takie tematy. Wpadałoby taki temat od razu zamykać.


Mateusz Pawlak ;)


blacktop
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer czy białko???

... a co to za różnica czy wezmę teraz czy za pół roku?


  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer czy białko???

Taka że trzeba diete mieć i nawet za 2 lata ci to badziewie nie będzie potrzebne rozumiesz? Mięśnie buduje sie odpowiednia dieta i treningiem a nie suplementami.

 

A z tego co napisałeś to nie masz bladego pojęcia ani o jednym ani o drugim i zamiast sie doedukowac chcesz odżyweczki....


Użytkownik Grammatikk edytował ten post Ponad rok temu

Mateusz Pawlak ;)


Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer czy białko???

A ja powiem tak:

Zastosuj porządną dietę, bogatą w białko (kurczak, tuńczyk, jajeczka itp), ogranicz węgle, najlepiej biały chleb usuń całkowicie z posiłków, oraz inne proste węglowodany.

Ułóż sobie grafik ćwiczeń, najlepiej 4 razy na tydzień. Po treningu siłowym polecam trening aerobowy. Obcinasz kalorie to i brzuszek zmniejszasz.

 

Jeśli mowa o białku to ja na redukcji stosowałem mix gdzie dużą rolę odgrywa białko sojowe. Pro Mix'a od Scitec'a  mogę Ci polecić bo tylko taki znam. Za ok 150zł kupisz puchę 3kg więc na jakieś 2 miesiące Ci starczy.

 

Myślę, że stosowanie białka pomoże Ci zarówno przy redukcji jak i zwiększeniu masy mięśniowej.

 

Porzuć picie piwa:) to także powoduje nagromadzenie w fałdzie brzusznej białego tłuszczyku, trudnego do usunięcia;)

 

O gainerze na początek zapomnij. Przybędzie CI tylko fatu. 

 

Zainwestuj także w witaminy bo na pewno Ci ich brakuje. Pamiętaj o owocach i warzywach.


  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024