Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Talar95
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening do oceny

Witam .

-18lat

-192cm

-69kg

 

PONIEDZIAŁEK :

Klatka: wyciskanie sztangi 4 serie10,8,8,10 , brama 4x10  , rozpiętki 4x 10  ,  rozpiętki na maszynie  4x10

Biceps: unoszenie sztangi łamanej 4 serie 10,8,10,8 , unoszenie sztangielek chwytem mlotkowym 4x10,unoszenie sztangielek podchwytem naprzemian 4x10 , podciąganie do siebie prostej sztangi na maszynie siedząc 4x10 .

Triceps : prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x10, prostowanie ramienia na wyciagu podchwytem 3x10,wyciskanie francuskie sztangi 3x10 .

 

WTOREK :

Barki: podciaganie sztangi wzdluz tulowia 4x10,unoszenie sztangielek w przod 4x10,unoszenie sztangielek na boki 4x10,wyciskanie hantli w pionie siedząc 3x10 .

Plecy: podciaganie konca sztangi w opadzie 4x10,sciaganie drązka za plecy 4x10,przyciąganie linki w siadzie 4x10, wzniosy barków ze sztangą 3x12 .

 

ŚRODA:

To samo co w poniedziałek

CZWARTEK:

To samo co we wtorek

PIĄTEK

Nogi .

SOBOTA :

Trening niemieckich ciężarów

NIEDZIELA :

Full regenracja około 15 godzin snu.

 

Jestem ektomorfikiem, moim celem jest nabranie konkretnej masy, mam tak jakby diete bo wybieram wszystko co ma najwiecej białka nie jem jakiegoś chłamu tylko czeste konkretne posilki . Dodam ze śpie minimum 10 godzin po treningach bo to chyba tez ma jakis wpływ . Pozdrawiam

 

 

 


  • 0

Xboxjestfajny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Kuchnia,Dieta,Pomoc innym

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Witaj !

Otóż tak na klatke zrobiłbym tak 4 serie wyciskania sztangi,4serie wyciskania hantli skos dodatni i 4serie rozpiętek

Na biceps za dużo serii , z 8-9 wystarczy

Na triceps dałbym wyciskanie francuskie na początek

Na barki też bym dał wyciskanie na początek 

Plecy w miare ok

 

Chłopie daj tym partiom troche odpoczynku po co chcesz je katować 2 razy w tygodniu prawie dzień po dniu, raz w zupełności wystarczy

Jeżeli chodzi o trening niemieckich ciężarowców to pewnie ten z forum który dot. siły klatki , ja bym to też wywalił

 

A tak wgl to 7-8 godzin snu w zupełności wystarczy i zadbaj o odpowiednią diete bo to podstawa Pozdrawiam


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Weż kolego się za diete bo ten trening bez porządnej diety nic nie da a w dodatku sie zajedziesz.


  • 0

TKWM


Talar95
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Prosze Cię kolego , nie mów mi że sie zajade . Mowisz tak bo sam byś nie dał rady wykonywać takiego treningu? Możesz masz wiecej w łapie i wiekszy staż ale ja do każdego treningu podchodze powaznie i z wielkim zapałem bo przez te moje 2 miesiace spedzone na silowni zakochalem sie w tym sporcie i wkładam w to serce . Juz w niedziele mnie nawet korci żeby coś pocwiczyc . Co do diety nie mam tyle pieniedzy aby zakupic sobie odpowiednie produkty bo to kosztuje nie ukrywajmy a ja sie jeszcze ucze juz nie mowiac o białku,kreatynie itd. Jem to co mama ugotuje w duzych ilosciach i pozatym gotuje sobie ryz,makaron,jem bardzo duzo serów twarogowych i staram sie aby tego białka bylo jak najwiecej i przykładam do tego uwagę bo ćwicząc chce nabrać jeszcze wiecej masy mięśniowej . Kiedy pierwszy raz  poszedlem na silownie zalozylem na sztange po 5kg i ledwo co wycisnalem to 10 razy . Teraz wycisne 55kg 8 razy wiec efekty siłowe są . Biceps też ruszyl sie o jakies 3,5cm do góry . Pozatym nie robie tego dla kolegow czy dziewczyny tylko dla samej satysfkacji ze inni 18letni koledzy chleją codziennie i wstawiaja zdjecia na facebooka jak to bylo na melanzu a ja sobie mowie ze tak nie skoncze i mam jeszcze wieksza motywacje :)).  Celem tego postu było sprawdzenie co myślą o tym treningu inni i ewentualne porady o efektywniejszych sposobach ale ostatnią rzeczą jaką chcialem uslyszec to to że sie zajade . Pozdrawiam :)


  • 0

Xboxjestfajny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Pomógł: 0
13
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka,Kuchnia,Dieta,Pomoc innym

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

sam jestem uczniem i też nie jest mi łatwo, twaróg jajka kurak to masz tanie białka , białko z prochu i tym bardziej kreatyna to zbędny wydatek


  • 0

barakuda

barakuda
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Zajedziesz się

1) nie robi się barków  dzień po klacie oraz pleców dzień po bicepcsie

2) na biceps masz tyle samo ćwiczeń co na klate

3) 3 ćwiczenia na plecy-bez mc oraz podciągania na drążku

4) napisałeś nogi-a jakie cwiczenia?

 

Jak chcesz atakować daną partię mięśniową 2 razy w tygodniu-poczytaj o push and pull (ewentualnie o push and pull i nogi)

MIĘŚNIE NIE ROSNĄ NA TRENINGU-TYLKO JAK ODPOCZYWASZ


czy dałeś z siebie wszystko?


Talar95
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Wiem że mięśnie rosną podczas odpoczynku tylko wytłumacz mi jedną rzecz . ćwicze tym planem miesiac , mam efekty,nie zajechalem sie bo czuje sie swietnie nic mnie nie boli 0 kontuzji . Mam tylko takie bóle potreningowe ale to od tego ze czuje ze dalem z siebie wszystko na silowni. wiec dlaczego jeszcze sie nie zajechalem?


Użytkownik Talar95 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny
barakuda

 

Ja robie i tak i tak i sie nie zajeżdżam i co ty na to? I to na ujemnym bilansie. Rozbiłem ci wyczytany w sieci system? Robiłes tak i sie zajechałeś że oceniasz czy tylko dlatego piszesz zeby napisac bo gdzieś coś tam se wyczytałeś w atlasie ćwiczeń ?


Mateusz Pawlak ;)


23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

tak ale wpędzisz się w stagnacje i bedzie piszczał, że nie idzie


  • 0

TKWM


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Stagnacja gdy tak ci czasem wypadnie nie zajdzie, kwestia wyczucia, ja nie mówie ze tak ma być po prostu uświadamiam koledze że sa ludzie którym nietypowe połączenia służą i klepanie każdemu tak i tak jest be bo tak pisze tam i tam jest błędne.


Mateusz Pawlak ;)


23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

z tym sie zgadzam ,ale jak juz teraz jedzie 6 dni w tygodniu to co w przyszłości bedzie musiał robić by pobudzić mięśnie?


  • 0

TKWM


Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening do oceny

Dlatego moja wypowiedź była zbyt pochopna, i niedopasowana do tego tematu. Wybaczcie


Mateusz Pawlak ;)




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024