Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening a wiek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_anax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Trening a wiek
Witam...
Mam jedno pytanie, mianowicie czy aby rozpocząć treningi Hakkoryu w wieku kurcze(39) jest już stanowczo za późno?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Nigdy nie jest za pozno na nauke, a zwlaszcza sztuk walki, wiec wal smialo na trening :D
  • 0

budo_anax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Dzieki ArkuS to pomyślna dla mnie wiadomość. Tak na marginesie jestem z Bydgoszczy wiem gdzie ćwiczyć, ale nie mogę skontaktować się z DarSitem (Darkiem) na pewno wiesz o kogo chodzi. Może masz na niego jakieś namiary, ja mam maila ale albo nie sprawdza poczty, albo nie ma czasu.
  • 0

budo_darsit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Cześć!

Mam jedno pytanie, mianowicie czy aby rozpocząć treningi Hakkoryu w wieku kurcze(39) jest już stanowczo za późno?


Powtorze za ArkuS-em :wink: "nigdy nie jest za pożno", no moze prawie nigdy...Jak sportowe ju jitsu stanie sie sportem olimpijskim, lub tam gdzie ludziska bedą sie nadal potykac o sporą kasę, to na pewno prawie 40-latkom bedzie ciężko coś wywojować :wink: Dobór-selekcja i wczesne szkolenie są konieczne ,zeby cos wywalczyć. Ameryki nie odkrywam, chce tylko uzasadnić "prawie.." Póki co Hakkoryu jest systemem tradycyjnym i tak jak Bydgoszczy nie dotyczą huragany na Hawajach, tak nie dotyczy nas "dobór i selekcja". Miejsce znajdzie się dla każdego, kto uzna ,ze chce właśnie ten system pocwiczyć.

Tak na marginesie jestem z Bydgoszczy wiem gdzie ćwiczyć, ale nie mogę skontaktować się z DarSitem (Darkiem) na pewno wiesz o kogo chodzi. Może masz na niego jakieś namiary, ja mam maila ale albo nie sprawdza poczty, albo nie ma czasu


Z tym "na pewno wiesz..." to Anaxie ci sie przesadzilo :lol: , ale dla wszystkich z takim problemem:
mail - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Treningi Hakkoryu: wt,czw 19.00-20.30, sob 10.30-12.00
ul.Bośniacka 3 Bydgoszcz

Pozdrowionka!

DarSit
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
39 lat to niezwykle powazny wiek :) Na twoim iejscu bylbym NIEZWYKLE ostrozny, ci sadysci z Hakko ryu nie maja litosci dla dinozaurow. Jedyne co cie ratuje to dosc statyczny trening. :wink:
  • 0

budo_anax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Dziękuję ArkuS-owi, oraz Szczepanowi za odpowiedź. To prawda jestem no prawie "dinozaurem" :) a niech tam, ale z DarSit-em znamy się od no 20 lat, trochę kontakty nasze się rozluźniły ale chyba nic mi się nie stanie :P Poza tym już rozmawiałem z DarSit-em, i JUTRO IDĘ NA PIERWSZY TRENING. :D
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Powodzenia :wink:
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
wiekiem się nie przejmuj jak już gdzieś pisałem u nas w dojo 2 lata wstecz zapisał się gościu 50letni i wymiata 20latkami którzy zapisali się razem z nim :D
  • 0

budo_anax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Witam wszystkich na vortalu.
Jestem już po pierwszym treningu :D Jeżeli chodzi o kolegów to spotkałem się z bardzo dużą życzliwością z Ich strony. Poza tym wykazali bardzo dużo cierpliwości i wyrozumiałości w stosunku do mojej osoby. No cóż czasami była im potrzebna :) Niestety okazało się, że TO WSZYSTKO NIE JEST TAKIE PROSTE. Ale jak mówi przysłowie "Nie od razu Rzym zbudowano". Po treningu miło mi było usłyszeć z ust Mistrza, że nie było wcale tak źle jak na pierwszy raz. Ale myślę że było w tej ocenie troszeczkę kurtuazji. Jednym słowem z pierwszego treningu wyniosłem jak najlepsze wrażenia, oraz mocne postanowienie, że dam z siebie wszystko aby nie zawieść zaufania jakim zostałem obdarzony.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
A ile ci placa zebys u nich cwiczyl?
  • 0

budo_anax
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek

A ile ci placa zebys u nich cwiczyl?

Nie bardzo rozumiem Szczepan, możesz jaśniej?
  • 0

budo_darsit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Cześć Szczepciu!

A ile ci placa zebys u nich cwiczyl?


W aikido praktykujecie takie cuś? :)
Podaj cenę to możę będziesz miał filię w Bydgoszczy 8)

DarSit
  • 0

budo_darsit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
Cześć !

Po treningu miło mi było usłyszeć z ust Mistrza, że nie było wcale tak źle jak na pierwszy raz. Ale myślę że było w tej ocenie troszeczkę kurtuazji. Jednym słowem z pierwszego treningu wyniosłem jak najlepsze wrażenia, oraz mocne postanowienie, że dam z siebie wszystko aby nie zawieść zaufania jakim zostałem obdarzony.


Anaxie przeginacie! Po pierwsze faktycznie poszlo ci nieźle!
Po drugie niestety nie jestem mistrzem!!!! :cry:
W Hakkoryu taki tytuł przysługuje od 5 dana, wiec jeszcze , jeszcze... :oops:
Po trzecie trzymam za słowo ,ze sie bedziesz przykladał :wink:
Po czwarte nie bierz za serio słów Szczepana :wink: toz to znany mąciwoda! :wink:

DarSit
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek

A ile ci placa zebys u nich cwiczyl?



Szcepan, nie wiem kurcze jak to wygląda w pięknym kraju klonowego liścia :?: :wink: , ale o ile mi wiadomo u nas w Polszcze nie trzeba stosować takich praktyk :idea: :lol:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
heh, to chyba Anax musie placic za treningi, a nie trener Anaxowi, hmmm.. Szczepan moze sprostujesz o co Ci w tym chodzilo?? :D
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening a wiek
o rany, po prostu dobrym ZAWODNIKOM sie placi w innych Panstwach , nie tak jak w Polsce (no chyba ze lata temu ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024