Skocz do zawartości


Zdjęcie

7 miesiąc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

met102
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

7 miesiąc
Witam wszystkich :)
To ja po 7 miesiącach ćwiczeń. Od początku moim celem była masa. I co myślicie ? Narazie załączam fotke pleców bo tylko taką mam, ale z czasem dorzucę resztę. Wszamałem już kilka kg gainerów vitalmaxa, 3kg megabola 737, nitrox (bio techu) , cykl na krecie mono i dextrozie.
Moje Wymiary:
wzrost:180cm
waga: 76kg
biceps:38cm
pas:83cm
udo:58cm

a rekordów nie sprawdzałem. Na płaskiej ostatnią serię robię 60 na 6 powt. Martwy Ciąg 160 kg na 2 razy. > Moje ulubione Ćwiczenie ;))
Dołączona grafika
  • 0

met102
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 7 miesiąc

Witam wszystkich :)
To ja po 7 miesiącach ćwiczeń. Od początku moim celem była masa. I co myślicie ? Narazie załączam fotke pleców bo tylko taką mam, ale z czasem dorzucę resztę. Wszamałem już kilka kg gainerów vitalmaxa, 3kg megabola 737, nitrox (bio techu) , cykl na krecie mono i dextrozie.
Moje Wymiary:
wzrost:180cm
waga: 76kg
biceps:38cm
pas:83cm
udo:58cm

a rekordów nie sprawdzałem. Na płaskiej ostatnią serię robię 60 na 6 powt. Martwy Ciąg 160 kg na 2 razy. > Moje ulubione Ćwiczenie ;))
Dołączona grafika

I jeszcze jedna fotka.Dołączona grafika Jak morzecie to wypowiedzcie się nad czym muszę intensywniej pracować. Pozdrawiam.
  • 0

kadet
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CaNzaS
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 7 miesiąc
no jak na taki starz jest dobrze dobrze, oby tak dalej :) ile miales wagi przy starcie? i wymiary mirzyles na pompie? pozdro!
  • 0
"Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują kleknąć"

met102
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 7 miesiąc
Kurde sory, że tak wyszło tam na górze bo nieobcykany jestem i trochę dziwnie ten post wyszedł nie wiedziałem jak edytować ;/ ohohho xD na starcie moim to było tak ;p kiedyś byłem zalany tłuszczem ważyłem 80 pare kilo przy wzroście 170 coś ;/ :) potem mnie wyciągnęło mierzyłem 180cm i ważyłem 68 kg ;) no i wtedy zaczęła się przygoda z siłownią ;) teraz waże 76/77 kg nie wiem w 100% ile bo waga oszukuje ;p a co do stażu to jeszcze nie mam pełnych 7 miesięcy bo ostre treningi zacząłem 3 stycznia 2008 roku. co do pomiarów na pompie to się nigdy nie mierzyłem ;p raz czy tam dwa centymetrem bica objąłem tak z ciekawości to po treningu puchł około 1.5 cm. Lewą rękę mam silniejszą ale mniejszą bo nie ma pełnych 38 cm brakuje kilku mm ;/ ;/ nie wiem dlaczego tak jest bo mańkutem nie jestem piszę i wszystko robię prawą ręką ;) B) nie wiem co jest ale biceps i barki to moje najsłabsze partie B)( ogólnie ręce to mi słabo rosną,klatka siako tako ale te łapy B)(( nie wiem być może robię coś źle B)? ćwiczę 4 razy w tygodniu:
Poniedziałek Klatka i Triceps
wtorek Plecy i Biceps
Środa --------
Czwartek Barki Kaptury
Piątek Nogi(ale te nogi to w te 7 miesięcy to robiłem kilka razy ;p ) na nogi nienarzekam bo sporo jeżdżę rowerem i mam je dobrze umięśnione.
Od września zmieniam plan treningowy tzn przekładam 2 partie. Chce do pleców dać tric a do klatki bic, wtedy będę miał tak jakby bic i tric ćwiczony 2x tygodniowo.
Mam jeszcze pytanko może ktoś by mi doradził co robić z tymi rękoma ( bic, tric, przedramię, barki) może trenować po 2x w tygodniu każdą tę partię? Przedramię też rzadko kiedy robię, ale przecież ćwiczę je gdy wykonuję martwy ciąg, przy takim ciężarze dobrze je czuć.
Bo moge jeszcze po wakacjach w roku szkolnym dowalić sobie sobotę i niedzielę i wtedy będę miał 6 dni w tygodniu treningi. Jeżeli morzecie to doradźcie mi coś z tymi mojimi nieszczęsnymi rękoma, bo mam je w porównaniu do reszty małe , za małe ;/ B)( od września planuje cykl na XP albo v12.
  • 0

Bover
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1422 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: 7 miesiąc
Troche mokre spodnie na fotce :)
Jeżeli wyciskasz 6 razy 60kg to hmmm naukowcy zbadali ze ten kto wyciska 6 razy jakis ciężar to jest to 80% maxu ;)
To mozesz sobie obliczyc rekord ale najlepiej go sam sprawdź

Tutaj chyba sie nieda postów edytować



6dni treningu w tygodniu to przesada ;)

A ile masz lat ? pamiętaj ,że martwy jest niedobry dla kręgosłupa w mlodym wieku B)
  • 0

met102
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 7 miesiąc
Mam 17 lat. Z początku każdy mnie ganiał na siłowni, że to jest ćwiczenie dla ludzi co mają mięso a ja jestem za młody. Były też teksty, że nie mam prostych pleców gdy podnoszę sztangę z ziemi. Zaczynałem na 60 kg teraz idzie 160 na 2 razy, ale pewnie zrobiłym tak z 3/4 :)) za większy ciężar boje się brać bo wiem, czym to grozi a awaria kręgosłupa to równoznaczne co koniec z siłownią. A tak nauczyłem się poprawnie wykonywać to ćwiczenie sam. na początku ostro krzywiłem plecy jak podnosiłem sztangę, robiłem taki łuk. Ćwiczyłem sobie w domu przed lustrem żeby utrzymywać plecy cały czas proste i tak kolejno dokładałem sobie ciężary dokładałem i jest to moje ulubione ćwiczenie ;))) a co do spodni to zdjęcie było zrobione jak wróciłem do domu ;p bo w domku mam remoncik i spodnie się pobrudziło a, że było gorąco to pojechaliśmy sobie z kumplem nad stawik żeby się ochłodzić i skorzystałem z okazji i wskoczyłem w spodenkach do wody i nie wysłchy do końca xD i do końca też się nie uprały hehe ;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024