Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na mase w 2 miesiace


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Dobra widze ze wszyscy wszystko wiedza lepiej tylko jakos sami nie moga sie pochwalic ani zadnymi oszolamiajacymi wynikami silowymi ani duza masa i wymiarami.

To ze koles byl chudy to nie znaczy ze ma trudnosci z nabieraniem masy tylko ze prowadzil taki tryb zycia. Zaczol cwiczyc to przytyl co w tym takiego ekstremalnie dziwnego. To ze ty nie masz zadowalajacych Cie rezultatow nie znaczy ze inni nie moga isc dobrze z progresem. Wez puknij się w głowe. Nie wiem co mowie ale jestem partnerem treningowym dla 4 osob ktore same zwrocily sie do mnie z prosba o prowadzenie ich i jakos wszyscy nabieraja masy i siły. Odpowiedz mi prosze na pytanie. W jakim celu mialbym wprowadzac Cie w błąd. Jestem na tym forum od 5 lat. Nie jestem gosciem z sfd z 1 postem i rejestracja z przed miesiaca piszacym ze kumpel przytyl 10 kg. Jezeli nic nie wiem to moge cie jeszcze troche pograzyc. Jezeli o mnie chodzi to przytylem 10 kg dokladnie od 13.03.07 do dnia dzisiejszego i waze juz ponad 100. Zaraz powiesz ze pewnie jestem gruby a nie miesnie mi przybyly tulko tluszcz. W pasie wzroslo o 2 cm. Reszta na dobrych obwodach. Nie powiem z ilu na jakie bo i tak mi nie uwiezysz tylko powiesz ze sie nie znam i napiszesz chlopakowi ze nic w 2 miesiace nie zrobi i niech lepiej pomysli nad czyms innym ... ZZZz zalosne.

- Pozdrawiam J.

Co do meritum sprawy to napisalem na czym masz się opierac. Nie wiem chodzi Ci o program dokladnych cwiczen na kazde partie ?
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Co ci nie odpowiada w podanym przeze mnie planie ?

Dobra widze ze wszyscy wszystko wiedza lepiej tylko jakos sami nie moga sie pochwalic ani zadnymi oszolamiajacymi wynikami silowymi ani duza masa i wymiarami.


195cm
97kg z rana.
Bf: ~11-12%
Wyciskanie: 135kg
Przysiad: 180kg
Martwy: 160kg

Dane aktualne, jestem na redukcji. A ty ?

Reszty nie komentuje bo jest żałosna.

Gubrin
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Troche nie wiadomo o co w nim chodzi :-) Bo ktos kto ma pierwszy raz stycznos z silownia bedzie chciec wszystkie partie miesni robic jednego dnia :-) Nie wiem czy to ma byc tak czy innaczej :-)
Pozatym jedno cwiczenie do kazdej parti miesni to bardzo skromnie :-) Pozatym o ile wiem urozmaicanie sobie cwiczen wplywa dobrze na rozwoj miesni i ich wytrzymalosc :-)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace

Troche nie wiadomo o co w nim chodzi :-) Bo ktos kto ma pierwszy raz stycznos z silownia bedzie chciec wszystkie partie miesni robic jednego dnia :-) Nie wiem czy to ma byc tak czy innaczej :-)


Tak na każdym treningu robisz całe ciało, ale zamast 12 serii robisz 3 ;) NO i każda partia mięśniowa robiona 3x w tygodniu, a nie raz jak w treningu dzielonym. Mięśnie potrzebują ~48h na regeneracje, więc w splicie po prostu je zaniedbujesz.

Pozatym jedno cwiczenie do kazdej parti miesni to bardzo skromnie :-) Pozatym o ile wiem urozmaicanie sobie cwiczen wplywa dobrze na rozwoj miesni i ich wytrzymalosc :-)


A ile chciał byś ćwiczeń ? I jaki sens w stosowaniu wielu różnych ? I tak zmienisz plan po paru tygodniach na inne ćwiczenia.

Gubrin
  • 0

budo_norwoks89
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Jak dopiero zaczynasz to wpisz w google "trening ACT"

Powinno pomóc :wink:
  • 0

budo_janekbossko84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
sa rozne rodzaje systemow jak cwiczyc miedzy innymi FBW
ktory ja rowniez polecam...

zauwaz ze sa to cwiczenia zlozone ikazde z nich nie dzial na pojedynczy miesien a raczej na kilka...i to jest wlasnie ta magia...

nie ma cwiczen izolowanych...a same zlozone


takze nie boj sie bedziesz rosnac jak na drozdzach....szczegolnie jesli to Twoj pierwszy raz :)
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace

Jak dopiero zaczynasz to wpisz w google "trening ACT"

Powinno pomóc :wink:


A kto mowi ze dopiero zaczynam :-) Po prostu wczesniej miałem plan z podzialem na grupy miesniowe np: w poniedzialek-klata,biceps,triceps

No to trzeba sprobowac twoj plan Grubin :-) A jak tylko nie podziala to mhhh :twisted: :) To radze bilet sobie na Ukraine kupic :) :) :)
Oczywiscie traktucjie to jako zart :D :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace

No to trzeba sprobowac twoj plan Grubin :-) A jak tylko nie podziala to mhhh :twisted: :) To radze bilet sobie na Ukraine kupic :) :) :)
Oczywiscie traktucjie to jako zart :D :)


Na Ukrainie łądne panny są, a Kaczyńskich brak. Może to nie głupi pomysł ;)

Pamiętaj o progresji tak jak gdzieś tam wcześniej pisałem, a będzie ok.

Gubrin
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Aha jeszcze jedno.

Jeżeli nie jesteś początkujący to lepszym ćwiczeniem od Ściągania wyciągu do klatki będzie wiosłowanie lub podciąganie z ciężarem (ja lubię wąski podchwyt).

Gubrin
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
187 cm
102 kg
45 cm w bicie
120 w klacie

100 robie 8 powt. 130 max
Martwy 160 kg
Przysiad robie dopiero od niedawna i sie oszczedzam bo udo zabardzo rosnie w stosunku do łydki 100 kg seria nie znam max.


Chcialem pomoc w dyskusji i zachecic do trenowania ale wywiazala sie z tego jakas dziwna klutnia. Nie widze nic zlego w polecaniu gainera osobie ktora chce zwiekszyc szybko mase.
Obstaje przy swojej suplementacji bo widze bardzo duze pozytywne skoki siły i wagi.

Aha 3 miechy temu wazylem 92 kg po przerwie i wyciskalem max 115.

Pozdrawiam J.

Aha Bf 20 % napewno jest. - Masa w koncu.
  • 0

budo_norwoks89
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace

A kto mowi ze dopiero zaczynam :-) Po prostu wczesniej miałem plan z podzialem na grupy miesniowe np: w poniedzialek-klata,biceps,triceps


A to sorry nie doczytałem i źle zrozumiałem
:wink:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Wiele rad się pojawiło, wszystkim dziękuję. Wyłożyliście mi mniej więcej jak to wygląda i teraz się zacząłem zastanawiać, czy faktycznie warto inwestować w to wszystko pieniądze na okres 2 miesięcy, czy też faktycznie trzeba by na to więcej czasu poświęcić. W zasadzie nigdy nie miałem problemów z nadwagą, podobnie jak rodzice, tłuszczu w organiźmie też mam bardzo mało - czy świadczy to o tym, że jestem ektomorfikiem? W ciągu ostatnich paru miesięcy bez stosowania żadnej diety sam z siebie przytyłem 2 - 4 kg., więc może nie wszystko stracone :) . Muszę to przemyśleć.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Ok, koniec kłutni. Możesz skrobnąć jakiś split swoim systemem to będą mieli ludziska wybór metody treningowej. :]

Wiele rad się pojawiło, wszystkim dziękuję. Wyłożyliście mi mniej więcej jak to wygląda i teraz się zacząłem zastanawiać, czy faktycznie warto inwestować w to wszystko pieniądze na okres 2 miesięcy, czy też faktycznie trzeba by na to więcej czasu poświęcić. W zasadzie nigdy nie miałem problemów z nadwagą, podobnie jak rodzice, tłuszczu w organiźmie też mam bardzo mało - czy świadczy to o tym, że jestem ektomorfikiem? W ciągu ostatnich paru miesięcy bez stosowania żadnej diety sam z siebie przytyłem 2 - 4 kg., więc może nie wszystko stracone :) . Muszę to przemyśleć.


Próbować zawsze warto, ale jak znam życie chcesz czysty mięsień bo idzie sezon plażowy, więc dużej masy nie oczekuj w te 2 miechy.

Gubrin
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace

195cm
97kg z rana.
Bf: ~11-12%
Wyciskanie: 135kg
Przysiad: 180kg
Martwy: 160kg


Szacun stary, jak na swój wzrost nie jesteś wcale strasznie ciężki ( ważysz tyle co mój instruktor z capo, ale on ma 175cm :D ), ale wyniki konkretne.

Do takiej mniej więcej masy dążę, ale takie wyniki to poza moim zasięgiem ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace

187 cm
102 kg
45 cm w bicie
120 w klacie

100 robie 8 powt. 130 max
Martwy 160 kg
Przysiad robie dopiero od niedawna i sie oszczedzam bo udo zabardzo rosnie w stosunku do łydki 100 kg seria nie znam max.


Chcialem pomoc w dyskusji i zachecic do trenowania ale wywiazala sie z tego jakas dziwna klutnia. Nie widze nic zlego w polecaniu gainera osobie ktora chce zwiekszyc szybko mase.
Obstaje przy swojej suplementacji bo widze bardzo duze pozytywne skoki siły i wagi.

Aha 3 miechy temu wazylem 92 kg po przerwie i wyciskalem max 115.

Pozdrawiam J.

Aha Bf 20 % napewno jest. - Masa w koncu.


sorry ale musze... to jak w koncu bawisz sie w to 6 lat i takie tylko efekty a koledzy po 3 miechach wala 10 kilo miesa??


moje osiagi sprzed 3 miesiecy:
waga 86
wzrost 179
przysiad 150 na 3 razy
mc jak przysiad-czasami tylko robilem
wyciskanie 100x 7 razy max 125
papki na poreczy 50 kilo 12 ruchow
podciaganie na drazku 17 razy

terazniejszych nie znam niestety ale napewno wiele slabiej


teraz do tematu:
jezeli bedziesz robil silke to szczerze moge polecic FBW, ten napisany przez Gubrin`a jest calkiem fajny jednak w ostatniej seri robil bym na 100% ciezaru roboczego ktory pozwoli wykonac dana ilosc ruchow i ani jednego wiecej...:)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace

Szacun stary, jak na swój wzrost nie jesteś wcale strasznie ciężki ( ważysz tyle co mój instruktor z capo, ale on ma 175cm :D ), ale wyniki konkretne.

Do takiej mniej więcej masy dążę, ale takie wyniki to poza moim zasięgiem ;)


Przysiady były sprawdzane na suwnicy smitha, nie mam niestety dostępu do stojaków w tej chwili, ale nie powinno być dużo mniej. Reszta wolne ciężary normalnie. Siła i rzeźba to moje priorytety, przy moim wzroście z dużą masą wyglądał bym groteskowo ;)

jezeli bedziesz robil silke to szczerze moge polecic FBW, ten napisany przez Gubrin`a jest calkiem fajny jednak w ostatniej seri robil bym na 100% ciezaru roboczego ktory pozwoli wykonac dana ilosc ruchow i ani jednego wiecej...:)


http://www.forum-kul...dpost&p=1126978 - polecam również innym apropo tego tematu.

Gubrin
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
oki widze ze maxy osiagamy na koncu cyklu cos jak w hst...zwracam honor chociaz wczesniej nie napisales chyba zeby zwiekszac ciezar z treningu na treing?? dlatego tak napislaem :P
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
Gdzieś tam pisałem, ale że było rozwalone po kilku postach to to zebrałem w jedno. :)

Gubrin
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
SoS Czytaj dokladniej to co cytujesz.

Nie mam juz sily wiec porostu odpuszcze.

Wyrazilem poprostu poglad ze przy dobrej suplementacji + zaangazowaniu, podstawowej wiedzy z dziedziny treningu i regeneracji a co wazniejsze znajac juz swoj organizm mozna osiagnac dobre efekty w stosunkowo krotkim czasie. Szczegolnie w poczatkowej fazie treningu albo robiac come back po przerwie i spadkach.

Nie bede nic mowil o mnie ani o koledze. Wystarczy uwiezyc. Nie mam zadnego interesu w tym ze dyskutuje dzisiaj caly dzien na temat tego ze kolega przytyl 10 kg a nie 4 kg w co uwiezylbys od zaraz na przyklad. Nie jest to takie trudne.

-Pozdrawiam J.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na mase w 2 miesiace
ale przytyc 10 kilo a zrobic 10 kilo miesa to zajebiscie wielka roznica
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024