Skocz do zawartości


Zdjęcie

pełny brzuchol...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Pestka2010
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :29,5 ;)
  • Pas [cm]:76
  • Udo [cm]:54
  • Wyciskanie [kg]:7 kg :)
  • Martwy ciąg [kg]:8 kg :D
  • Waga [kg]:59

Napisano Ponad rok temu

pełny brzuchol...

Mam pewien problem...otóż nie potrafie w siebie wmieścić tyle jedzonka ile powinnam...

 

7.00-chleb pełnoz.  z szynką drobiową, serem, warzywami plus 2-3 jaja, 

 

10:00-drugie sniadanie-puszka tuńczyka plus  1 kawałek chleba z szynka drobiowa, lub owoc i jogurt nat, maslanka czy kefir.

 

ok. 14:00-15.00 -wcześniej nie jestem w stanie bo mam pełno w brzuchu  -kurczak 200g, warzywa 180 i kasza gryczana ok 30 g, w dni treningowe-50-60g

 

...i tu zaczyna się problem....ten posiłek  wchodzi mi z ledwością i muszę się zmuszać ostro po czym jestem tak pełna że dziś na obiad prawowity który jem ok 17:30 zjadłam z problemami małą miseczkę rosołu, praktycznie tylko wodę-bez warzyw,  mięso podziubałam i tyle.....

 

Dopiero zgłodniałam ok 19:30 i zjadłam kostkę twarogu chudego-250g.

 

Myslałam o tym żeby podzielić te posiłki na mniejsze może ale wyjdzie na to że będę jadła 10 razy dziennie.....

 

A może zmniejszyć porcje, ale wtedy nie będę miala tyle bialka ile powinnam. Myślałam też o zmniejszeniu węgli albo warzyw, czy owoców, ale węgle tez są potrzebne tak jak i witaminy....Poza tym jak mam mało węgli to czuję się jak zombi....

 

Czy jedynym wyjściem z sytuacji jest jeśc mniej i pić białko z prochu?

 

Ma ktoś jakiś pomysł...? też Was tak białko zapycha? Może z czasem organizm sie przyzwyczai? 

 

Pozdro.


  • 0

Pakuję40lat
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pełny brzuchol...

pij zieloną herbate , dodaj cardio to powinno nakrecic metabolizm tym samym zwiekszysz swoj apetyt i bedziesz przerabiala wiecej skladnikow odzywczych , drugie rozwiazanie to podziel te posilki ktore wchodza najgorzej na dwie porcje i powinno być ok 


Jeśli nie masz już po co żyć to żyj dla siłowni i dla swoich mięśni .

Natka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 827 postów
  • Pomógł: 0
33
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:166
  • Biceps [cm] :26 -> 28,5 :D
  • Waga [kg]:54

Napisano Ponad rok temu

Re: pełny brzuchol...

Jak ja nie mogłam w siebie "wepchać" tego co powinnam to w pierwszej kolejności jadłam to co zawiera najwięcej białka, a więc mięso czy jaja, a reszty zjadałam tyle ile mogłam, tzn. makaronu, ryżu, kaszy czy pieczywa. Wolałam zjeść więcej warzyw niż zapychać się np. kuskusem. Stosując tą metodę nie odczuwałam osłabienia z powodu mniejszej ilości węgli. Raz zjadłam ich więcej, raz mniej, w zależności od dnia, organizm może sam czuł kiedy jaką ich ilość potrzebuje. Ale np. płatki owsiane musiałam odstawić, bo tak mnie zapychały, że później cały dzień nie mogłam nic przełknąć...

 

Nie staraj się jeść na siłę, nie możesz to nie dojadaj. Z czasem zobaczysz, że apetyt będzie wzrastał, a Ty będziesz w stanie jeść więcej. Takie przejadanie się na dobre Ci nie wyjdzie, bo jak tu ćwiczyć jak ma się jedzenie prawie w gardle, bo w żołądku się nie mieści :P Nie jesteś kulturystką, żebyś tak dokładnie przestrzegała ilości białka w diecie, ja też jem go za mało, a jednak rosnę :D

A białko w prochu fajna sprawa, warto się zastanowić nad zakupem. 


  • 0

Jozef230
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 3
113
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport,kulturystyka, biznes,filmy, muza
  • Staż [miesiące]:60
  • Wzrost [cm]:184
  • Biceps [cm] :38.5
  • Klatka piersiowa [cm]:jescze nie taka
  • Pas [cm]:za duzo
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:100x4
  • Wyciskanie [kg]:100
  • Martwy ciąg [kg]:130x3
  • Waga [kg]:78-79

Napisano Ponad rok temu

Re: pełny brzuchol...
Kup dibencozide magnum? a będziesz jadła więcej i większa aktywność
  • 0

Pestka2010
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Kobieta
  • Wzrost [cm]:173
  • Biceps [cm] :29,5 ;)
  • Pas [cm]:76
  • Udo [cm]:54
  • Wyciskanie [kg]:7 kg :)
  • Martwy ciąg [kg]:8 kg :D
  • Waga [kg]:59

Napisano Ponad rok temu

Re: pełny brzuchol...

Pakuję40lat- spróbuję faktycznie podzielic posiłki, zieloną herbatkę piję, ćwiczę FBW co drugi dzień, do tego interwały i aeroby ok 30-40 minut... myślę że dzielenie pomoże.

 Nie jesteś kulturystką, żebyś tak dokładnie przestrzegała ilości białka w diecie, ja też jem go za mało, a jednak rosnę

 ;) masa musi być ;P  jak jest masa jest siłaaa :D

 

białko mam, ale staram sie przede wszystkim uzupełniać je z normalnych posiłków a jak mam za mało to dowalam proch ;)

 

dzięks za rady wszystkim  ;)


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024