Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dietka na start :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

terror
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dietka na start :)
Witajcie Panowie ;)

Koledzy z forum już mi pomogli z treningiem (ogólnorozwojówką) wiem już jakie ćwiczenia robić ile serii i wgl.

Teraz kwestia diety.

Wiem że to bardzo ważna część tego sportu. Wielu to po prostu olewa. Jak widzę kumpli co latają pakować na atlasach bez żadnej diety to mi ich szkoda że mnie nie posłuchają. Tylko mówią że kreatynę sobie kupują i myślą że zrobi z nich bestię . Ja na szczęści pojmuję jaka jest droga do sukcesu dzięki Wam ;) I o suplach, odżywkach w tym roku nawet nie myślę. Może za rok jak nadal będę ćwiczył to coś się pomyśli ;)

Okej dieta... Chodzi o to że kasy zbyt dużo na nią nie mam... Dorabiam sobie na wakacjach. Jak na razie ćwiczę na sprzęcie pożyczonym od wujka, Pożyczył mi do końca wakacji potem będę musiał kupić swój. Więc już po trochę odkładam na podstawowy sprzęt do ćwiczeń. Chciałbym jeść rzadziej ale konkretniej . I chciałbym żeby posiłki były jak najprostsze w przygotowaniu .Np. czy mógłbym jeść rano owsiankę na mleku. Drugie danie jakaś pierś z kurczaka z czymś tam. Potem jeszcze jakiś posiłek wcisnąć a na kolację Np jakieś kanapki z jajkiem ? Jestem dość chudy, jak już mówiłem dopiero zaczynam i masować trza ;) 63kg przy wzrości 178cm to niewiele ;/

Pomożecie mi ułożyć taką prostą dietę ?;) No i w miarę tanią ;p

Pozdrawiam.
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dietka na start :)
Witam . Na początek zaglądnij do podwieszonych aby zapoznać się z podstawami .
Rozumiem taką sytuację finansową i najlepiej będzie Ci śledzić promocje w supermarketach i wtedy kupować potrzebne produkty produkty (oczywiście jeżeli mieszkasz w mieście)

Chcesz jeść rzadko więc jedz na początek 4/5 posiłki dziennie

Śniadanie B/W

Śniadanie nr2 B/T/W

Obiad B/T/W

Drugi obiad B/T/W

Kolacja B/T

(po treningu bez tłuszcz,przed też lecz nie aż tak koniecznie jak po ;))



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024