Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na masę dla amatora.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

amator95
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubuskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport[piłka nożna] dziewczyny :)
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:57

Napisano Ponad rok temu

Dieta na masę dla amatora.
Witam chciałbym przybrać na masie lecz nie wiem jaka dieta będzie dla mnie odpowiednia . Chciałbym przybrać sporo gdyż ważę zaledwie - 57 kg przy 168 cm wzrostu .Mam 17lat. Na siłowni nigdy nie ćwiczyłem. Chciałbym wiedzieć jaka dieta będzie dla mnie odpowiednia, ogólnie nie znam się na kulturystyce ale chciałbym mieć "mięśnie" gdyż na ten czas ich nie mam. Nie wiem jak się mierzy np.bicepsa czy "napiętego" czy w luzie . A więc zmierzę tak i tak i podam, a oto one : - Biceps, luz:27 cm , napięty:30 cm. Pas:75 cm. Klatka:78cm.
Nie wiem czy dobrze wszystko wymierzyłem z góry przepraszam. Jestem amatorem proszę o wyrozumiałość. W diecie chciałbym uniknąć wszelkich sterydów oraz innych tego typu rzeczy jeżeli będą one wymagane prosiłbym o pomoc czym można to ewentualnie zastąpić. Wiem, że muszę trenować ciężko i prosiłbym o ułożenie treningu. Słyszałem coś o treningu ogólnorozwojowym. Od razu mówię , że nie mam dostępu do sztangi itd. jak na razie. Aktualnie posiadam jedynie hantle.
Proszę o odpowiedź. Chciałbym zacząć jak najszybciej. Pozdrawiam.

Użytkownik amator95 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.
Diety na masę wiszą w podwieszonych tematach.
  • 0

amator95
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubuskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport[piłka nożna] dziewczyny :)
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:57

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.

Diety na masę wiszą w podwieszonych tematach.


Widzę , że tych diet jest dość sporo nie wiem co mam wybrać. Proszę o podpowiedź która jest być może najskuteczniejsza w sensie na bazie której jak najszybciej przybiorę na masie :)(prosiłbym o link z tą dietą) Dziękuję z góry. Pozdrawiam :)
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.
Wybierasz ta która pasuje do twojej wagi i ot cała filozofia.

Mateusz Pawlak ;)


Kisu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.
Poszperaj w podwieszonych tematach :)) Zajmie ci to 10 min a znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Mam takie sam problem jak ty, jestem chudy i wysoki. No ale już na silke chodze i masuje :D Masz gdzieś w pobliżu siłkę czy coś ? Akurat o trening się nie martw, jesli bedziesz mial do dyspozycji silownie to poprosisz trenera on ci wszystko ustali ( nie ma się czego bać :D ).
  • 0

amator95
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubuskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport[piłka nożna] dziewczyny :)
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:57

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.

Poszperaj w podwieszonych tematach :)) Zajmie ci to 10 min a znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Mam takie sam problem jak ty, jestem chudy i wysoki. No ale już na silke chodze i masuje :D Masz gdzieś w pobliżu siłkę czy coś ? Akurat o trening się nie martw, jesli bedziesz mial do dyspozycji silownie to poprosisz trenera on ci wszystko ustali ( nie ma się czego bać :D ).



no siłownia jest w pobliżu ale to taka w szkole(nie wiem czy jest udostępniana teraz na wakacje i ogólnie) więc nie ma tam takiego trenera ;/ musiałbym sobie sam radzić i nie wiem od czego miałbym zacząć tam . :) Jak wcześniej wspominałem słyszałem o ogólnorozwojówce + dieta na masę . Jest tyle tych diet na początek wybrałem tą . : http://forum-kultury...-i-ciekawostki/ oraz taką http://forum-kultury...-ruszyć-z-masą/ myślę , że ta druga była by dla mnie lepsza . I moje pytanie czy mógłbym zmieszać te dwie diety w jedną ? Gdyż nie chciałbym jeść ciągle jednego. :) Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.
Nie cytuj postów nad swoim ? po co to robisz człowieku ?

W podwieszonych masz i diety i plany w atlasie ćwiczeń online masz filmiki jak robić prawie każde ćwiczenie , wiedzy od ciula starczy chcieć sięgnąć. Nie trzeba trenera.

Mateusz Pawlak ;)


Kisu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.
Tak, ja mam akurat ustalony trening przez miesiąc ogólnorozwojowy :) ( Chcesz moge ci na PW napisac :) ) Dieta musi być, jest to najważniejsze :) Wiesz co, poszukaj na google "treningi ogólnorozwojowe" , trafisz na taki który pasuje do twoich urządzeń w tej szkole. + Co do diety jeszcze dodam, no moim zdaniem pomieszaj sobie te niektóre dania, przecież cały czas nie będziesz tego samego wpierdalał :D W moim przypadku mam diete rozpisaną na 2 kartkach aż :D Plus mam takie malutkie odżyweczki :) POWODZENIA !
  • 1

amator95
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubuskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport[piłka nożna] dziewczyny :)
  • Wzrost [cm]:168
  • Waga [kg]:57

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę dla amatora.

Tak, ja mam akurat ustalony trening przez miesiąc ogólnorozwojowy :) ( Chcesz moge ci na PW napisac :) ) Dieta musi być, jest to najważniejsze :) Wiesz co, poszukaj na google "treningi ogólnorozwojowe" , trafisz na taki który pasuje do twoich urządzeń w tej szkole. + Co do diety jeszcze dodam, no moim zdaniem pomieszaj sobie te niektóre dania, przecież cały czas nie będziesz tego samego wpierdalał :D W moim przypadku mam diete rozpisaną na 2 kartkach aż :D Plus mam takie malutkie odżyweczki :) POWODZENIA !



Również rozpisałem sobie dietę na kartkach + jakieś koktajle i batony proteinowe. KISU jak byś mógł podaj mi na PW swoje gg skontaktujemy się .
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024