Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o weryfikację sposobu odżywiania i pomoc w redukcji masy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

thorgal7730
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o weryfikację sposobu odżywiania i pomoc w redukcji masy...
Obecnie nikt mi nie układał diety, jedynie sam starałem sie ograniczyc ilosć spożywanych pokarmów i wyrzuciłem kilka składników ze swojego menu. Opisze po krótce co spożywam w ciągu dnia i proszę o ocenę i poprawę. Proszę o sugestie co mogę zmienić, dodać lub wyrzucić. Zaznaczam też ze zaczynajac około 2 miesiace temu zmiany zywieniowe zacząłem też brać l-karnitynę i Termo Speed z firmy Olimp. Początkowo efekty były ok, ale teraz waga stanęła. Spadłem z 83 do około 75kg i dalej nie mogę nic ruszyć. Czy moze ten zastój związany być też z tym, że np w bicku przyrosło mi około 1.5cm od lutego (wtedy zacząłem regularnie cwiczyć 4 razy w tygodniu)??
Moje posiłki wygladają mniej wiecej tak:
1. rano ok 6.30 przed pracą:
- pieczywo chrupkie typu wasa ja je nazywam "deski" :) 2-3 sztuki
- czasem serek wiejski, czasem zamiast serka dźem w wersji light
2. w pracy około 9.00:
- 2 sztuki "desek" z jakąś sałatka warzywną (ok 70g) lub z serkiem lub jogurtem 0%
3. w pracy około 10.45:
-podobnie jak porzednio
4. w pracy około 14.00:
- jogurt lub serek przeważnie 0%
5. po pracy około godziny 16.45
- obiad w postacji porcji mięsa (pierś kurczaka lub inne mięso około 100-150g)
- surówka z czaerownej kapusty lub marchewka i ogórek
Czasem jak mnie dopada głód to zjem jeszcze jakieś jabłko lub pomarańcze...
Suplemanty brałem codziennie rano i po pracy. Na siłownie chodzę 4 razy w tygodniu przeważnie niedziela, poniedziałek, środa i piątek...
Prosze o rady i sugestie bo sie załamie chyba :(
  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o weryfikację sposobu odżywiania i pomoc w redukcji masy...
1. 3 jaja , 100 gram płatków owsianych .
2. 40 gram makaronu + twaróg chudy 100 - 200 gram
3. Pierś z kurczaka 200 gram + warzywa + 20 - 40 gram ryżu brązowego dla urozmaicenia
4. Pierś z kurczaka 150 gram + warzywa + 50 gram kaszy
5. Twaróg chudy 150 gram + 10 ml oliwy z oliwek .

Według mnie to będzie całkiem optymalna dieta .
Staraj się wypijać ok . 3 , 4 litrów wody dziennie .

Owoce między posiłkami , do 15 .

Trening :

Cardio najlepiej na czczo 30 minut , jeżeli nie to na siłowni , 3 razy w tygodniu .
Trening całego ciała - Full Body Workout , poszukaj w dziale TRENING w tematach podwieszonych

Do tego możesz zainwestować w jakiś łagodny spalacz tłuszczu , polecam ci Clenburexin .

thorgal7730
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o weryfikację sposobu odżywiania i pomoc w redukcji masy...

1. 3 jaja , 100 gram płatków owsianych .
2. 40 gram makaronu + twaróg chudy 100 - 200 gram
3. Pierś z kurczaka 200 gram + warzywa + 20 - 40 gram ryżu brązowego dla urozmaicenia
4. Pierś z kurczaka 150 gram + warzywa + 50 gram kaszy
5. Twaróg chudy 150 gram + 10 ml oliwy z oliwek .

Według mnie to będzie całkiem optymalna dieta .
Staraj się wypijać ok . 3 , 4 litrów wody dziennie .

Owoce między posiłkami , do 15 .

Trening :

Cardio najlepiej na czczo 30 minut , jeżeli nie to na siłowni , 3 razy w tygodniu .
Trening całego ciała - Full Body Workout , poszukaj w dziale TRENING w tematach podwieszonych

Do tego możesz zainwestować w jakiś łagodny spalacz tłuszczu , polecam ci Clenburexin .

oki, dieta wiadomo rozumiem co i jak:)
pytanko co do treningu. Niestety nie mam opcji robić Cardio na czczo z braku czasu po prostu. Zwyczajowo robiłem to na siłowni (niestety musiałem zjeść coś przed siłką bo chodzę około 18 na siłkę czyli po pracy) początkowo około 15 minut a stopniowo doszedłem do 30-40 minut gdzie plus minus na urządzeniach mi wychodziło około 400kalori spalonych, czasem wiecej czasem mniej. Czy to jest ok?
Co do spalaczy to chciałem teraz coś mocniejszego zastosować, chyba nie bedzie to wielkim problemem lub błędem?
Nie wiem w sumie ile powinienem zejsc przy moim wzroscie 168cm ale licze że gdzieś do 70kg?
co do treningu siłowego to robiłem właśnie ogólny do tej pory, na całe ciało, klatka, plecy, bicek, triceps do tego też brzuch...

Użytkownik thorgal7730 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

GośćGuest_tmnt_*

Guest_tmnt_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o weryfikację sposobu odżywiania i pomoc w redukcji masy...
Sugeruj się lustrem , kontroluj swój wygląd , ty wiesz ile powinieneś zrzucić lub przybrać .

To rób dalej na całe cialo , ale mam nadzieję , że trening jest przemyslany i ukladany przez kompetentna osobe .



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024