Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta pod cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

daw00idek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:62
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:101

Napisano Ponad rok temu

dieta pod cykl
skonczylem mix deca bold meta efekty to 8kg na wadze +2,5 w ramieniu z 1 cm w pasie sila na duzy + teraz nastepny etap jestem w czwartym tyg prop + tren zastanawiam sie tez nad winem z racji tego ze celem moim jest nie jakas tam wielka redukcja bo nie jestem jakims wielkim grubasem ale zjakosciowac to co mam + tez w miare mozliwosci cos narzucic na siebie , tak czy inaczej chodzi mi o puchniecie w sucha mase poprawa jakosci i tu pytanie czy btw na poziomie 4 -1,5 - 4,5 + trening silowy 4 x w tyg + aeroby 7 x w tyg 30-35 min bedzie dobrym pomyslem ?? watpliwosci biora sie z tego ze z 1 strony tren to silny antykatabolik i spokojnie mozna odjac kcal a miesien by nie malal ale to byb yla reuckaj typowa a z 2 strony tren przyswaja znacznie efektywniej pozywienie itp wiec szkoda obnizac ale chce znac opinie osoby ktora siedzi w temacie i wie jak do tego podejsc dodam tez ze ten cykl to tylko pewnien etap ogolnie jest to dluga calosc dodam ze od 4-5 tyg teraz wlsnie dodam enan by jak skoncze prop tren ew. tez wino enan byl rozkrecony dodam po czasie metke i znow bardziej typowo masowo jade.


dodam ze obecnie przy btw 4-1,5-4,5 brak wegli prostych sam ryz piersi wazywa oliwa;p jaja wiec nie chce mi sie rozpisywac dokaldnie posilkow
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pod cykl
Podetnij węgle w nie tren + kręć cardio i powinno starczyć

daw00idek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:62
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:101

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pod cykl
a jezeli wygladaloby to tak moje zapotrzebowanie to 3tys kcal mniej wiecej a btw ustalone by bylo na bialko 4 wegle 2,8(warzyw nie licze ale dziennie to z 1 glowa brokula + pomidorsy i salatadziennie) tluszcze 0,6-0,7 = 3200kcal okolo, trening silowy 4x w tyg aeroby 7x w tyg 30 min fajnie by to wygladalo ?

Użytkownik daw00idek edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Grammatikk

Grammatikk
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 19491 postów
  • Pomógł: 223
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/mateusz.pawlak.5473
  • Staż [miesiące]:Sam już nie wiem dłuuugi jest ;)
  • Wzrost [cm]:193
  • Pas [cm]:85
  • Wyciskanie [kg]:Na zerwanej klacie nie nawyciskam...
  • Martwy ciąg [kg]:Nie wykonuję tego ćwiczenia
  • Waga [kg]:98,5

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pod cykl
Węgli za mało. Białka styknie zwierzęcego 3g.

Mateusz Pawlak ;)


daw00idek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:5 lat
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:124
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:62
  • Martwy ciąg [kg]:250
  • Waga [kg]:101

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pod cykl
a bialko 3,7 wegle 3,5(nie liczac warzyw) tluszcze 0,6-0,7 to wychodzi okolo 400-500 kcal na plus od zapotrzebowania dodam ze na w/w srodkach jade i zalezy mi na ubicie zylce suchej masie nie typowa redukcja zjakosciowanie tego co jest + dodanie lekko bardzo dobrej jakosci bo pozniej kolejny etap bede po tym odrazu przechodzil na mase
  • 0

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta pod cykl
Podkreśliłeś wyżej że nie chce Ci się rozpisywać tego co jesz . Więc powiem krótko , nie bazuj tylko na kilku produktach , półproduktach itd. bo organizm przyzwyczaja się do nich i to jest na podobnej zasadzie jak z treningiem którego nie zmieniamy , prawda jest taka że każdy trening powinien być inny od wcześniej wykonywango , zmiana kolejności ćwiczeń , ilości pow itd.

Druga sprawa balansuj kcal czyli np. dwa dni z tym bilansem na +400kcal 4 dni z bilansem +100kcal ( nie zapominając o wysokiej podaży białka p.w. i sporej ilości ww przed treningiem!)

Użytkownik UkaniU edytował ten post Ponad rok temu



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024