Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Mieszke
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc w treningu

Witam mam 18 lat ważę 81Kg ćwiczę od pół roku w piwnicy posiadam hantle , ławeczkę , drążek uniwersalny w suficie , uchwyty do pompek widzę po sobie duże postępy i mam mega motywację proszę o pomoc w ułożeniu mi jakiegoś planu treningowego najlepiej 5/7 dni w tygodniu , chodzi mi głównie o ćwiczenia bo myślę , że jest jeszcze wiele których nie znam i nie jestem pewien czy zawszę łącze odpowiednie partie mięśniowe w treningach , wystarczy mi sama lista ćwiczeń rozpisana na każdy dzień jak robi się je dokładnie sobie "wygoogluje" a ciężar sam dobiorę , z góry dziękuję , mam WIELKIE plany :D

 

 Ps. Do końca tego tygodnia kupuje gryf prosty z obciążeniem , posiadam Carbo nox`a od Olimpa i w drodze już Mutant WHEY pije węgle rano przed śniadaniem i planuje białeczko 30min po śniadaniu żeby dojeść bo praca , potem węgle przed treningiem i białeczko po treningu na wieczór dobrze ? źle ? 


Użytkownik Mieszke edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu

Siema :) Jak masz już jakiś staż treningowy to zajrzyj tutaj : http://forum-kultury...-trening-split/  :)

 

Co do diety zapraszamy tutaj : DIETA


  • 1

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu
Jakie cwiczenia do tej pory, robiles podwaliny, swój dotychczasowy plan
  • 0

Mieszke
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu

Drążek : 3serie podchwyt 3serie nachwyt 3serie młotkowo , barki hantle wyrzut przed siebie , hantle nad glowa , hmmm unoszenie hantli z lekko ugietymi łokciami na tył barków , klata 10x15 pompek , 3serie leżac jeden hantel za głowe , 3serie wyciskanie hantli 3x rozpietki , bicek 2x21 , 3serie 12/10/8 , 2 serie stojąc z dwoma hantlami piec na lewa piec na prawa po 4 razy na reke , tricek 3serie z hantlem nad głową , 3 serie unoszenia się z nogami przed siebie na ławeczce , 3 serie dopięć leżąc na brzuchu , plecy robie "pompki na plecy" które gdzieś znalazłem w internecie i unoszenie hantli , brzuch robie na zmiane na ławeczce ( mam taką uniwersalną ) 3x30 1 seria bez ciężaru potem dokładam a na drugi dzień 3serie po 50 , moje nogi dosłownie cały czas pracują i nie wymagały by nawet treningu ale robie 3serie przysiadow od czasu do czasu spięcia łydek wszystkie ćwiczenia podpatrzone od brata lub co bardziej ogarniętych kolegów dlatego też profesjonalnych nazw nie znam ;)


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc w treningu

Rozpisz to czyteleniej to czytać się nie da


  • 0

TKWM




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024