Skocz do zawartości


Potrzebna pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Bezimienny_*

Guest_Bezimienny_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna pomoc
Mam mały problem mam około 3 miesięcy aby dojść z 4 pociągnięć na drążku do około 20. I nie mam pojęcia jak powinienem ćwiczyć aby tego dokonać. Sposób podciągani jest dowolny ale ja osobiście wole z podchwytu. Mam 18 lat, ważę ok. 81kg przy 186cm wzrostu. Sprzęt jaki posiadam w domu to ławeczka (własnej roboty niestety płaska) sztanga duża, sztanga łamaną. od jakegoś czasu cwicze w poniedziałki, środy i piątki po ok.godzinie ale jakoś nie widze efektów. PROSZE O POMOC, JAK I CO MAM ĆWICZYC?

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
duzo tych podciagniec musisz wykonac (podejzewam ze ma to byc jakis egzamin do szkoly wyzszej)
najlatwiej bedzie ci podciagac sie w waskim chwycie oczywiscie nachwytem,
miesnie ktore musisz wzmocnic to przedewszystkim najszerszy grzbietu, biceps oraz czesciowo klatka piersiowa.
tu w linku masz przykładaowe cwiczenia na te miesnie wybiez te ktore mozesz robic w domu ale w tak krotkim okresie to najlepsze bedzie podciaganie wiec musisz sie zaopatrzyc w drazek (koszt ok 80zł) dla ulatwienia na poczatku (cwiczen na drazku) nogi mozesz opierac na krzesle i lekko sobie pomagac
grzbiet: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
bicepsy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
Główne miesnie zaangażowane w tym ćwiczeniu to najszersze grzbietu, obłe mniejsze, obłe większe, podgrzebieniowe, dwugłowe ramion ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) wiec musisz je wzmocnic
Jabym ćwiczył 4 razy w tygodniu podciąganie po 5 serii (niech Ci ktos pomaga jak nie mozesz sie podnies przynajmniej 6 razy ) nie staraj sie robic powoli tylko szybko zeby wzmocnic siłe.Glukoza pomoze Ci uzyskaniu wiekszych rezerw energetycznych (mozesz ją kupic w markecie albo aptece) jak chodzi tylko o podciągniecie sie byle jak to mozesz robic "ruchy oszkuane"-pomagając sobie tulowiem jednak jabym cwiczył normalnie zeby wzmocnic te miesnie i dopiero za 3 miechy jak bedziesz musial to sobie cialem bedziesz pomagał :-) niewiem tylko czy 4 razy w tygodniu to nie bedzie za dużo ....ale jak nie bedziesz robił innych cwiczen na grzbietto nie powinienes sie przetrenowac moim zdaniem

[ Dodano: Pon Sty 17, 2005 9:55 pm ]
hehe podobne posty bo ja moj wyslalem kilka sekund pozniej ... :-) to co masz egzamin czy moze jakiś mały zakładzik :>
Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Sty 17, 2005 10:01 pm ]
Podobne posty ale to dlatego ze wyslalem kilka sekund pozniej :-) to jak masz egzamin do szkoły czy jakiś mały zakładzik? :>
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

GośćGuest_Bezimienny_*

Guest_Bezimienny_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
dzięki chłopaki za rade na pewno skorzystam. A jeżeli chodzi o powód to właśnie egzamin do szkoły :P mam nadzieje że się uda jeszcze raz dzięki.

Adaś
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 581 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl
  • Zainteresowania:militaria,sport(piłka nożna ,survival,wędkarstwo...

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
a do jakiej szkoły tyle wymagają jakiejs wojskowej ? :-)
  • 0
Nie pozwól aby przypadek uformował Twoje ciało...
Pozdrowienia w podpisie za pomocą skryptów są nieszczere i prostackie

GośćGuest_Bezimienny_*

Guest_Bezimienny_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
Straży pożarnej :P a mam jeszcze pytanko jak bym ćwiczył 3-4 razy w tygodniu to ile czasu mam na to poświęcić ile ma trwać jeden trening.

wagraf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 451 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
to zalezy jaki byc stosowal trening.
ja bym zastosowal cos takiego jezeli mial by byc to trening ogolnorozwojowy to 1,5 godz dziennie ale jezeli ukierunkowany na podciaganie to łącznie z rozgrzewka 1 godz to max
  • 0

GośćGuest_Bezimienny_*

Guest_Bezimienny_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
Dzięki :]

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
Oczywiście zachowaj chociaż 1 dzień przerwy między treningami, stosuj jakieś witaminki, diete ew. carbo - po treningu.
Pozdrawiam i życze powodzenia!

  • 0

GośćGuest_Bezimienny_*

Guest_Bezimienny_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
A jake witaminki i jaka dietke? Pytam bo nie orientuje się w tych sprawach zabardzo.

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna pomoc
witaminy to np: vigor, vitaral,
dietki masz w podwieszonych postach...ez sobie np ktoras odpowiednia do Twej wagi
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024