Witam Mam Konkretny plan chciałbym aby został oceniony i czy jest dobry
Wtorek Klatka
-Wyciskanie na leżąco około 20 kg na serie z tym zwiekszam obciązenie co seria o 2-3 kg
-Latające Hantle po 4 Kg na Serie
Czwartek plecy
-Martwy ciąg 20 Kg
-Wiosłowanie w Skłonie 20 kg
Co moge dodać do pleców ? Drązka do podciąganie nie posiadam
Sobota Nogi
Przysiady z sztangą 10 kg na serie zwiekszam obciązenie co seria 2-3 kg
Na łydki po 4 kg
Powtórzenie każdego ćwiczenia to 10 razy,Łydek to 15.Dajmy na to ćwicze klatke po 3 serie z tym że ostatnia seria posiada najwiecej obciażenia.Diety nie mam chodziaż próbóje się w miare dobrze odrzywiać.Co do Poprawy ?
Mój Plan do Oceny
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Moja silna wola - pierwsza lepsza kxxxx, puszcza się i łajdaczy!! |
Dzienniki treningowe |
|
|
||
Plan Treningowy |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
||
Plan Treningowy z Fabryka Sily? |
Obalanie mitów |
|
|
||
Trening do oceny |
Trening dla zaawansowanych |
|
|
||
Dieta do oceny |
Dieta |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Co myslicie- Ponad rok temu
-
Trening na mase- Ponad rok temu
-
liczba powtórzeń na masę.- Ponad rok temu
-
Co lepsze ?- Ponad rok temu
-
Proszę o pomoc w ustaleniu diety i treningu na rzeźbę- Ponad rok temu
-
Barki. masa- Ponad rok temu
-
4 dniowy trening na rzeźbę- Ponad rok temu
-
3 dniowy plan do oceny- Ponad rok temu
-
Trening obiegowy inaczej FBW- Full Body Work- Ponad rok temu
-
Brzuch: A6W, ABS 2- Ponad rok temu




Ponad rok temu
