Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moj pierwszy cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Moj pierwszy cykl
Do piatku powinny dojsc odzywki wiec jedziemy!!! Moj pierwszy cykl,mozna powiedziec ze tak na prawde na silke smigam 1,5 miecha wczesniej było to nieregularne,bez diety i z grubymi melanzami :angry: od 1,5 miecha jest dieta i 3 dni w tygodniu treningu!!!!A wiec tak mam 25 lat,183 cm, waze 81,5kg -zakupilem takie oto odzywki polecone przez kolege GOLIATA z forum-MUTANT MASS 6.800,SYNTRAX MATRIX,UNIVERSAL STORM,DYNAMITZE XPAND RECOVER,OLIMP VITA -MINT!!!!chciałbym na tym cyklu przytyc 3,5 kg aby było 85 na wadze !!!!
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
Z dietą i z takimi suplami spokojnie dasz rade :angry: Powodzenia :angry:

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
Dieta w 85% stosowana!!!chociaz przez ostatni miesiac (1 miesiac stosowania diety )nic nie przytyłem ,mam nadzieje ze teraz cos wskoczy!!!!pozdrawiam
  • 0

spidersb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl

Do piatku powinny dojsc odzywki wiec jedziemy!!! Moj pierwszy cykl,mozna powiedziec ze tak na prawde na silke smigam 1,5 miecha wczesniej było to nieregularne,bez diety i z grubymi melanzami :angry: od 1,5 miecha jest dieta i 3 dni w tygodniu treningu!!!!A wiec tak mam 25 lat,183 cm, waze 81,5kg -zakupilem takie oto odzywki polecone przez kolege GOLIATA z forum-MUTANT MASS 6.800,SYNTRAX MATRIX,UNIVERSAL STORM,DYNAMITZE XPAND RECOVER,OLIMP VITA -MINT!!!!chciałbym na tym cyklu przytyc 3,5 kg aby było 85 na wadze !!!!


Nawet w połowie nie znam tych specyfików, które sobie ustaliłeś, ale robi poważne wrażenie :angry:
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
nie przejmuj sie ja tez ich nie znam byle masowały :angry: a swoja droga odzywek dalej nie ma zatrzymali na granicy bo okazało sie ze brakuje dokumentow...firma ktora tranportowała odzywki jak twierdzi zrobiła swoje i sam musze załatwic reszte szczegołow z celnikami!!!{CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} TAK TYLKO W POLSCE!!!!CO TE {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} ROBIA Z TEGO KRAJU....... po dzisiejszych rozmowach z osoba z Oslo ustalilismy ze odzywki wyjada do mnie w poniedziałek tak czy siak {CENZURA - na forum jest zakaz używania wulgaryzmów!} W DUPE NIE PROFESJONALNYM PAJACA
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
No nareszcie odzywki doszły!!!!!!od jutra zaczynam,waga 81,5 kg mam nadzieje te 85 miec po cyklu!chłopaki teraz pytanko jak i kiedy to brac?brac jak jest napisane czy w wiekszych dawkach io innych porach??
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
cykl potrwa 4 tygodnie,ile przerwy musze miec aby zaczac nastepny cykl?i czy jak pojdzie dobrze masa na tych odzywkach zamowic jeszcze raz taki sam zestaw?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl

cykl potrwa 4 tygodnie,ile przerwy musze miec aby zaczac nastepny cykl?i czy jak pojdzie dobrze masa na tych odzywkach zamowic jeszcze raz taki sam zestaw?


przerwa taka dluga jak cykl albo dluzsza.. mozna zmontowac inny zestaw :)
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
4-6 tygodni i możesz lecieć jeszcze raz ale na innym zestawie.
  • 0
Dołączona grafika

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
całkiem dobre te odzywki.Storm ,mutant naprawde dobrze samkuje gorzej troszke z Xpandem ale da sie przezyc.Rano myslałem ze sie nie rusze jak na czczo wypilem Matrixa,storma,xpanda i zjadłem musli z mlekiem oraz jajko na twardo :blink:Mutanta wypilem do drugiego sniadania bo tam zawsze za mało jem!!!!
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
Moje dawkowanie-DNI TRENINGOWE
rano na czczo-matrix,storm,xpand
do drugiego sniadania dodaje mutanta
-przed treningiem xpand
-po treningu storm,matrix,mutant
-na noc matrix

DNI NIE TRENINGOWE
-rano matrix,storm,xpand
-mutant miedz posiłkami 2 razy po dwie miarki
-na sen matrix
-xpand po 6 godz od pierwszej dawki

MOZE BYC?z rana na czczo pije wszysko jedno po drugim tak samo po treningu,xpanda wrzuciłem przrzed treningiem bo po treningu i tak duzo mam do tego dochodzi posilek/w nie treningowe tylko raz biore storma ok???
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
KURCZE WSZEDZIE I KAZDY MOI CO INNEGO JEZELI CHODZI O DAWKOWANIE JUZ MNIE TO WK.....xpanda mialem przed treningiem teraz z nowu czytałem ze po brac!!!!ale po biore juz 3 odzywki mozna tak 4 po sobie pic?????????
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
witam!!dzisiaj rozpoczynam 7 dzien.Po 6 dniach jest dobrze z 81,5 kg skoczylem na 83,5 czyli 6 dni 2 kg.Troszke gorzej trzymanie diety mi idzie niz przed cyklem ,za duzo odzywek jestem czasami pelny,mialem w dniu 3 i 4 taki czas gdzie strasznie mnie muliló i jakies krosty mi wyskoczyły ale teraz jest ok.Mutant i matrix czekoladowe naprawde fajnie sie pije.Xpand i strom takie bardziej chemiczne.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
Pierwszy cykl, i od razu storm..?
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
pierwszy na talkiej ilosci odzywek z 6-7 lat temu brałem Kreatyne z Olimpu i jakiegos gainera ale po paru miechach silka mi sie znudziła.Takie odzywki doradzili koledzy z forum wiec mysle ze wiedzieli co robia ,a pozatym kg przybywaja wiec chyba ok
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
Witam!!!rozpoczełem własnie 17 dzien cyklu,waga od poczatku skoczyła 3 kg w tej chwili mam 84,5 wiec jeszcze 0,5 kg i to co załozyłem to bedzie.Siła zdecydowanie do góry poszła.Dieta trzymana w 70 %.Nie wiem czy to jest dobry rezultat te 3kg ale patrzac na niektore osoby ktore pisza ze 5 kg w 3 tygodnie przytyły na koksie wydaje mi sie dobry i ze do 5 tez moge dojechac moze w 3 nie dam rady ale po 4 napewno!pozdrawiam
  • 0

Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl

Witam!!!rozpoczełem własnie 17 dzien cyklu,waga od poczatku skoczyła 3 kg w tej chwili mam 84,5 wiec jeszcze 0,5 kg i to co załozyłem to bedzie.Siła zdecydowanie do góry poszła.Dieta trzymana w 70 %.Nie wiem czy to jest dobry rezultat te 3kg ale patrzac na niektore osoby ktore pisza ze 5 kg w 3 tygodnie przytyły na koksie wydaje mi sie dobry i ze do 5 tez moge dojechac moze w 3 nie dam rady ale po 4 napewno!pozdrawiam

i jak tam idzie masa, dawno się nie odezwałeś a z wymiarami jak????
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
WItam!!!dzisiaj rano waga wskazała 85,1 kg,Xpand sie skonczył w czwartek ,mutant tez na dniach sie skonczy zostanie jeszcze troche storma i Matrixa.W sumie cykl na wszystkich odzywkach trwał 25 dni jest to krotki czas i te 3,6 kg uwazam za dobre tym bardziej ze nie poszły w tłuszcz tylko w miesnie!!!mam nadzieje jednak jeszcze 1 kg zdobyc, storma i mtarixa na 5-6 dni jeszcze starczy mam nadzieje ze zdaze!!!co do wymiarów to nie wiem czy jest sie czym chwalic uwazam ze 85 kg i nie zbyt jeszcze widoczna rzezba to mało,poczekajmy do czerwca :P teraz bedzie przerwa do 1 stycznia i od stycznia nowy cykl,ktory bedzie wygladał tak Animal Test,Animal pump,optimum whey 100% gold,up your mass mhp,witaminy na tym cyklu mam zamiar dobic do 90 kg cykl potrwa 6 tygodnii.Oczywiscie jak by ktos chciał cos doradzic to prosze, chodzi mi cykl na najlepszych odzywkach bez ograniczen z hajsem taki ktory zapewni jak najwiekszy przyrost.Zamierzam tez diete sobie wykupic na jedny z portalii bo te moje obliczenia mnie denerwuja za kazdym razem wychodzi co innego ,poztym nie wiem juz jak ja urozmaicac.POZDRAWIAM
  • 0

Marian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
Wrzuć jakąś fotkę z przed i po cyklu
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj pierwszy cykl
Nie posiadam fotek z przed cyklu ale wrzucam 3 fotki aktualne z dzisiaj.Dział galeria Zdjec.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024