Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

maćko nie z bogdańca
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
Witam wszystkich!

Niestety, mam przerwę w siłowni od około 3 miesięcych. Trochę mi się znudziło (ćwiczyłem ponad pół roku bardzo regularnie), a trochę nie miałem czasu. Teraz bardzo bym chciał wrócić... Problem polega na tym, że nie po prostu nie jestem w stanie spędzać przykładowo 3-4 dni w tyg. na siłowni po kilka godzin ponieważ pracuję, studiuje i mam jeszcze dodatkowe zajęcia. Poza tym dojazd do mojego miejsca pracy zajmuje mi łącznie 2h tak więc jak widzicie ciężko tu wcisnąć te kilka godzin na siłownie. Co chciałbym osiągnąć to po prostu ogólna poprawa sylwetki no i jako-taka rzeźba (obecnie ważę około 80kg) - nie interesuje mnie robienie masy i 60 cm w bicepsie itp. Stosowanie diety może być problemem ponieważ nie jestem w stanie spożyć tych 5-6 posiłków dziennie (oczywiście ograniczę spożycie słodyczy, pieczonych rzeczy itp. - nie myślcie, że mam zamiar jeść co chce ;)). W związku z tym czy będzie tu konieczny gainer w celu uzupełnieniu organizmu w białka itp.? Będę bardzo wdzięczny za wskazówki i podpowiedzi od bardziej doświadczonych osób. Pozdrawiam!!!
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
Jak nie masz diety to odpuść gainera, zajmij się na razie dietą potem pomyśl o suplach.Jak chcesz poprawić sylwetkę to jednak powinieneś poszukać jakiegoś czasu na siłkę, 3 razy w tygodniu po 1h może jednak dasz radę znaleźć?
  • 0

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
powiedz co konkretnie cie interesuje , bo piszesz to bardzo nie zdecydowanie . Mowisz ze wazysz 80 , nie podales nawet wzrostu , wiec nie wiem czy chcesz redukowac , bo pisales ze masy nie chcesz bic. Rzeźba ? Do tego trzeba miec troche masy .
Podaj jakies leprze wymiary , i dokladniejszy cel .

Co do silki wystarczy 3 x 1 godz w tygodniu .
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

koksu123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3648 postów
  • Pomógł: 0
125
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SW, siłownia, motoryzacja.
  • Staż [miesiące]:Ciągle rośnie :)
  • Wzrost [cm]:172
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
Na siłownię raczej musisz znaleźć czas tą 1godz 3 razy w tyg :siema:
Co do diety jak masz taki tryb życia to wiadomo nie da się konkret tego pilnować, ale staraj się jak najlepiej i pamiętaj dieta to klucz do sukcesu :hurra:
Gainer lub białko jeśli chcesz i masz kasę to oczywiście możesz kupić bo nie zgodzę się z wypowiedzią kolegi Michał1, ponieważ jak nie masz co zjeść i jesteś poza domem to taki gainer możesz zarzucić sobie i zawsze wpadnie parę tych kalorii ;)

Jeśli chcesz rzeźbić to musisz także zrobić masy a następnie to ładnie wyrzeźbić :)
  • 0
Uwierz w swoje możliwości i osiągnij swój cel ! ;)

Didosek25

Didosek25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:11
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:100
  • Udo [cm]:57
  • Przysiad [kg]:130 kg 10 x
  • Waga [kg]:84.5

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
myślisz , że jak zrobisz masę to będziesz miał 60 cm w łapie , co nie ? ; )
Ograniczysz słodycze i ,, pieczone " - i ty chcesz robić redukcję i lepiej wyglądać ?
Chłopie czas jest zawsze , ale porządna motywacja pełni ważną rolę , zwykła poprawa sylwetki wymaga wyrzeczeń i ciężkiego zapierdzielania , a nie ograniczenia gówna w misce
  • 0
Gdzież ten świat daleki , pełen dobrych snów ?

Mężczyzna winien być chowany dla wojny, a niewiasta dla odpoczynku wojownika; wszystko inne jest głupotą .

maćko nie z bogdańca
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek

powiedz co konkretnie cie interesuje , bo piszesz to bardzo nie zdecydowanie . Mowisz ze wazysz 80 , nie podales nawet wzrostu , wiec nie wiem czy chcesz redukowac , bo pisales ze masy nie chcesz bic. Rzeźba ? Do tego trzeba miec troche masy .
Podaj jakies leprze wymiary , i dokladniejszy cel .

Co do silki wystarczy 3 x 1 godz w tygodniu .


hej - moj wzrost to 181. Myślę, że tyle czasu byłbym w stanie znaleźć. Wobec tego jaki plan treningowy powinienem wybrać? Interesuje mnie spalenie "sadła" i po prostu zdrowy wygląd. Nie mam konkretnych "wymarzonych" wymiarów. Pozdrawiam

Didosek25>> myślę, że powinieneś przeczytać jeszcze raz mój 1-szy post.
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
Gainer jest uzupełnieniem diety, a jak uzupełniać coś czego nie ma?Najpierw jakaś w miarę ogarnięta dieta, potem jest uzupełnienie-gainery, białka.
Weź trening z podwieszonych, do tego 3-4 razy w tygodniu 30-40 minut biegu, po treningu, ewentualnie rano.
  • 0

sprite666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
Bez diety beda mniejsze efekty wiadomo . Co do gainera , ja pocwiczyl bym na sucho z pol roku a potem zastosowal . Jak juz kolega napisal zawsze cos .
  • 0
_______________________________________________________________________________________________________________

maćko nie z bogdańca
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
Witam ponownie chłopaki - moglibyście w takim razie polecić mi któryś z podwieszonych planów na tym forum? Naprawdę nie wiem na co się zdecydować...

Gainer jest uzupełnieniem diety, a jak uzupełniać coś czego nie ma?Najpierw jakaś w miarę ogarnięta dieta, potem jest uzupełnienie-gainery, białka.
Weź trening z podwieszonych, do tego 3-4 razy w tygodniu 30-40 minut biegu, po treningu, ewentualnie rano.


A czy jest jakiś inny sposób poza tym bieganiem? Naprawdę nie ma szans żebym był wstanie wygospodarować te pół godz. szczególnie rano a i po treningach nie zawsze by się dało. Jak widzicie dysponuje naprawdę małą ilością czasu w związku z czym proszę o pomoc. Pozdrawiam!
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bardzo proszę o pomoc w dobraniu treningu i ew. odżywek
Bieganie możesz zastąpić rowerem, basenem itp, ale tak, czy tak trochę tego czasu będziesz musiał znaleźć.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024