Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje pomocy w doborze diety + suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Pluto
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje pomocy w doborze diety + suplementy
Witam mam 19 lat 186 cm wzrostu i 73 kg (za malo) wagi i tu jest moj problem poniewaz nie mam czasu chodzic na silownie jedynie co chodze na Krav Mage 2 razy w tygodniu po 1.5h oraz gram w pilke raz w tygodniu 2h.
Jestem zainteresowany stworzeniem diety dla ucznia + jakis suplement tak zeby nabrac masy. Czytalem te poradniki u gory lecz jakos to do mnie nie przemawia gdyz tam potrzebny jest trening na silowni, jak juz pisalem niestety nie posiadam na tyle czasu zeby chodzic minimum 3 razy w tygodniu na silownie,i tu pojawia sie moje kolejne pytanie czy bez treningu na silowni stosowanie jakiejs diety + suplementu bedzie dobre w moim przyadku chodzi mi o to zeby zwiekszyc mase poniewaz na treningach jest rozna grupa ludzi od ok. 60 do 110kg i gdy np sa jakies duszenia, walka w parterze to niestety ale nie mam mozliwosci zrobienia czegos gdy przydusza mnie ktos duzo ciezszy. Od razu mowie ze nie mam pojecia jak obliczyc dzienne zapotrzebowanie kalorii :P
Z gory dziekuje za ulozenie diety i doboru suplementu mam nadzieje ze napisalem ten post w jezyku polskim i jest dla Panstwa zrozumialy :D.
Pozdrawiam
Pluto
  • 0

Oliver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:61
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy w doborze diety + suplementy
Proponowałbym ci dietę na masę + ewentualnie do tego jakiś gainer. Weź chociaż jakiś trening domatora wykonuj, bo sama waga za wiele ci nie pomoże. Liczy się też siła :P
  • 0
Pomogłem? Jeśli tak daj plusa :)

Pluto
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje pomocy w doborze diety + suplementy

Proponowałbym ci dietę na masę + ewentualnie do tego jakiś gainer. Weź chociaż jakiś trening domatora wykonuj, bo sama waga za wiele ci nie pomoże. Liczy się też siła :P


pompki, brzuszki, hantelki to podstawa ;p nawet o tym nie wspominalem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024